Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Flormar'ın mat rujlarına bayılıyorum ben. Renkleri olsun, matlıkları olsun gerçekten fiyatlarına göre gayet iyiler.
bende mat rujlara bayılırım golden rose u da sevmiştim
ivory cokk aşırı açık canım bence buff almalısın. buff bana bile açık geldi düşün nc20 biraz koyu kalır bana normalde..ama buff 2 ton açık kaldı
umarım bulabilirim canım.. haklısın bir deneyeyim tester i

watsons dan aldıklarım :)
dışarda bir çark vardı çevirince kaç gelirse o kadar indiirm oluyordu ben en kücük olan 10 u kazandım :KK70: :KK70: talihe bakın siz
2015-04-25 20.24.50.jpg

kızlar göz makyajını tek seferde çıkaracak güçlü bir göz makyajı temizleyicisine ihtiyacım var.
loreal jel kabusundan sonra çift fazlı alacağım.
önerilerde bulunur musunuz?

Bioderma Sensibio H2O çok güzel bir ürün. Göz dahil tüm makyajını temizliyor ve alerjik cildi olan bende bile en ufak rahatsızlık hissi uyandırmıyor. Göz makyajı tek severde uçuyor gidiyor.
Bir de Lancome Bi-Facil, şiddetle tavsiye ederim.

Bioderma Sensibio H2O çok güzel bir ürün. Göz dahil tüm makyajını temizliyor ve alerjik cildi olan bende bile en ufak rahatsızlık hissi uyandırmıyor. Göz makyajı tek severde uçuyor gidiyor.
Bir de Lancome Bi-Facil, şiddetle tavsiye ederim.
biodermayı sürekli kullanıyorum zaten cildim için
ama göz makyajında pek başarılı bulmuyorum. kullandığım ürünlerden kaynaklanıyor sanırım
lancome da kofreden çıkmıştı deneme boyu. gerçekten çok başarılı ama fiyatından dolayı sürekli kullanabileceğimi düşünmüyorum.

Mac face and body fondöten kullanıyorum son 1 haftadır.. c1 rengini aldım. Tamamiyle tenimle uyum saglayıp doğal bir görüntü vermesi çok hoşuma gitti. Asla yüzümde fondöten varmış hissi olmuyor. Bitişi canlı asla mat değil. Ayrıca cildim karmadır ve bende evet parlama yaptı ama nedense bu parlama asla nefret ettiğim bir parlama olmadı.. Aksine hoşuma gitti. Sanırım artık aradığım fondöteni buldum diyebiliyorum gönül rahatlığı ile. Ama çok sorunlu cildi olanlara önermem(sivilce izi vs.) çünkü kapatıcılığı pek yok.. Ama yüze verdiği o sağıklı görünüm ve tenimle tamamen bütünleşmesi için her zaman alırım.

watsons dan aldıklarım :)
dışarda bir çark vardı çevirince kaç gelirse o kadar indiirm oluyordu ben en kücük olan 10 u kazandım :KK70: :KK70: talihe bakın siz
Eki Görüntüle 1507991
canım Güle güle kullan...
ben hiç rimmelin ürünlerini kullanmadim nasıl tavsiye eder misin...başarılı mı. ..
maskara almak istiyorum dolgunluk veren hangi marka alayım karar veremedim...

canım Güle güle kullan...
ben hiç rimmelin ürünlerini kullanmadim nasıl tavsiye eder misin...başarılı mı. ..
maskara almak istiyorum dolgunluk veren hangi marka alayım karar veremedim...
kuzum ruju güzeldi alllıkta ii ama maskarasını bilmiyorum mgerçekten
ama bence bu konuda loreal coloscal güzel

11011219_1588660071376152_2285236131168976331_n.jpg
bugünki watsons ve gratis ganimetlerim:)
the balm
bahama mama

essence all about chocolates eyeshadow
revlon ,460 blushıng mauve

revlon 671 mink
rujlar ve revlon colorstay nude

bu arada makeup for ever hd fondotene sephorada baktım. muhteşem. aklımda kaldı. 128 lira.
alsammı diye düşünmekteyim

Günaydın arkadaşlar
bir project pan konusu açmak istiyorum. katılım olur mu dersiniz?

peki nedir bu project pan?
project pan bir bitirme projesidir. Sürekli deli gibi kozmetik alışverişi yapmanızın önüne geçer.
Elinizde kullanmaktan sıkıldığınız yenilerini de almaktan kendinizi alıkoyamadığınız sürüsüyle kozmetik cilt bakım ürünü var diyelim. Bunlardan bitmeye en yakın 10 tanesini seçiyoruz. ve bir kozmetik diyetine giriyoruz. Bu 10 ürün bitmeden özellikle o kategoride bir ürün almıyoruz. (örneğin project pan ımızde iki adet allık var. bu allıkların dibini görmeden yeni allık almak yasak.)

Günaydın arkadaşlar
bir project pan konusu açmak istiyorum. katılım olur mu dersiniz?

peki nedir bu project pan?
project pan bir bitirme projesidir. Sürekli deli gibi kozmetik alışverişi yapmanızın önüne geçer.
Elinizde kullanmaktan sıkıldığınız yenilerini de almaktan kendinizi alıkoyamadığınız sürüsüyle kozmetik cilt bakım ürünü var diyelim. Bunlardan bitmeye en yakın 10 tanesini seçiyoruz. ve bir kozmetik diyetine giriyoruz. Bu 10 ürün bitmeden özellikle o kategoride bir ürün almıyoruz. (örneğin project pan ımızde iki adet allık var. bu allıkların dibini görmeden yeni allık almak yasak.)
ahh o projeye uyabilsem. nerede:)

X