Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Kızlar Deborah'ın yeni çıkan rimeli Extraordinary 5in1 rimeline hayran kaldık diyebilirim. Takma kirpik etkisinin tam açıklaması bu rimel bence.
Birde maybelline colossal go extreme black olanı süper. Herkese tavsiye ederim..

Frat boy tam mat pembe cicim açık halde de resim koyarım şeftali ye kaçmıyor hiç. Diyorum ya üşümüş de pembelesmis gibi görünümü çok doğal.
Şu aralar bende sürekli Frat Boy kullanıyorum. Buğday tenliyim ve çok yakıştığını düşünüyorum özellikle, pembe bir lipgloss ile uyumu muhteşem. Ayrıca balmın allıklarında en çok sevdiğim şey kalıcı ve pigmentlerinin yüksek olması. Hot mama ve Frat boy favorilerim.

Johnsons baby yağını duştan çıktıktan sonra kullanıyorum ve gerçekten ferahlıyorum.kuru bi cildim olduğu için kullanıyorum sanki bebek gibi oluyo tenim :emir_bebek::emir_bebek:
Dove sabunlarını da banyoda kullanıyorum.duş jelleri kansorajen madde içeriyormuş o yüzden ben de sabunna döndüm :KK49:
Alix avien ruju nemlendirici içerdiği için dudaklarımı yumuşacık yapıyo.genelde bu ton dudak rengine yakın olduğu için göz makyajımı koyu yapınca tercih ediyorumm :KK15:
Flormar xxl asla ama asla kullanmam.aldığım gibi duruyo.fırçası çok güzel ama sanki rimeli kurumuş bi yapıya sahip :KK12:
Maybelline rimeline resmen aşık oldum :KK68::KK68: tam istediğim gibi kirpikleri ayırıyo.kirpiklerim uzun olduğu için uzatmasına gerek kalmıyo benim için :KK45:

Eklentiler

• 20141022_133724.jpg
    20141022_133724.jpg
    1,6 MB · Görüntüleme: 202
IMG_6277.JPG

missha 13 numara signature kullanıyordum ondan stoklarda bitmiş daha ithal olmadığı için bundan aldım memnunum rengime uydu sayılır baya beyaz tenliyim. ışıltıda veriyor fiyatı 91 tl

Benim de ön yargım vardı ama nette de oldukça güzel yorumlar var bazı rimelleri hakkında.
Bir de bana bunu aldığım kozmetik mağazasındaki kadın çok yardımcı oldu. Normalde kimseye inanmam, kendi kafama göre alırım ama oradaki kadına güvendim ve aldığım her üründen çok memnun kaldım.
Ona sordum ben max factor 2000 calorie kullanıyorum, o dolgunluk veriyor dedim, kadın "onunla bu bir değil. max factorun o rimeli bunun yanında çok hafif etkili kalıyor" dedi. Netten de bakmıştım zaten denedim öyle. Çok beğendim.
Yalnız benim kirpiklerim uzun ve kıvrıktır. Max factorle kaşıma kadar uzamıyordu, bununla uzadı. Dolgunluğu da çok güzel.

Ayrıca senin önerinle maybelline'in the colossal go extreme'ini de aldım. Leather black olanını. Tek farkı diğerinden daha siyah oluşuymuş. Bunu da beğendim ama golden rose'dan fırsat olmadı tam olarak test etmeye. Yarın tekrar kullanıp yorum yaparım.

DSCN0711.JPG
ben golden rose un matte ruj serisini kullanıyorum çok hoş bence golden rose kalite artırdı

Johnsons baby yağını duştan çıktıktan sonra kullanıyorum ve gerçekten ferahlıyorum.kuru bi cildim olduğu için kullanıyorum sanki bebek gibi oluyo tenim :emir_bebek::emir_bebek:
Dove sabunlarını da banyoda kullanıyorum.duş jelleri kansorajen madde içeriyormuş o yüzden ben de sabunna döndüm :KK49:
Alix avien ruju nemlendirici içerdiği için dudaklarımı yumuşacık yapıyo.genelde bu ton dudak rengine yakın olduğu için göz makyajımı koyu yapınca tercih ediyorumm :KK15:
Flormar xxl asla ama asla kullanmam.aldığım gibi duruyo.fırçası çok güzel ama sanki rimeli kurumuş bi yapıya sahip :KK12:
Maybelline rimeline resmen aşık oldum :KK68::KK68: tam istediğim gibi kirpikleri ayırıyo.kirpiklerim uzun olduğu için uzatmasına gerek kalmıyo benim için :KK45:
merhaba
bende duştan sonra çok fazla vucüt kremi kullanıyorum. acaba bebe yağına mı geçsem. dediğin gibi bir sürü yabancı madde giriyor sonuçta vucudumuza.

