Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Gerçekten de allık gibi duruyor

Kızlar yeni yıl yaklaşıyo tabi indirim zamanı da yaklaşıyo
Neler almayı düşünüyorsunuz burdan yazalım da belki yeni şeyler almak isteyenlere fikir olur

Essence den bir rimel birde ruj aldım geçen
rimel kalem eyeliner ile birlikte 12 liraydı. rimeli ben eyelinerını arkadaşım aldı. çok uyguna gelmiş oldu
rujun ismide on the catwalk. çok güzel bir kırmızı. essencenin rujlarını tavsiye ederim yumuşacıklar dudağı kurutmuyorlar kesinlikle.

Bende bunun hakkında birşeyler yazacaktım çok iyi oldu söylediğin :)
Bende haftasonu bi kozmetikçileri yoklayım da ona göre belki alacağım bişi çıkar hazır gidince bakarım dedim
seenin aldığın ruju da çok beğendim ona da bakıcam
Alacağım şeylerin bi listeni yapayım da indirim zamanı kararsızlık yaşamayayım istiyorum.bide çok kalabalık oluyo doğru düzgün ürünlere bile bakamıyorsun sinir oluyorum

indirimin başlayacağı günü facebook twitter gibi yerlerden takip edip erkenden gitmek gerekiyor.
birde dediğin gibi liste yapmak lazım yoksa kararsız kalıyorsun.

indirimin başlayacağı günü facebook twitter gibi yerlerden takip edip erkenden gitmek gerekiyor.
birde dediğin gibi liste yapmak lazım yoksa kararsız kalıyorsun.
Sürekli takip ediyorum haftaiçine gelince pek kalabalık olmuyo ama haftasonu resmen talan ediliyo
Bide ben çok kararsızım alsam mı almasam mı hadi başka yere bakayım belki fiyatı daha uygundur diye diye bişi alamadan dönüyorum

Ben genelde gratisi hep watsonstan daha uygun buluyorum yaptığım fiyat karşılaştırmalarında.

Ben genelde gratisi hep watsonstan daha uygun buluyorum yaptığım fiyat karşılaştırmalarında.
Evet bende katılıyorum gratis watsonstan daha uygun.ama ben daha çok küçük kozmetikçilere bakıyorum.gratis watsons gibi yerler biraz daha az indirim yapıyo.ben küçük kozmetikçilerden daha uyguna alıyorum bazı şeyleri.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…