Makyaj Ürünleri Kullanmadığımız makyaj eşyalarını takas yapalım ..

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
arkadaşlar bu takas işini nasıl yapıyorsunuz?yapanlar bir anlatabilirmi bende de ürünler var takas yapmak isterim

canım işte ürünlerinin resmini koyuyorsun buraya.beğenen olursa mesaj atıyor. ya da sen beğendiklerine takas teklif ediyorsun. o şekilde oluyo. sonra özelden mesajla adresleri verirsiniz kargoda anlaşırsınız falan. öle oluyo yani.

cnm neden kullanmadın bunu? hosuna gitmedi mi ?

soldan sağa:
avon çift etkili yüz görümünü düzgünleştirici kapatıcı
avon allık (simli sanmıstım simli diilmis oyüzden kullanmıorum 2 yada 3 kez zor kullanmısımdır
maybelline new york Pure Powder matte finish pudra no:021 natural beige/beige dore (cilt rengime gitmedi oyüzden 2-3 kez fln kullanabildim

Son düzenleme:
Ya bende de çok şey var aslında kullanılmayan giysi vs ama makinem bozuk, telefonla da riske giremem.
Neyse fotoğrafını bulabidiğim şeyleri ekliyim.
Clinique auto bronz. Bir kere denedim hiç kullanmadım bunu, dolu bir şekilde duruyo zemuszemus

ay ben başka topicle karıştırıp çizmeyi de eklemişim :roflol:

Son düzenleyen: Moderatör:
bende de arap süremesi ,dudak dolgunlaştırıcısı, max factor ve avon fondotenler var ve sıra gelipte hiç birini kullanamadım.. bunlarla takas yapabilirim ..özelden vs yazarsınız...

Bende de Mac powerpoint göz kalemi var "TEALO" rengi.. yeşilimsi mavi, çok az kullandım dileyenle takas yapabilirm. Rengi bana yakışmadı. Renkli gözlülere (mavi / yeşil) çok yakışacağını düşünüyorum.

Son düzenleme:
mrb arkadaşlar benden size bir uyarı, salgın tehlikesi yaşadığımız şu günlerde rujlarınızı, rimellerinizi vs.bir kez denemek için bile kullanmış olsanız dahi takas yapmayın salgın olmasada sağlıklı deil şutarafagitti

resim görebilirmiyim ve nelerle takas düşünüyosunuzz

kızlar bende kozmetik ile takas yapabilirim fakat çok makyaj yapmadıgım için kozmetik ürünüm yok başka neler ile takas yapabilir siniz? kıyafet topiginde bikaç eşyam var farklı seyler düşünenlerlede özelden konuşabiliriz:hulya:

arap sürmesi- cecile toz far -kajal likit far - avon ,max factor fondöten(porselen ) -stila 2 uçlu gri eyeliner ve mascara- avon likit,re -teen dudak dolgunlaştırıcısı ....toz far dışındakiler kullanılmamıştır.... uygun ürünlerle istenilen ürünler takasa acıktır...

canım sanki gg havası var bu ürünlerde yanılıormuyum
aldın bnm gibi kullanmadın ahh biz

avon gozlatı kapatıcı paketı acılmıstır ama hıc kullanılmadı

flormar ruj

no7 coolıng ıntten bakabılırsınız

lacivert göz kalemi takasta sadece

Eklentiler

• $Görüntü008_1.jpg
    9,5 KB · Görüntüleme: 54
  • $Görüntü009_1.jpg
    10,4 KB · Görüntüleme: 51
  • $Görüntü010.jpg
    11,5 KB · Görüntüleme: 83
  • $Görüntü011.jpg
    9,9 KB · Görüntüleme: 59
Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…