Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Ben esmerim hangi tonu olur ki bir bilgin var mı

hmm tatlım ben de blog blog araştırara buldum ten rengin önemli tabi esmer ama hangi ton 21-23 arası olabilir çok esmer değilsen
surdan anlayabilirsin biraz
misshaperfectcover.jpg

Malzemeler bunlar ;

Fondoten.
Pudra.
Nemlendirici krem ya da güneş kremi.
Azicik beyaz far.
Ben arabistandan gelen ideal krem koydum birazda.

Yarim findik kadar fondoteni sikiyoruz bir kaba üstüne tahminen o kadar daha krem koyuyoruz karistiriyoruz .
Azucik beyaz far ekleyip kullandigimiz pudradan da dokuyoruz biraz kivam veriyoruz onunla.
Sürülecek kivama gelince kullaniyoruz.
İdeal krem sarı tonlu oldukça koyu bir krem onu da kattim içine çok güzel oldu kesinlikle.
Beyaz farda ayri bir isilti katiyor ..
Nasıl yaptın çok merak ettim

İndirimler başladı kızlarrr. Ben dün watsons ve odaktan birşeyler aldım. Akşam paylaşırım.

http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/2015-yilinin-rengi-marsala.776135/
yılın rengi marsala ya benzer ruj ve oje baktım. çok pahalı markalara gitmedim. çünkü koyular bana çok gitmez. bir kaç kere süreceğim o yüzden.:)
ha rujdan bahsediyorum bu arada.
koyu renk oje sürerim o ayrı.:)
neyse sonunda flormarın yeni serisinde marsala çalışmışlar. çok güzel bir ton,mat ve kalıcı. essense inde ojesini aldım uygun o renge. sonuç aşağıdaki resim .)
10891432_1541782526063907_2796530898579237811_n.jpg

Son düzenleme:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/2015-yilinin-rengi-marsala.776135/
yılın rengi marsala ya benzer ruj ve oje baktım. çok pahalı markalara gitmedim. çünkü koyular bana çok gitmez. bir kaç kere süreceğim o yüzden.:)
ha rujdan bahsediyorum bu arada.
koyu renk oje sürerim o ayrı.:)
neyse sonunda flormarın yeni serisinde marsala çalışmışlar. çok güzel bir ton ve kalıcı. essense inde ojesini aldım uygun o renge. sonuç aşağıdaki resim .)
Eki Görüntüle 1351168
İlk defa duyuyorum bu rengi. Şimdi baktım konudan. Bordo değil mi bu ya. Bu arada rujun numarasını serisini alabilir miyim :)

İndirimden aldıklarımm.
Garnieriin makyaj temizleme suyu ikinci şişem çok memnunum. Bioderma h2o bitince bunu alayım dedim hazır indirim varken. Colossal go extreme maskaranında normalini kullanıyorum ve çok seviyorum. Bu ekstra siyah olanı.
Blistex zaten herşeyim oldu :))
Bu aralar la roche posay effaclar duo kullandığım için kurutmayan temizleme ürününe ihtiyacım vardı. Nivea köpüğü aldım. Ama çok bereketsiz gibi duruyor.iki kullanmada baya azaldı..
Max factorun yeni çıkan fondoteni. Yüzümde daha denemedim ama güzel gibi duruyor.

X