Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
almadım canım evet çok uygun çıkabilrsem alcam avm uzak bana ya tamda evde olduğum zaman indirme giryor

yarın gidiyorum ramazanda burda olmayacağım
topiği yalnız bırakmayın. bayram indiriminde güzel güzel ciciler alın emi

Kızlar bugün Yves Rocher indirimini değerlendirmek amaçlı şampuan ve saç kremini edindim.
Çok övülüyordu bloglarda falan.
Besleyici serisini aldım ben yulaf sütlğ ve badem yağlı.
Mis gibi kokuyor, bakalım nasıl etki edecek?
Birde Max Factor 2000 calorie maskara aldım. Çok güzel dolgunlaştırıyor tavsiye ederim.

Dünde netten Mac Candy Yum Yum ruj ve Bioderma h2o makyaj temizleme suyu sipariş etmiştim yarında onlar gelecek bakalım sabırsızlıkla bekliyorum.

bu rimeli bende merak ediyorum deneyeceğim mutlaka.
bioderma hakkında görüşlerinide yazarsan sevinirimm

ben dün bu ürünü sephorada denedim başarılı da buldum ama fiyatı 122 tl.
amerikada 30$ a satılan ürünü 122 liraya satıyor insafsızlar.

evet hani uzun vadede işe yarasa değer diycem de gözenekleri geçici küçültüyormuş napiyim geçiciyi

bu rimeli bende merak ediyorum deneyeceğim mutlaka.
bioderma hakkında görüşlerinide yazarsan sevinirimm

Mac ruj geldi ama Bioderma henüz gelmedi
Neon pembe ruj sevenler kesinlikle almalı matlığı rengi kalıcılığı çok güzelmiş.
Birde bana küçük boy makyaj bazı hediye yollamışlar:)

ben de bu şampuan ve saç kremini kullanıyorum. ek olarak maskesi de var bende. saç kremi başlangıçta fena halde döktü sonra toparladı ama klasik market kremlerinden fazlasını vermedi bana bi daha almayacağım. onun yerine Rossmann ın Alterra nar özlü saç kreminin seyahat boyunu denedim bana bundan daha başarılı geldi onu alacağım. Şampuanı da ehh işte diğer kullandığım şampuanlardan farklı gelmedi ama silikon paraben vs içermemesi sebebiyle yeniden alınabilir. ama maskesini sevdim ve yedekledim. bundan sonra bu maskeden devam etmeyi düşünüyorum.

Aksine ben çok memnun kaldım şampuandan.. Köpürmüyor ama çok iyi temizliyor mis gibi kokusu..
Birde krem sürmesem bile yumuşacık yapıyoor benim boyalı saçlarımı.:)
Ben indirime girince mutlaka edinicem yine şampuan ve saç kreminden..

aaa ciddi mii? sizin adınıza çok sevindim hakikaten zira benim saçlarımı kremlemezsem keçeye çeviriyo. normalde yumuşacık saçlarım vardır ama sertleştiriyor bu meret. :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…