Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Ben Dior kullanıyorum canım
Özellikle maskarası ruju süper
merhaba beril,
uzun zamandır iyi bir markadan fondoten almak istiyorum aklımda dior ve lancome var.
dioru bu konuda önerir misin? sen hangi ürünlerini kullanıyorsun?

merhaba beril,
uzun zamandır iyi bir markadan fondoten almak istiyorum aklımda dior ve lancome var.
dioru bu konuda önerir misin? sen hangi ürünlerini kullanıyorsun?
Fındotende Chanel çok ıyı kadıfe gıbı hıssı verıyor tortu yapmıyor Dior çok mat bır görüntüde burun kenarına kayıyor iz yapıyor
Üzerıne bırde transparan pudra sur doğala yakın duruyor ben bugün gecte olsa yüklerım resım
Ama son. Aylarda bb uzerı transparancıyım

Fındotende Chanel çok ıyı kadıfe gıbı hıssı verıyor tortu yapmıyor Dior çok mat bır görüntüde burun kenarına kayıyor iz yapıyor
Üzerıne bırde transparan pudra sur doğala yakın duruyor ben bugün gecte olsa yüklerım resım
Ama son. Aylarda bb uzerı transparancıyım
bb de hangi markayı kullanıyorsun. Fondotende mat bir görüntüyü hiç sevmem biraz sağlıklı ışıltılı bir görüntü olması lazım benim için.

image.jpg
image.jpg

bb de hangi markayı kullanıyorsun. Fondotende mat bir görüntüyü hiç sevmem biraz sağlıklı ışıltılı bir görüntü olması lazım benim için.
image.jpg
image.jpg
image.jpg
Kullandığım normal ve transparan pudra bunlar canım

Maskaracım bb de trenine uyan hepsını denedım suan nıvea nınkı var
Ama Tecrübe ettıgım sukı ıyı bır makyaj altı bazın varsa bb nın hrpsı uyar üzerıne ıyı bır ışıltı veren pudra olursa

dior olmasi lazim kuzum
canim beni diyet topiginde bulursun
118 kilodan 68 lere gelmis bir kadin olarak
ama istedigin herseyi sorabilirsin
Güçlü kadınlara bayılırımmmm.ben de onlardanımmm.tebrik ederim seni azminden ötürü.sorarım.ay çok heyecanlandım seninle tanıştığım için.pozitif enerjin nasıl da geldi ordan banaaa.:KK50::KK49::KK76:

Güçlü kadınlara bayılırımmmm.ben de onlardanımmm.tebrik ederim seni azminden ötürü.sorarım.ay çok heyecanlandım seninle tanıştığım için.pozitif enerjin nasıl da geldi ordan banaaa.:KK50::KK49::KK76:
uyyyyyyy yerim seni bak
kiz kac kalorisin once onude bakiyimmmmmmmmmm:KK53::KK53::KK53::KK53:

X