Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Sonrada gece- gündüz kremı
Gündüz yaz kıs koruyucu
Gercı ben 40 a yaklaştım

@norwegian
missha bb kremin 27 numarasını almaya karar verdim. Ama sitesinde kalmamış 2 boyutuda
başka nerden sipariş edebilirim bir bilgin var mı?

image.jpg
merhaba
son resimdeki sizin ten renginizle uyumlu bir pudra mı??
ben beyaz tenliyim resimden baktığım kadarıyla kendime uygun çok hoş bir kontür pudrası gibi gördüm
acaba markası ve numarasını rica edebilir myim?? beril77
Kendı kullandığım bır pudra
Ben esmer tenlıyım
image.jpg

bugün watsons tan aldıklarım

essence blush up 10 heat wave alllık
essence silky touch blush 40 natureal beauty allık
essence all about nude far 01nude
fırçalar vs vs :)
1919653_1550088758566617_576061449071518682_n (1).jpg

Son düzenleme:
high end bir markadan fondoten almak istiyorum.mat durmayan glowy bitişli.
aklımda nars sheer and glow vardı ama burada sephore yok malesef.
clarins skin illusion veya lancome teint miracle alacağım. yardımcı olacak bir arkadaş var mı??
images

miracle_air_de_teint_de_lancome.jpg

Kızlar gratiste %70e varan indirim varmış hangi markalarda olduğunu bilen var mı

high end bir markadan fondoten almak istiyorum.mat durmayan glowy bitişli.
aklımda nars sheer and glow vardı ama burada sephore yok malesef.
clarins skin illusion veya lancome teint miracle alacağım. yardımcı olacak bir arkadaş var mı??
images

miracle_air_de_teint_de_lancome.jpg
benim de aklıma ilk nars sheer glow geldi glowy bitişli bir fondöten diyince. Clarinsin everlasting fondötenini kullanmıştım. Müthiş bir fondötendi, ama pudralı bir bitişi vardı ve mattı. illusion nasıldır bilemiyorum. Başkaca dedğiniz gibi lancome teint miracle, yine efsane glowylerden. Bir de givenchy photo perfexion bakın.Yine Mac'in face&body fondöteni de sizi tatmin edebilir ciddi cilt lekeleriniz yok ise, online sipariş verebilirsiniz.Unutmadan bourjois healty mix. fondöten de daha ucuz ama kesinlikle iyi iş çıkaran bir fondöten

benim de aklıma ilk nars sheer glow geldi glowy bitişli bir fondöten diyince. Clarinsin everlasting fondötenini kullanmıştım. Müthiş bir fondötendi, ama pudralı bir bitişi vardı ve mattı. illusion nasıldır bilemiyorum. Başkaca dedğiniz gibi lancome teint miracle, yine efsane glowylerden. Bir de givenchy photo perfexion bakın.Yine Mac'in face&body fondöteni de sizi tatmin edebilir ciddi cilt lekeleriniz yok ise, online sipariş verebilirsiniz.Unutmadan bourjois healty mix. fondöten de daha ucuz ama kesinlikle iyi iş çıkaran bir fondöten
Bourjois sanırım ülkemizde artık satılmıyor. yoksa hiç düşünmeden onu alırdım. mac yaşadığım şehirde yok malesef. o yüzden ton konusunda tereddütlerim var. acaba macten bir ruj veya allık sipariş edip yanında fondoten testeri mi istesem? gönderirler mi ki acaba?

Bourjois sanırım ülkemizde artık satılmıyor. yoksa hiç düşünmeden onu alırdım. mac yaşadığım şehirde yok malesef. o yüzden ton konusunda tereddütlerim var. acaba macten bir ruj veya allık sipariş edip yanında fondoten testeri mi istesem? gönderirler mi ki acaba?
Deborah da iyidir onu denedin mi hiç

yok ya denemedim. loreal max factor maybelline falan denedim de hiç istediğim performansı alamadım.
deborahın hangi ürününden bahsediyorsun. senin kullandığın var mı
Fondotenini hiç denemedim ama diğer ürünlerini bildiğim için fondoteni de kötü değildir diye düşündüm.fondoten yerine bb krem kullansan aslında daha iyi bence.ben şu de bi tek fondoten kullanıyordum.uzun süredir bb krem kullanıyorum hem yüzdeki bütün bölgeleri eşitliyo kusurları da kapatıyo.

X