Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
2015-anneler_gunu-web_mini_mini.jpg

Watsons alışverişim sadece maybelline tshoptan aldım aslında daha alacaklarım vardı ama gratis ve burdaki diğer kozmetik mağazaları indirime girmemiş küçük yerler daha çok indirim yapıyor bence.ama onlar indirime girincr ben şehirdışında olacam bunlarla yetinmek zorunda kaldım :KK53::KK53:
IMG_20150506_153342.jpg

Watsons alışverişim sadece maybelline tshoptan aldım aslında daha alacaklarım vardı ama gratis ve burdaki diğer kozmetik mağazaları indirime girmemiş küçük yerler daha çok indirim yapıyor bence.ama onlar indirime girincr ben şehirdışında olacam bunlarla yetinmek zorunda kaldım :KK53::KK53:
Eki Görüntüle 1518530
makyaj temizleyicisi almışsın sonunda.
yorumlarını bekliyorum senden
güle güle kullan aldıklarını :)
watsons indirimlerini begenmedim. Gratisten de pek birşey beklemiyorum. zaten alacağım birşey kalmadı. The balm indirim yaparsa bir allık alacağım o da hediye.

watsons indirimlerini begenmedim. Gratisten de pek birşey beklemiyorum. zaten alacağım birşey kalmadı. The balm indirim yaparsa bir allık alacağım o da hediye.
evet kavuştum sonunda bundan umutluyum artık :KK48::KK48:
kullanır kullanmaz yorum yapıcam canım:KK52:

miss-manga.jpg

bu nasıl bir maskara bunu aldım deneyince beğendim ama

Umarım doğru yere yazıyorımdur:
Bana çok uç fiyatlarda olmayan akmayan kaş kalemi ve kalıcı ruj önerirmisiniz

X