Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
yok inan olay ödülden değil. başka nedenler var işin içindede.
bohem yarışmasına bak modada. ikiside kilitli zaten
Şimdi okudum da, yeminle kadın milletinden korkulur yani. Ne kadar ince hesaplar peşinde herkes...

Kızlar nashi argan yağını kullanan var mı? Bloglarda cok güzel yorumlar okudum ama hepsine hediye gönderildiği için açıkçası objektifliklerine güvenemedim.

ürünleri denedim arkadaşlar. hot mama ve nars orgasm için çıkan sözler doğru. nars orgasmın tam bir superdrug versiyonu..

ikisini yanyana denedim elimde çok çok az fark var. sanki narsta altın pırıltılar ve şeftalilik daha var gibi. hot mama daha pembemsi.
ama çok çok belli değil. kısaca nars orgasm yerine fiyatı daha uygun olan bu allık alınabilir.
gelelim palete. renkler çok güzel.
bazıları pigmentasyonu az demiş ama bende bayağı iyi durdu.pigmentasyon iyi bence. hoş,altta göz bazı kullandım.
gösterdi renkler kendini..
.kısaca, hepsi tek tek çok güzel tonlar.
ve fondotene gelelim. bu bir pata krem. çok iyi kapattı bende. üstüne hafif transparan tarzı bir pudra sürebilirsiniz. benim rengim light mediumdu. cildime uydu.

Son düzenleme:
Watsons alışverişim ne yazıkki indirimi bekleyemedim bayramda gidemeyeceğim için loreal lumie magic baz,revlon aydınlatıcı,watsons makyaj temizleme pamukları ve duş jeli harika kokuyor

kuzenimin yaptığı kiralık aşk -defne makyajı nı paylaşmak istedim .umarım doğru yerde paylaşıyorumdur.iyi seyirler. yorumlarınızı bekliyorum.kendini geliştirmek istediği bir konu çünkü.tavsiyeleriniz varsa onlarıda ileteyim hatta

Selam kızlarrr
Bugün sırf meraktan bu rimeli aldım rossmandan 10 liraya.
bloglarda çok beğenilen bir rimel olduğunu biliyordum. öylesine denemek için aldım. Şimdide sizin için yorumlamak istiyorum.
Resimde her ne kadar kıl fırça gibi gözüksede aslında silikon fırçalı. benefir they are real in fırçasına benzetmişler.
Rimelin yapısı çok sıvı. Zamanla kıvamını bulacaktır diye düşünüyorum. Ve fırçaya çok fazla ürün geliyor. Eğer daldırıp direk kirpiklerinize sürerseniz hiç memnun kalmazsınız büyük ihtimalle. Çünkü kirpiklerinizi çok yapştırır.
Yapmanız gereken şey fazla rimeli sıyırdıktan sonra kirpiklerinize sürmek.
Gelelim performansına. Verdiği hacimden çoook memnun kaldım. uzatması da çok iyi. kirpik kıvırıcı kullanmadığım halde çok güzel kıvırdı. Onca pahalı rimeli etki olarak solladı diyebilirim.
Fiyat performans bakımından 10 üzerinden 10 veriyorum
Uygun fiyatlı güzel bir rimel arayışındaysanız denemenizi tavsiye ederim.

Kızlar rossmann'a catrice kozmetik gelmiş yorumlar kısmında bayaa bi övülmüş ama ben daha önce hiç duymadım duyup kullanan var mı acaba nasıl marka tavsiye eder misiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…