Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Kizlar cok severek kullandigim mascaradan biri ... Cok güzel yapiyor kiprikleri :)

Eklentiler

• image.jpg
    12,1 KB · Görüntüleme: 101
merve boluğurun oynadığı göz kalemi reklamı akmaz kokmaz tamamen yalan. nedense kalem ogleden sonra goz altima inmiş oluyor

Kızlar, şampuan tavsiyenize ihtiyacım var.siyah gliss kullanıyordum.o sanki iyi gelmedi.sürekli aynı şampuanı kullanmak iyi olmuyor biliyorsunuz.en son urbanı aldım, mavi olanını.saçlarımı ağırlaştırdı.tuhaflaştı saçlarım.röflemi yenilemiştim belki ondan.ama sevmedim urbanı.eski adı down undermiş.merak ediyordum onu.kullanmış oldum.sorunuma bir el atıverin

Gliss bende Uzun süre kullandım ama sanki saçlarımı seyrekleştirdi hacimsizleştirdi gibi geldi. Şimdi otacının on bitki özlü şampuanını kullanıyorum çok memnunum değiştirmeyi düşünmüyorum.

Sağol canım.otacıyı bir ara kullanmıştım.o da iyi gelmemiştı.araştırmaya devam benn

Maybelline Master precise eyelineri beğenmedim. Renk vermiyor istediğim gibi, sönük-cansız bir şey...Neyse ki indirimden almıştım.

Kızlar mucizevi bi ürün gerçekten böyle bi etki bırakacağını hiç düşünmedim.dudaklarım aşırı kurur elimde sürekli yağlı krem yada dudak koruyucu kullanırdım ama gene de kururdu.dışarı çıkmadan önce yada yatarken sürüyorum dudaklarım yumuşacık oluyo ve uzun süre kalıcılığı var.sadece nane aromalı olmasına pek alışamadım o kadar

Eklentiler

• Blistex-Clasic-Med-Plus-Hasar-Go_955_1.jpg
    59,9 KB · Görüntüleme: 105
Nerden ve kaça aldın canım?

bunun stick şeklinde olanı benim favorim

Bugün flormarda gördüm neon göz farı.normalde 10 liraymış fiyatı indirim vardı 5 liraya aldım.önce rengi soluk geldi en kötü ihtimal allık olarak kullanırım dedim ama allık için biraz fazla canlı renk ama göz farı olarak kullanmak için sanırım özel günleri yada yazı beklemem lazım kış için çok canlı gibi geldi bana

Eklentiler

• 20141209_185516.jpg
    87,3 KB · Görüntüleme: 91
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…