Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
yarın gidebilirsem bende gideceğim. gratiste feci kalabalık varmış. sıra falan bakalım.
aşırı vardı ya..1 saat sıra bekledim ben:)) hatta buraya fotosunu koyayım sıranın
image.jpeg

sonra alırım artık. kalmıyor birde gidiyorsun yok bitmiş.
ben ilk defa bahama mama ve hot mama gördüm reyonda, bu sefer stokları sağlam gibi :KK70:

Gratis kart var. Yarın kardeşim gidip bakacak, varsa aldırcağım. Pek sanmıyorum olacağını ama.. :/
inşallah vardır, sen ne zamandır nude dude paleti istiyorsun umarım kavuşursun:)

balm joviye taktım bu ara . birde bende hala mary lou aydınlatıcı yok.
Ben almıştım ama o kadar çok ley almışım ki fazla geldi ve bırakmak zorunda kaldım ki fiyatları önce yükseltip sonra indirmişler sözde indirim yani :) kasada sıra olmasının sebebi de alanların bir çoğu ürünü tekrar geri bırakıyo eğer çok çok ihtiyacın yoksa diğer indirimleri bekle derim

Ben almıştım ama o kadar çok ley almışım ki fazla geldi ve bırakmak zorunda kaldım ki fiyatları önce yükseltip sonra indirmişler sözde indirim yani :) kasada sıra olmasının sebebi de alanların bir çoğu ürünü tekrar geri bırakıyo eğer çok çok ihtiyacın yoksa diğer indirimleri bekle derim
Yaa bunu bende fark ettim..Aldıklarım resmen 154 lira tuttu zaten kasada şoklara girdim. Hatta sevgilime dedim indirim mi oldu bindirim mi bilemiyorum :KK70:

Yaa bunu bende fark ettim..Aldıklarım resmen 154 lira tuttu zaten kasada şoklara girdim. Hatta sevgilime dedim indirim mi oldu bindirim mi bilemiyorum :KK70:
Gratis sanki bu haftaiçi bi indirim daha yapabilir gibi geliyo bana.ben kasa için sıraya girdiğimde arka tarafta fark ettim ki kasa kasa ürünleri depolamışlar ve kasalarıda ortaya çıkarmışlar hatta bende kasadan birkaç ürün daha ekledim:KK49:
hani daha yeni indirime girmişken ürün dolu kasaları ortaya çıkarmaları düşündürdü beni açıkçası bakalım görcez ilerleyen günlerde :)

Gratis sanki bu haftaiçi bi indirim daha yapabilir gibi geliyo bana.ben kasa için sıraya girdiğimde arka tarafta fark ettim ki kasa kasa ürünleri depolamışlar ve kasalarıda ortaya çıkarmışlar hatta bende kasadan birkaç ürün daha ekledim:KK49:
hani daha yeni indirime girmişken ürün dolu kasaları ortaya çıkarmaları düşündürdü beni açıkçası bakalım görcez ilerleyen günlerde :)
zaten aralık sonu da yılbaşı indirimi olacak..ooh indirim üstüne indirim batıracaklar bizi :KK53:

Hanımlar gratiste hiç mi bir şey kalmaz.sabah 11 de gittim reyonlar bomboş hiçbir şey kalmamıştı resmen.hiçbir indirimde bu kadarını görmemiştim alacak bir şey kalmamıştı.

X