Makyaj Ürünleri Kullandığmız FLORMAR Ürünleri ( Resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
eyeliner pen
mor göz kalemi
açılır kapanır göz kalemi-siyah
bordo dudak kalemi
simli göz kalemi-siyah

siyah oje-313
kopkoyu bir gece laciverti ben uydurdum ismi :) simli-398
lacivert (süper bir renk)-99
bordo-323
gri (bu da süper)-112
krem rengi-372
ve kalsiyum jeli-tırnakları güçlendirmek için

pudra-96
portakallı dudak koruyucu

bu kullandığım ürünlerin hepsinden çok memnunum.
şu andaki rimelim başka. bundan bir önceki flormardı. bittiği için attım ama fotoğrafını ekleyeyim. bu fotoğraf alıntıdır:
DSC08694.JPG

bundan tekrar almayı düşünüyorum. gerçekten çok güzel uzatıyor tavsiye ederim. yerimseniben

2720091031233627.jpg

bundan kullanıyorum gri kapaklı olandan (suya dayanıklı değil), yani kullanamıyorum :KK43:

çok uzun zamandan beri maybelline'den şaşmazdım (fiyat kalite kıyaslaması yapınca bayağı iyiydi) bu sefer şaştım ve çok pişmanım :KK43: zamanla gözüme kaçıyor ve sabun kaçmış gibi gözümü yakıyor, üstelik çok beklemiş, eskimiş bir ürün falan değil iyi bir mağazadan almıştım :KK43: bir daha da cesaret edip assssslaaa flormar maskara almam

bunların yanında 1 adet terracota dörtlü farım var - süper, çok memnunum ışıl ışıl ama sim şeklinde değil. bir kaç tane eski model ikili farım var onlar da süper... bir kaç tane de dörtlü farım var onlar da eski seriden.. çok önemli değiller diye resimlerini eklemiyorum :))
ur2381336196694352.jpg

terracota allığını kullanıyorum açık pembe olan.. ondan da çoookkk memnunum ışıltılı olmakta birlikte parlak değil, hem gündüze hem geceye çok güzel... her renkle de yakışıyor (tabi benim tenim için) o yüzden sadece tek bir allığım var her şeye yetiyor :)

flormar003.jpg

yeni çıkan Color Palette Eye Shadow... uzun süreden beri "mor" renk far arıyordum ama bir türlü bulamıyordum. En sonunda bu palette onu buldum.. Yanındaki renkler de hediyesi tabi :KK70: diğer renklerine de bayıldım ve evden ayrılacağım için üç rengini birden almıştım (annemle hep paylaşırız da ondan farları çiftledik, sonra ben yanımda götürürken kavga etmeyelim. zaten eskileri ona bırakıyorum şimdi kaydirigubbakcemile3 :)) ) Onlara gerçekten bayıldım...

ur_293_1923_2708_49651.jpg

03 - 05 - 06'yı birden aldım :) 06 olan zaten benim kışlık favori rengim, gölgeli buğulu herşey yapılabiliyor :))

03 ayrı hoş bir palet, tam yaz renkleri...

img8306h.jpg

bu arada eller çok şükür bana ait değil hiç beğenmedim sahibi görüp de alınmasın hihoyyyt

hepsini internetten koydum şimdi fotoğrafla uğraşmak benim için son derece namüsait bir zaman :1rolleyes:

dip not: flormarın rujları da berbat, eklemeyi unutmuşum.. ruj falan yalamam ama berbat acı bir yağ kokusu geliyor ağzıma sanki dudağıma vazelin sürmüşüm gibi. eski ruj değiller. eski ürün asla almam kullanmam....

ama önceden flormarın plastik sürme yeri olan likit rujları vardı sanırım kaldırdılar üretimden çünkü artık bulamıyorum.. o harikaydı...

