Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Fondotenini hiç denemedim ama diğer ürünlerini bildiğim için fondoteni de kötü değildir diye düşündüm.fondoten yerine bb krem kullansan aslında daha iyi bence.ben şu de bi tek fondoten kullanıyordum.uzun süredir bb krem kullanıyorum hem yüzdeki bütün bölgeleri eşitliyo kusurları da kapatıyo.
bb yerine cc kullanıyorum günlük. ama yinede şöyle özel ve güzel zamanlar için bir tanede iyi fondotenim olsun diye düşünmüştüm :))

bb yerine cc kullanıyorum günlük. ama yinede şöyle özel ve güzel zamanlar için bir tanede iyi fondotenim olsun diye düşünmüştüm :))
He anladım canım alix avien i denedin mi hiç o da iyi markadır.ben onun ürünlerinden memnunum çok.cc krem olarak ne kullanıyon.bende bu aralar flormarın kapatıcı paleti var hepsi bi arada ondan almayı düşünüyorum.

He anladım canım alix avien i denedin mi hiç o da iyi markadır.ben onun ürünlerinden memnunum çok.cc krem olarak ne kullanıyon.bende bu aralar flormarın kapatıcı paleti var hepsi bi arada ondan almayı düşünüyorum.
pure beauty cc krem
purebeautyccweb.jpg

birde loreal cc krem
cc-cream-l-oreal.jpg

gelelim bir diğer rimelimize
Maybelline colossal volum express
Lise yıllarında devamlı kullandığım rimelimm :KK16:
Çok seviyorum kendisini
çoğunuzun mutlaka bu sarı tombik rimelden olmuşturr. o kadar uzun zaman oldu ki uzatması dolgunluk vermesi nasıldı hatırlamıyorum. tek bildiğim kullanırken çok seviyordum herkeste bayılıyordu
15 lira
Ben hala kullanıyorum ve çok memnunum. Ayrıca fiyatı da çok uygun

Bunun yeni versiyonu olan colossal go extreme olanıda denemeni öneririm :)
Elimdeki rimeller bitsin de denerim :KK70::KK70: Ama bundan çok memnun kaldım. Slikon fırçalılar bana iyi gelmedi. Kesinlikle kıl fırçalı olanlar diyorum

Givenchy Teint Couture Fondöten kullanıyorum şu aralar çok memnunum.
Cildimde yokmuş gibi. Çok ince yapısı var ve kalıcı.
SAM_6956-001.JPG

X