Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bu arada makeup for ever hd fondotene sephorada baktım. muhteşem. aklımda kaldı. 128 lira.
alsammı diye düşünmekteyim
Ay o benimde çok aklımda kaldı ama sürüyle fondöten aldım.. Şu ara almamaya karar verdim. Zaten ne zaman gitsem 117 numarası yok eheeh :KK70:

Bu arada ben bunun muadili olarak gösterilen Revlon Photoready fondötenide cok merak ediyordum aslında ama o henüz gelmemiş sanırım

Ay o benimde çok aklımda kaldı ama sürüyle fondöten aldım.. Şu ara almamaya karar verdim. Zaten ne zaman gitsem 117 numarası yok eheeh :KK70:

Bu arada ben bunun muadili olarak gösterilen Revlon Photoready fondötenide cok merak ediyordum aslında ama o henüz gelmemiş sanırım
dün baktım. ya Revlon Photoready diye fondeten şeklinde 2 renk gelmiş. ama kızlar bunlar fondoten değil. aydınlatıcı falan dediler. biri fondoten olarak kullanılır dedi. kararsız kaldım.

Son düzenleme:
zaten şekli böyleymiş

1486631.JPG
haa baktım şimdi. bu aydınlatıcı
REVLON PHOTOREADY SKINLIGHTS FACE ILLUMINATOR
Revlon-Photoready-Skinlights.jpg

Revlon-Photoready-Skinlights-Face-Illuminator.jpg

Son düzenleme:
dün baktım. ya Revlon Photoready diye fondeten şeklinde 2 renk gelmiş. ama ızlar bunlar fondoten değil. aydınlatıcı falan dediler. biri fondoten olarak kullanılır dedi. kararsız kaldım.
Onlar fondöten değil ya baz değil mi? ben fondöten bazı diye biliyorum onları..

sen bana hem güzel hem kalıcı hemde aşırı kokoş ve şekerli olmayan bişi öner hatta bir kaç öner ggidip koklayayım :KK70:
Ay bende hep şekerli şeyleri severim :KK70: ımm sana ne önerebilirim..Este e Lauder Sensuous Nude şekerli olmayan sevdiğim nadir kokulardan ayrıca bayada kalıcı. Ama benim şu ara favorim Aquoline pink sugar (şekerli pamuk şeker kokusu..) vede Dior hypnotic poison edt olanı( edp olanı aşırı ağır). :)

Ay bende hep şekerli şeyleri severim :KK70: ımm sana ne önerebilirim..Este e Lauder Sensuous Nude şekerli olmayan sevdiğim nadir kokulardan ayrıca bayada kalıcı. Ama benim şu ara favorim Aquoline pink sugar (şekerli pamuk şeker kokusu..) vede Dior hypnotic poison edt olanı( edp olanı aşırı ağır). :)
sen zaten şeker gibi kızsın ne gerek var şekere :)
teşekkürler tatlım

DSC_0234.JPG

son zamanlarda aldıklarımı paylaşmak istedim
baştan başlıyım.
garnier bb göz rollonu. loreal true match kapatıcım çok azaldığı için bunuda a101de 9 liraya gördüğüm için aldım. yorumumu daha sonra detaylı anlatacağım.
la roche posay effaclar h köpük temizleyici. methini çok duydum n11den aldım. la roche posay termal su hediyeydi. elimde açık temizleyiciler olduğu için henüz kullanmaya başlamadım. termal su dan çok memnunum bunuda yorumlayacağım.
diadermine çift etkili göz makyajı temizleyici bimden aldım 8 küsür liraya. daha kullanmadım.
pantene durulanmayan saç kremi watsonstan 3 küsüre aldım. watsons karta indirim vardı. bundan da memnunum.
loreal 3 etkili rahatlatıcı temizleme jeli. stok ürünüdür. severek kullanıyorum.

Eki Görüntüle 1513847

son zamanlarda aldıklarımı paylaşmak istedim
baştan başlıyım.
garnier bb göz rollonu. loreal true match kapatıcım çok azaldığı için bunuda a101de 9 liraya gördüğüm için aldım. yorumumu daha sonra detaylı anlatacağım.
la roche posay effaclar h köpük temizleyici. methini çok duydum n11den aldım. la roche posay termal su hediyeydi. elimde açık temizleyiciler olduğu için henüz kullanmaya başlamadım. termal su dan çok memnunum bunuda yorumlayacağım.
diadermine çift etkili göz makyajı temizleyici bimden aldım 8 küsür liraya. daha kullanmadım.
pantene durulanmayan saç kremi watsonstan 3 küsüre aldım. watsons karta indirim vardı. bundan da memnunum.
loreal 3 etkili rahatlatıcı temizleme jeli. stok ürünüdür. severek kullanıyorum.
Diadermine'yi kullandıktan sonra yorumlayabilirmisin rica etsem bu aralar göz makyaj temizleyicisi arayışlarındayım da:KK45::KK45:
ayrıca bende pantenin saç kremini aldım bayılarak kullanıyorummmm :KK48::KK48:

DSC_0246.JPG

anneler günü indirimi migrosta ve odakta başlamış bende bunları aldım kızlar
neutrogena kremlerini çok begeniyorum ve sadece onları stok yaptım bu sefer. avondan aldığım vucut kreminden hiç memnun kalmadım.
rocket rimeli çok önceden denemiştim o zaman yıldızlarımız pek uyuşmadı bir şans daha vermek istedim.
emotion love parfümleri chloe love a çok benzetiyorum. set halinde 14 e geldi. parfümüm bitmek üzereydi yeniledim hemen.
duş jelleri gratiste bir alana bir bedavaydı. en begendiğim kokusu lily.

Eki Görüntüle 1517939

anneler günü indirimi migrosta ve odakta başlamış bende bunları aldım kızlar
neutrogena kremlerini çok begeniyorum ve sadece onları stok yaptım bu sefer. avondan aldığım vucut kreminden hiç memnun kalmadım.
rocket rimeli çok önceden denemiştim o zaman yıldızlarımız pek uyuşmadı bir şans daha vermek istedim.
emotion love parfümleri chloe love a çok benzetiyorum. set halinde 14 e geldi. parfümüm bitmek üzereydi yeniledim hemen.
duş jelleri gratiste bir alana bir bedavaydı. en begendiğim kokusu lily.
neutrogenanın kutu kremini ne kadara aldın acaba
bütün migroslarda var bu indirim dimi bizim burda küçük migros var bazen orda geçerli olmuyor :KK43:
bide indirim için migros kart olması zorunluluğu var mı :)

neutrogenanın kutu kremini ne kadara aldın acaba
bütün migroslarda var bu indirim dimi bizim burda küçük migros var bazen orda geçerli olmuyor :KK43:
bide indirim için migros kart olması zorunluluğu var mı :)
evet migros kart zorunluluğu var sanırım. 1 liraya kasadan alınıyor
kutu kremi 5 küsüre aldım. diğer büyük krem 10 küsürdü.

Watsons indirimi başlamış kızlar :KK76::KK76:

Eklentiler

• 2015-anneler_gunu-web_mini_mini.jpg
    2015-anneler_gunu-web_mini_mini.jpg
    45,8 KB · Görüntüleme: 88
X