Son düzenleme:
Kullandığım tüm Flormar'lar...zemuszemus
Hepsini çok seviyorum...
Yalnız şu en sondaki oje serisi kalktı sanırım. Ultra Lasting diye...hayatımın ojesiydi o. :gitme:İstanbulda gören duyan olursa lütfen haber etsin
-tatlicadiarzu-

4194.jpg

ne zaman gitsem flormarı gözüme sokarlar ben de inadına almam..yazılara baktım bazılarından memnunsunuz bazı ürünlerden değil..bilmiyorum diğer ürünlere nazaran bana sanki biraz kalitesiz gibi geliyor sonuçta cildim hassas..far ve allığını deneyeyim mi acaba karar veremedim..hep lancome, dior,givency sürekli baş edemiyorum çok pahalılar..zaten günlük hayatta sıfır makyajla gezerim ihtiyacım yok :kahve:

yağlı ciltlerde farları akıyor görüntüsü veriyormu ne dersiniz? ışıltı veren ama 2. sınıf düğünlere gider gibi pırıl pırıl görünmeyen bir allık ve far istiyorum..

Son düzenleme:
ne zaman gitsem flormarı gözüme sokarlar ben de inadına almam..yazılara baktım bazılarından memnunsunuz bazı ürünlerden değil..bilmiyorum diğer ürünlere nazaran bana sanki biraz kalitesiz gibi geliyor sonuçta cildim hassas..far ve allığını deneyeyim mi acaba karar veremedim..hep lancome, dior,givency sürekli baş edemiyorum çok pahalılar..zaten günlük hayatta sıfır makyajla gezerim ihtiyacım yok :kahve:

yağlı ciltlerde farları akıyor görüntüsü veriyormu ne dersiniz? ışıltı veren ama 2. sınıf düğünlere gider gibi pırıl pırıl görünmeyen bir allık ve far istiyorum..

haklısın aslında fiyatına bakınca biraz kalitesiz gibi geliyo ama yerli üretim olduğundanmıdır nedir bilmiyorum ama fiyatlarına göre iyi

flormar003.jpg

bende bu allıktan kulanıyorum yıllardır aldıgım en güzel allık diyebilirim:) pembe benimki acaip kalıcı ve çok dogal duruyor kesinlikle ve şiddetle tavsiye ediyorum:)

bn normalde oje hariç flormardan hiç bişi almazdım. bugün şeftali rengi lipgloss bakarken kız flormardan gösterdi. denedim dudağımda çok hoş durdu bayıldım yani renge hmn aldım. fiyatıda çok uygun.

ben de arkadaş söyleyince fark ettim okypete gerçekten scarlett ın dudaklarına benziyor seninkiler. zaten ben en çok o hatunun dudaklarını beğenirim dolayısıyla seninkiler de güzel :asigim:

:gitme:
ben de arkadaş söyleyince fark ettim okypete gerçekten scarlett ın dudaklarına benziyor seninkiler. zaten ben en çok o hatunun dudaklarını beğenirim dolayısıyla seninkiler de güzel :asigim:
sağol canım... gerçekten hoş dudakları var scarlettin...
rujun resminide koyayım...

flormar
supershıne serisi.
507

24pjt6h.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
valla ben ruju,alalı 2 ayı geçti. 9 yada 10 ytl hatırlıyorum. umarım yanılmıyorumdur...
flormar quartet eye shadow
404
flormar supershine lip gloss
116 ve108
yukardakilerde 10ar ytl.(onları yeni aldım)..

:gitme:
sağol canım... gerçekten hoş dudakları var scarlettin...
rujun resminide koyayım...

flormar
supershıne serisi.
507

24pjt6h.jpg

çok hoş bir renk canım teşekkürler fotoğraf için a.s.
ben bugün baktım şöyle bi rujlara 7-8 tl arasıydı flormarlar burda yerimseniben

canım allığının numarasını öğrenebilirmiyim?

41 numara cnm hayatımda kulandıgım en güzel allık:)ve herkes soruyorrr bi çok kişi aldıı inan:)max ın bile allıgını aldım ama hiç begenmedimmmmm bundan sonra bu allıktan vazgeçmem..bu arada arkadaşıma aldık gecen günlerde bu sarı olan dış kabı deişmişşşş belki birebir aynısını bulamassın ama numarasıyla aynısını alabilirsin:)

X