IMG_6277.JPG

missha 13 numara signature kullanıyordum ondan stoklarda bitmiş daha ithal olmadığı için bundan aldım memnunum rengime uydu sayılır baya beyaz tenliyim. ışıltıda veriyor fiyatı 91 tl
baya pahalıymış iyi günlerde kullan canım
fiyatını hakkeden bir ürün mü sence

merhaba
bende duştan sonra çok fazla vucüt kremi kullanıyorum. acaba bebe yağına mı geçsem. dediğin gibi bir sürü yabancı madde giriyor sonuçta vucudumuza.
Ben de senin gibi nemlendirici kullanıyordum ama yeterli gelmedi bana.birden bebek yağı kullanayım dedim memnum da kaldım.sonuçta bebekler için yapılmış bişi diye düşündüm.içeriğine baktım.sadece parfüm ve 2 şey daha var.hani diğerlerinden daha az kimyasal madde var sonuçta.

baya pahalıymış iyi günlerde kullan canım
fiyatını hakkeden bir ürün mü sence
missha pahalıdır ama güzeldir bb kremde bir numara bence canım missha signature kullanıyordum ondan çok memnundum 3 ayda anca btiiyorr parasını hakediyor çünkü maybelline ve diğer hiçbiri bunun gibi kapatıcı değil ve asla kendi ten rengimi bulamıyorum diğer bb ler hep koyu kalıyor missha perfect cover ve signature u şiddetle tavsiy ederim buna yeni basladım :)ama memnunum
teşekkürler tatlım

Make up for ever
professional pro finish 95 tl iydi sanirim bu pudra ve ben baz fondoten vs hic birsey surmuyorum nemlendiricimi kulanip daha sonra sadece pudra suruyorum bu pudradan memnunum cok toz toz goruntu vermiyor ve kalici

Eklentiler

• 20141023_222503-1.jpg
    20141023_222503-1.jpg
    970,1 KB · Görüntüleme: 158
Deborah milano allik fiyatini bilmiyorum bu alligida cok sevdim seftalo tonlarinda ve dogal gorunum tercih edenler icin guzul bir urun

Eklentiler

• 20141023_222812.jpg
    20141023_222812.jpg
    2,8 MB · Görüntüleme: 147
Pink lip gloss
By watsons
FIyatini bilmiyorum
Renk goruntu cok tatli iyi guzel ama surunce yapiş yapiş olmasini sevmedim. Bir daha almayacagim bi urun.

Eklentiler

• 20141023_222746.jpg
    20141023_222746.jpg
    2,6 MB · Görüntüleme: 159
Balmi dudak balmi
Ben memnunum hem kutusu hem kendisi acayip guzel kokuyor dudaklarimada iyi geldi kutudan elle suruluyor gibi gorunuyor ama elle surulmuyor o bakimdanda kullanisli

Eklentiler

• 20141023_222753-1.jpg
    20141023_222753-1.jpg
    950,3 KB · Görüntüleme: 136
  • 20141023_224454.jpg
    20141023_224454.jpg
    2,5 MB · Görüntüleme: 124
Deborah milano 24oreextra
SLim felt tip eyeliner pen
Ucu ince ve sert yapida oldugu icin benim gibi surerken kaydiranlar daha rahat edecegi bi urun herhangi bi sorunum olmadi memnunum

Eklentiler

• 20141023_223012.jpg
    20141023_223012.jpg
    2,5 MB · Görüntüleme: 161
Deborah maskara fiyatı 36 tlydi sanırım kızlar.Ben beğendim epeyde oldu alalı bitmedi bereketliymiş :) dolgunluk konusunda harika diyemem çoğu rimele göre çok daha iyi ama uzunluk konusunda çok iyi..

Eklentiler

• deborah milano 24ore mascara tube.jpg
    deborah milano 24ore mascara tube.jpg
    105,5 KB · Görüntüleme: 163
Loreal super liner silkissime
BUnuda seviyordum ancak ucu bitince kullanamadim altta cevirme yeri bozuk çıktı. ...

Eklentiler

• 20141023_222732.jpg
    20141023_222732.jpg
    2,5 MB · Görüntüleme: 136
Deborah milano ruj 06 mat
Bu rujumu cok seviyorum hem dogal rengi hemde kalici tekrar alacagim urun

Eklentiler

• 20141023_222615.jpg
    20141023_222615.jpg
    2,5 MB · Görüntüleme: 158
Loreal false lash wings
Midnight blacks
YEni aldim daha oncede kullanmistim kirpikleri uzatiyor ben seviyorum ama dolgunluk vermiyor

Luxe
loreal kadar uzatmiyor biraz dolgunluk veriyor ama bi sikayetim yok bu urunden yana

Eklentiler

• 20141023_222653.jpg
    20141023_222653.jpg
    2,5 MB · Görüntüleme: 135
X