Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar bugün flormara upradığımda makyaj bazını çok övdü kullanan var mı işe yarıyor mu gerçekten?

kızlar bugün flormara upradığımda makyaj bazını çok övdü kullanan var mı işe yarıyor mu gerçekten?

kullanmadım ama bloglardaki yorumlar bu şekilde kimisi hiç memnun değil kimisi çok memnun denemek gerekiyor :)) bende baz arayaşındayım

kullanmadım ama bloglardaki yorumlar bu şekilde kimisi hiç memnun değil kimisi çok memnun denemek gerekiyor :)) bende baz arayaşındayım

ben hiç kullanmadım ve açıkcası hatun bi övdi acaba mı oldum. denemekte içimden gelmedi hiç makyaj havam yoktu. bazı blogerlar övmüş flormarın bazını

ben hiç kullanmadım ve açıkcası hatun bi övdi acaba mı oldum. denemekte içimden gelmedi hiç makyaj havam yoktu. bazı blogerlar övmüş flormarın bazını

evet makyaj puanı da çok yermiş ben baz kullanmadım hayatımda ama araştrdım ki şu yaz ayında olmazsa olmazmış :)))

evet makyaj puanı da çok yermiş ben baz kullanmadım hayatımda ama araştrdım ki şu yaz ayında olmazsa olmazmış :)))

yağlı ciltlere iyi gelmiyormuş ama onu okumuştum. benim karma t bölgesi biraz yağlı. bilen hatunlar yok mu :)

yağlı ciltlere iyi gelmiyormuş ama onu okumuştum. benim karma t bölgesi biraz yağlı. bilen hatunlar yok mu :)

benim cildimde karma yağlıya dönük aslında ben bazın yağlı ciltlerin kullanması gerektiğini biliyordum parlamayı yağlanmayı önlüyor makyajı sabitliyor yanlışmı biliyormuşum evet biri bizi aydınlatsınnnn :)))))))

Son düzenleme:
evet öyle yazıyor çok şaşırdım demekki bu bazın nemlendirme özelliği çok fazlaymış yorumdada belirtildiği üzere o zaman bu bize yaramaz

benim çok yağlı diil ama bilemedim ki denemek lazım. üşenmezsem bidahaine deneyeyim :)
yazın makyaj yapmıyorum ben ya geceleri bazen . sonbahara doğru bulurum herhalde

benim çok yağlı diil ama bilemedim ki denemek lazım. üşenmezsem bidahaine deneyeyim :)
yazın makyaj yapmıyorum ben ya geceleri bazen . sonbahara doğru bulurum herhalde

ya bir süre sonra burun alın parlıyor ya sinir oluyorum ben ( bencede bu baz sonbaharda kullanılır

bu urban decay naked 2 kızlar. çok memnunum accayip kullanışlı!

•

the balm nude'tude favorim! hemde bu aralar indirimde. çok güzel renkler var özellikle biri benim favorim:)

•

cildim çok yağlı, fondoteni kusuyor resmen. ama bu makeup forever matvelvet bi mucize! kapatıcılıgı cok iyi. mutlaka deneyin!!

•

balm'ın yüz bazı. o benefit porefessional tarzında gözenekler için. iki tane almıştım ama hiç kullanmadım ve beğenmedimde. bence bir işe yaramıyor. pişmanım aldığıma

•

favori concealerlarim. cildim yagli oldugu icin vazgecemiyorm...

•

kizlar dudaklarınız daha dolgun dursun istiyorsanız bu ürün süper, tabi bi kac hilesi var ama harikaaa:))

•

mac fleur power allık. cok güzel heleki acik tenliyseniz benim gibi harika. bir senedir hergün kullanıyorum bitmedi! ve cok kalici tazelemeye gerek kalmıyor asla.

•

favori rimelimmmmm. veee son olarak favori allığım balm downboy, bronz tenimde harika duruyor deneyinnnn.

hanımlar kozmetik vesaire cogu marka ve ürünü denedim kullandım sahibim sorularınza acıgım...

sevgiler

teşekkür ederim canım benefiti kimse önermiyor ya vazgeçtim ondan time balmı önermişsin ona bir bakayım

hayır canım balm'ı hiç önermiyorum ben hiç beğenmedim işe yaramıyor. porefessional aslında çok iyi neden önermemişler anlamadım? ama en güzel ve benim kullandığım urban decay pore perfection mor canım combination ciltler için resim çeker koyarım sonra...ama bir şey söyliyeyim mi, fondoteninin kapatıcılıgı iyi olduktan sonra gerekmiyor baz.

öncelikle bazın görevi ne bunu sormam gerekiyor makyajı sabitlemek akmasını ve cildin yağlanmasını önlemek diye biliyordum ama öyle değilmiş ee peki ne işe yarıyor benefitin içinde silikon varmış sürünce etkili ama sonrasında o etki geçiyormuş

evet etkisi geçici. söylediklerin doğru canım. ama yağlanmasını engellemiyor ben gözenekler ve pürüzleri biraz daha az görünür yaptığı için kullanıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…