Kullanılmamış tüp bebek ilaçları

snnm

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2024
16
2
33
Herkese merhaba, uzun süreli, bol sabırlı, çokça dualı bir tüp bebek tedavisi sonrası çok şükür ki olumlu sonuç aldık ve riskli dönemi atlattık bugün itibari ile iğnelerim bitti😊 umarım sizler de en kısa zamanda emeklerinizin karşılığını alırsınız Allah’ın izniyle. Şu an elimde kalan henüz son kullanma tarihi geçmemiş ilaçlar var. Tedarik sürecinin ne kadar zor olduğunu biliyorum, bu sebeple elimde kalanları ihtiyacı olanlara ulaştırmak istedim. 3 kutu enox 6000/0.6 ml, 2 kutu progestan dex 25 mg, 4 kutu meriofert 75, 1 kutu cetrotide 250 mcg, 1 kutu estroferm,3 kutu prosgestan, 2 kutu prednol, 1 kutu tetradox bulunuyor. İlaçların çoğu 2025-2026 tarihli. Sadece cetrotide 10.2025 te bitecek. İhtiyacı olanlar ulaşabilir. Umarım ki size de uğur getirir🙏🏻
*İzmir’de yaşıyorum.

Son düzenleme:
Tüp bebek ilaçlarımı satıyorum diye etiketlemişiniz ama sitede ilaç satışı yasak.Banlanırsınız

Merhaba hayırlısıyla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim kaçıncı haftada bıraktın ilaçları acaba

Amin inşallah çok teşekkürler🙏🏻 prolutex kullanıyodum uzun süredir, 11.haftada bıraktı doktor.
Ucretlimi veriyorsunuz ilaclari benimde 3.denemem olucak maddi durumdan dolayı başlayamadım daha bende izmirde oturuyorum

Amin inşallah çok teşekkürler🙏🏻 prolutex kullanıyodum uzun süredir, 11.haftada bıraktı doktor.
Merhaba bir şey sorucaktım size prolutex iğneyi daha önce saatinden geç yaptığınız oldu mu acaba ben bugün 3 saat geç vurdum dr problem olma dedi ama korktum

Merhaba bir şey sorucaktım size prolutex iğneyi daha önce saatinden geç yaptığınız oldu mu acaba ben bugün 3 saat geç vurdum dr problem olma dedi ama
Genelde benzer saatlerde oldum ama haftasonları gecikebiliyodu hiç bir sorun olmadı çok şükür. Çok sorun değil demişti doktor bana da, içinizi ferah tutun Allah’a emanetler🙏🏻

Genelde benzer saatlerde oldum ama haftasonları gecikebiliyodu hiç bir sorun olmadı çok şükür. Çok sorun değil demişti doktor bana da, içinizi ferah tutun Allah’a emanetler🙏🏻
Teşekkür ederim siz ne zaman transfer olmuştunuz acaba ☺️

Dondurulmuş transfer miydi sizin kaçıncı günde öğrenmiştiniz ☺️ Benim dondurulmuş 5. Gün embriyosu transferimin 4. Günü bugün daha 6 gün var test günüme çok heyecanlıyım 😅
Yok tazeydi😊 12. Günde ilk betayı verdim, sonrasında 15. Günde ikinci testle mutlu haberi aldık, darısı isteyen herkesin başına inşallah🙏🏻

X