Makyaj Ürünleri Kullanmadığımız makyaj eşyalarını takas yapalım ..

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bende avonun üç boyutlu spectra lash maskarası var. Kullanmadım. Ambalajını bile açmadım.Başka bir rimel alınca elimde kaldı. ısteyene parfüm karşılığında takas yapabilirim. (Avon parfümleri hariç)...

takasları yapılmıştır.

Eklentiler

• $Görüntü002_1.jpg
    $Görüntü002_1.jpg
    13,3 KB · Görüntüleme: 70
  • $Görüntü002_2.jpg
    $Görüntü002_2.jpg
    96 KB · Görüntüleme: 52
  • $Görüntü004_1.jpg
    $Görüntü004_1.jpg
    102,8 KB · Görüntüleme: 47
Son düzenleme:
10adet sünger bigudu(paketi bile açılmamış)

Eklentiler

• $bigudiler.jpg
    $bigudiler.jpg
    100,3 KB · Görüntüleme: 59
Son düzenleme:
canım pembe renk veriyo koyu pembe ve kalıcı. ben hiç kullanmadım. kullanılmamış bir mekyaj malzemesiyle değiştirebilirim.kaydirigubbakcemile2

merhaba

bende de hiç kullanılmamış, ambalajı bile açılmamıs L'oreal perfect slim pro var. inatçı selulite karsı lipo-masaj sistemi yazıor ustunde. bır alısverıs cılgınlıgında 3 tane bırden almıstım:eek: 3 uncuyu kullanmadım haliyle,sımdı oyle duruyor.:kedi:

kargo sizden olmak sartıyla takas onerılerıne açığım :)kaydirigubbakcemile5

Eklentiler

• $Goruntu(745).jpg
    $Goruntu(745).jpg
    96 KB · Görüntüleme: 78
durun ben de toparlayıp ekliyim:eek:
edit: topladım efem bunlar...
takas.jpg

1. makyaj kiti,deneme sürümü dışında hiç kullanılmadı,paramı bol bulup aldığım kullanmadığım bir ürün...
2.l'oreal şeftali simli ruj...bende olan 1000lerce aynı renkten biri,sadece denemek için alınırken sürüldü..ama kapağı biraz sorunlu 30sn.çevirdikten sonra çıkıor...
3.aydınlatıcı..annemin bi ark.ı almış ama benim var hiiç sürülmedi,arnould marka..
4.ve maybelline şeftali ruj,aynı ruj ve glossdan 10001cisi...
5.chanel 01 pudra..hiç kullanılmadı rengi en açık olanı..AMA orjinalliğinden emin değilim çünkü çok uygun bi fiyata almıştım...
6.bakır küpe,marmaris hatırası,hediye olarak almıştım ama verceğim kişiden gıcık aldığım için vermedim ben de kullanmam tarzım değil...

te bunlar isteyen olursa anlaşırız..

Son düzenleyen: Moderatör:
çekmecelerimi biraz daha karıstırdım ve işteeeee zemuszemus

olay active hydrating gunduz kremı, yarısı kullanılmamıs duruyor

max factor far 104 walnut (bi alısverıs sırasında hedıye olarak vermıslerdı. 1 kez denendi,hepsi duruyor:lepi:

takas teklıflerınızı beklıyorumkaydirigubbakcemile2

Eklentiler

• $Goruntu(746).jpg
    $Goruntu(746).jpg
    101,6 KB · Görüntüleme: 79
  • $Goruntu(747).jpg
    $Goruntu(747).jpg
    101,3 KB · Görüntüleme: 67
1003698338x450.jpg

bunlarda benden kızlar hiç kullanılmadılar
bu ara paraya biraz sıkışığım fiyatlarının çok çok altında vericem
yada takaslarıda düşünebilirim
ürünler:
1 adet the body shop tea tree tonik
1 adet garnier siyah nokta temizleyici
nivea matlaştırıcı krem
orıflame ruj
elf stck
bourjoıs allık
avon toz far rengi organic green
any marka siyah eyeliner
flormar waterproof rimel
golden rose parlatıcı
2 adet beyaz kahve lancome toz far
2 adet simli eyeliner
4 adet avon fondoten numunesi

merhaba dşiyengeç yeşil rujları nerden aldın merak ettim çok eskiden annelerimiz kullanırmış şimdi hiçbiyerde yok:KK43:

Bende de she'nin iyi tane pırıltılı eyeliner'ı var geldiğinde deneme amaçlı kullandım griyi iki kere kullandıysam moru bir kere kullanmışımdır yani. Avonun perfect wear serisinin cream fondoteni var ama ne yazıkki ten rengime uymadığı için kullanamadım duruyo öyle. Fondoten de ten renginde olmayınca olmuyo yapay duruyo.Başka bişeyle takas etmek isteyen varsa
özelden ulaşsın...kaydirigubbakcemile2

kızlar bişey sormak istiyorum.şimdi bu ürünleri takas ettiğinizde kargo parası ne kadar tutuyo?bilen varmı?

X