Makyaj Ürünleri Kullandığmız FLORMAR Ürünleri ( Resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ojeler dışında kullandıklarım. pudra hariç onu, beğenmedim. cliniqiue pudramı tek geçerim..
dsc04624l.jpg

bu toz farlarını artıkçıkarmıyorlar galiba. ama çok güzeller

dsc04625l.jpg

buda concealerı

dsc04627i.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
toz farların kullanımı kolaymı ya ben zordur diye almıyorum ama baya kullanan var ne bilim sürerken bulaşır göz altlarına falan diye hiç almadm
canım ben sürerken far fırçamı hafif ıslatıyorum. bunlar öyle sürülüyormuş. renk daha hoş oluyor hemde dökülmüyor..
okypetecim resimdeki beyaz tekli fardan bende almayı düşünüyorum ama parlaklığı falan nasıl kaş altına kullanmak için uygunmudur?
ben bunu hep kaş altıma kullanıyorum.
bu mat beyaz far. parlak değil. çok hoş oluyor..
canim su kösedeki ruj cok güzel gözükoyr numarasini verirmisin??bide fiyatini
ARKADASLAR FLORMARDAKI ÜRÜNLERIN FIYATI KASTAN BASLIYOR MESELA BI ALLIK BI RUJ PUDRA VS KACLA KAC ARASI?

valla, ruju galiba 8 le 10 ytl arası almıştım. o civarda... allığı tam hatırlamıyorum. ama oda çok yüksek değil. rujum, yine süpershıne serisinin 516 nosu..

canım ben sürerken far fırçamı hafif ıslatıyorum. bunlar öyle sürülüyormuş. renk daha hoş oluyor hemde dökülmüyor..

ben bunu hep kaş altıma kullanıyorum.
bu mat beyaz far. parlak değil. çok hoş oluyor..

hmm bn parlaklığı seviyorum aslında kaş altında ama testerını deniycem belki daha hoş duruyodur ben ışıltı hastası olduğum için hep parlak arıyorum:KK70:D: teşekkür ederim cnm bilgilern için foruma senin gibiler şart valla:KK70:D:

hmm bn parlaklığı seviyorum aslında kaş altında ama testerını deniycem belki daha hoş duruyodur ben ışıltı hastası olduğum için hep parlak arıyorum:KK70:D: teşekkür ederim cnm bilgilern için foruma senin gibiler şart valla:KK70:D:

sağol canım güzel sözlerin için.a.s.
bana parlak ışıltılı beyazlar pek yakışmıyor canım. o yüzden hep mat beyaz kullanırım.

Arkadaşlar Watsons'da Flormar 5'li ve 4'lü paletler 5,30a düşmüş.. Yakınınızda varsa ve ilgileniyorsanız bir uğrayın derim. Tekli farları ise 3,5TL... kaydirigubbakcemile2

resmini çekemiyorum şimdi ama ,
allık,dipliner,6lı far ve ojelerinden kullanıyorum,denemek için de rimel almıştım ama hiç beğenmedim ,he bir de 6lı fırça setini :) bayanssulusmile

X