Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
30 31 ekim tarihleri arası geçerli.
ihtiyaçlarınızı karşılamak için mükemmel bir fırsat

2 kasima kadar devam ediyor kızlar bugün gratiste izdiham vardı ilk defa bi indirimden yararlandim çok iyi motive ediyormuş erkek arkadasimi sıraya soktum garibim En sonunda gel dur burda yoksa su kadına bagircam diyodu teyze ittirip duruyomus ayy çok güldm yaa :-)

2 kasima kadar devam ediyor kızlar bugün gratiste izdiham vardı ilk defa bi indirimden yararlandim çok iyi motive ediyormuş erkek arkadasimi sıraya soktum garibim En sonunda gel dur burda yoksa su kadına bagircam diyodu teyze ittirip duruyomus ayy çok güldm yaa :-)
kadının biri 500 liralık alışveriş yaptı
soka girdik :KK57:

missha pahalıdır ama güzeldir bb kremde bir numara bence canım missha signature kullanıyordum ondan çok memnundum 3 ayda anca btiiyorr parasını hakediyor çünkü maybelline ve diğer hiçbiri bunun gibi kapatıcı değil ve asla kendi ten rengimi bulamıyorum diğer bb ler hep koyu kalıyor missha perfect cover ve signature u şiddetle tavsiy ederim buna yeni basladım :)ama memnunum
teşekkürler tatlım
Canım signature karma cilt için nasıl olur? Perfect döver gerçekten dediğin kadar var bende de 3 ay falan gitmişti hem de 30 ml garnieri deniyim dedim hic begenmedim çok kotu geldi misshadan sonra

Kızlar flormarın kendi mağazalarında da indirim var mı acaba biliyor musunuz

Kızlar flormarın kendi mağazalarında da indirim var mı acaba biliyor musunuz
sanmıyorum çünkü bu sadece gratise özeldi. watsonsta bile yoktu. ama öyle bir indirim varsa mutlaka facebook twitter adreslerinden paylaşırlar bir bak istersen

sanmıyorum çünkü bu sadece gratise özeldi. watsonsta bile yoktu. ama öyle bir indirim varsa mutlaka facebook twitter adreslerinden paylaşırlar bir bak istersen
Evet ya normal internet sitesinde indirim vardı ben de o yüzden mağazasında da indirim olur diye düşünmüştüm ;(

Bağdatccaddesindeki gratislerde hala ürnler var:) çok kalabalık ama yağma devam ediyor. Fırçalarda çok gözüm kaldı ama arttık yılbaşı indiriminde alırım...

bundan sonra en kötü ihtimal yılbaşı indirimi olur
gratis ara ara haftasonu özel indirimlerde yapıyor çünkü. takip etmek lazım.

X