Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bende ykm indirimden alıişveriş yaptım daha kullanmaya başlamadım
3 adet ruj maybeline color sensational serisi. bu serisiden pink brown u almıştım nemlendirmesi aşırı güzeldi.

maybelline feel pink. wooden brown ve maybelline glamorous red
her birinin fiyatı 13.9 tl
bu üçünü aldım online alışveriş yaptım nette inceledim baya çok hoşlar.
birde maybelline smoky eyes lacivert kalem.. hiç kullanmadım becerebilirmiyim bilemedim :)

Eklentiler

• Maybelline-Color-Sensational-Ruj-Pink-Brown__113732809_0.jpg
    103,8 KB · Görüntüleme: 85
  • P1140948.JPG
    54,3 KB · Görüntüleme: 81
Feel pink ve wooden Brown bende var. Göz makyajını dumanlı yapınca çok hoş duruyorlar. O smokey eyes lacivert kalemde var. Becerirsin çok kolay sürümü.

Feel pink ve wooden Brown bende var. Göz makyajını dumanlı yapınca çok hoş duruyorlar. O smokey eyes lacivert kalemde var. Becerirsin çok kolay sürümü.
evet tatlım oink olanı kardeşime aldım .wooden olan çok daha doğal duruyordu umarım öyledir :) bu rujların nemlendiriciliğini iyi buluyorum sence ?

O ne demek canım? Kaç msjla sabitleniyor?
Tebrikler..
Ya makyaj ürünleri Stiller resimli paylaşımlar kısmına girince konu artık en üstte duruyor sabit konular kısmında. Yöneticiler karar veriyor sanırım hangi konuların sabit olacağına

Clarins everlasting foundation, foto ekleyemiycem simdi hangi fare deligindedir kim bilir...

Cokça ovgu almis bi urun ama ben begenemedim. 1-2 ay evvel aldim 2-3 kullandim cıx beni kazanamadi. Duruyo oylece hanim hanim.
Sanirim mat bitisi bi turlu sevemiycem.

missha var süper ama o sana pahalı gelmişti tatlım sanırım su an indirimde missha shop da online olarak tabi.
Onuda düşündüm parasından değil artık iyi bir şey almak istiyorum ama internetten ten grubu ürünleri alırken çekiniyorum. Rengi uymazsa diye

Kenndi BB kremimi yaptim ben geçenlerde tavsiye ederim kesinlikle.
Hakikaten çok doğal duruyor çok pürüzsüz görünüyor cildim sürünce..
Onuda düşündüm parasından değil artık iyi bir şey almak istiyorum ama internetten ten grubu ürünleri alırken çekiniyorum. Rengi uymazsa diye

ben en beyazını alıyorum tatlım zaten dejnediğim tüm en açık bb kremler bana koyu geliyor tek uyan missha 13 no :S
haklısın tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…