Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Yok canım bu tarz değil benim istediğim.renkli kalem eyeliner oluyo onlardan istiyorum.bak şu şekilde yumuşak uçlu olan kalem eyeliner demek istedim ben.
anladım. sen renkli makyajı seviyorsun anladığım kadarıyla :)
hangi markada var bunlardan

anladım. sen renkli makyajı seviyorsun anladığım kadarıyla :)
hangi markada var bunlardan
Sadece eyeliner ve rimel kullandığın için göz makyajında renkli kalem yada eyeliner kullandığımda gözlerimin rengi daha çok çıkıyo o yüzden denemek istiyorum canım benim araştırmalarıma göre maybelline alix avien flormar da var ama flormarda renkli mi yoksa sırf siyah mı var tam bilmiyorum.bugün çıkıp bakıcam bakalım hangi renkleri var

402 red flame ben de bunu dün aldım denemek için. bir de dudak koruyucu aldım ama resmını bulamadım.
yorumlarınızdan bılgılenıyorum kızlar tesekkurler..

merhaba kızlaar siyah eyelinerdan sıkıldıysanız renkli bir eyeliner arıyorsanız ben rimmelin yeşil rengini tavsiye ederim :) kullanıyorum ve çok memnunum. koyu bir yeşili var ve kahverengi gözde harika duruyor bence :) ayrıca fırçasıyla birlikte satıldığı için ayrıca fırça almaya da gerek yok :)

Ayy bende bu renge bayıldım indirime girdiğinde alıp denemek istiyorum

yeşilin bu tonuna bayılırım
çook çok iyi oldu öğrendiğim
teşekkür ederiz :)

402 red flame ben de bunu dün aldım denemek için. bir de dudak koruyucu aldım ama resmını bulamadım.
yorumlarınızdan bılgılenıyorum kızlar tesekkurler..
nyc markasını kullanmadım hiç
denedikten sonra yorumlarını bekliyoruz.

Bende sample boyunu edinmiştim yumuşacık yapıyor ciddi güzel bir makyaj bazı oluyor ama sürekli kullanımda vaat ettiklerini gerçekleştiriyor mu onu merak ediyorum.
Bu konuda birkaç blogger yazısı okumuştum, beğendiklerini ve yeniden alacaklarını söylüyorlardı ama bazlılarına ücretsiz ürün gittiği için ne kadar samimiler bilemiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…