Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
the balm allık, max factor rimel(indirimli hali de fazla gelirse flormar mor tüpteki curl rimel), golden rose perfect shine ruj, maybelline ruj.. bronzer kullanmıyorum o konuda yardımcı olamayacağım..

çok teşekkür ederim max factorun hangi rimeli peki

Kızlar bende kullanıp çok memnun aldığım 2 ürünü sizle paylaşmak istiyorum.:)

1.si saç kremi, hindistan cevizli mis gibi kokuyor ve sülfat,paraben vs içermediğini iddaa ediyor. Saçlarımı yumuşacık yapıyor çok memnunum.
2.si çilekli duş jeli. Hayatımda kokladığım en güzel çilekli duş jeli diyebilirim. Ben böyle bir koku görmedim. Çok tatlı çok güzel.

Buda sürekli kullandığım fondötenim. Mac face and body:) ilk önde 50 mllik olan boyunu almıştım. Ama kullanınca o kadar çok sevdim ki o bitmek üzere olduğu için 120mllik boyundan da aldım. En sevdiğim özelliği cildimde fondöten yok gibi duruyor olması. Aynı zamanda cildimdeki renk bütünlüğünü çok güzel dengeliyor ve tabi ki en çok sevdiğim özelliği mat durmuyor. Parlak bitişli, ışıl ışıl gösteriyor cildi. Ben 2 kat sürüyorum yüzüme öyle biraz daha kapatıcı oluyor.

Selam kızlar nasılsınız.
bir arkadaş bronzer önerisi istemiş the balmdan betty lou almak istiyorum. Bayramda büyük ihtimal gratis watsons gibi yerlere erişimim olmayacak. Erkek arkadaşım bayram indiriminde şehirde olursa ondan almasını isteyebilirim belki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…