Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
karma.bazı yerleri kuru bazı yerleri yağlı

ah biz karma ciltliler :)
pudra olarak flormar compact kullanıyorum ama gün içinde yenilemem gerekiyor tabi ki henüz t bölgemde parlama yapmayan mükemmel pudrayı bulamadım
fondoten olarak da max factor age renew kullanıyorum, t bölgesine pudra sürüyorum tabii ki ama yanaklara falan gerek duymuyorum

ben yve roche den kavanozda olan fondotennden aldım çok memnunun 300 numarası pudrada sephoranın pudraları çok iyi hatta şuan indirim olabilir tavsıye ederım benim de cildim T bölgesi yağlı olanlardan fondotenler çok yağlandırıor yüzümü herşei kullanamıorum deneme yanılmayla bunları buldum önceden MAC kullanıordum fakat mimik kırışığı yapıo bi saat sonra, birde diorun bi fondoteni var ama pahalı biraz şimdiki dior kadar olmasada memnunum..

Hee sen bunları diyon anladım canım da kartı alırken bu kuponları veriyorlar sen neden kart soruyon ki.
Yalnız bu kuponlar başka kampanyayla birleştirilemiyo.
İşte kartı olmayanın kuponuda olmaz diye direkt kartı sordum :))
Bazı bloglar birleştirilebildiğni söylemişte

İşte kartı olmayanın kuponuda olmaz diye direkt kartı sordum :))
Bazı bloglar birleştirilebildiğni söylemişte
Evet o blogerlar nasıl yapıyor anlamadım.ben de onlara kandım gittim.ordaki kadın dedi aklınızda kalmasın diye deniyim dedi denedi sistem kabul etmedi.bende o sinirle şikayet.var dan şikayette bulundum.aradılar kampanya birleştirilmez dedi.bende dedim size blogerların adresini vereyim siz bakın kampanyayı birleştirmişler mi birleştirmemişler mi diye.sonra mecbur itiraf etti sistemde açık varmış o yüzden onların kuponlarını kabul etmiş olabilir dedi.onun üstüne gittim watsonsa tekrar işletmek istedim gene indirimi sistemden düşmedi.

Hadi ya uff umutlanmıştım ben de

Hadi ya uff umutlanmıştım ben de
Ben de kullanırım diye umutlanmıştım ama hepsi boşu boşuna çöpe gidiyo.bide karta para alıyorlar bide şu blogerlara watsons kart verirken içine de 30lira değerinde para yüklüyormuşlar.bizden aldıklarını blogerlara veriyorlar resmen yavv

yılbaşı indirimi en çok nerde var bilen var mı????
Canım ben en çok bireysel kozmetik mağazalar oluyo ya küçük mağazalar onlardan yapıyorum ordakiler daha çok indirim yapıyo.mesela ben maybelline jel eyeliner ı %50 indirimle aldım.nivea bb kremi de yaklaşık %45-50 indirimle aldım gene.küçük yerler daha çok indirim yapıyo.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…