Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
peki nerde bulabilirim :26:

ben kullandım bunu acayip gözenekleri küçültüyo hani belirgin bi şekilde küçük testerı vardı eline minicik alsan bile bayagı gidecek bi ürün bereketli yani 99tl olması lazım sephoralarda sadece

Canım bu bahsettiğiniz turuncukasa güvenilir midir? Bioderma H2O 500 ml fiyatı çok uygun.
Eğer güvenilirse denemek istiyorum..

evet canım güvenilir
hatta bir soru sordum hemen arayıp cevapladılar
yalnız o puansız olduğu için o kadr uygun.
puan biriktiriyorsan eğer diye söyledim

ben kullandım bunu acayip gözenekleri küçültüyo hani belirgin bi şekilde küçük testerı vardı eline minicik alsan bile bayagı gidecek bi ürün bereketli yani 99tl olması lazım sephoralarda sadece

silikon varmış ama içinde cilde çok zarar veriyormuş gerçi kullandığımız makyaj ürünlerinin hangisi zarar vermiyor ki yinede dikkat ediyorum işte keşke zararlı olmasalar ya

silikon varmış ama içinde cilde çok zarar veriyormuş gerçi kullandığımız makyaj ürünlerinin hangisi zarar vermiyor ki yinede dikkat ediyorum işte keşke zararlı olmasalar ya

evet silikonlu oldgndan cok vazgecen var bide gecici küçültüyo ben onun yerine mac skin refined zone treatmenti öneririm gecici degil zamanla göznkleri kapatan bi ürünmüş bide fiytı daha uygun

evet silikonlu oldgndan cok vazgecen var bide gecici küçültüyo ben onun yerine mac skin refined zone treatmenti öneririm gecici degil zamanla göznkleri kapatan bi ürünmüş bide fiytı daha uygun

ona bakayım o zaman ben geçici küçülttüğünüde yeni duyuyorum

evet canım güvenilir
hatta bir soru sordum hemen arayıp cevapladılar
yalnız o puansız olduğu için o kadr uygun.
puan biriktiriyorsan eğer diye söyledim

Yok canım biriktirmiyorum ilk ke alışveriş yapıcam zaten.
Ne zamandır da merak ediyordum Biodermayı deneyeceğim o halde.

Evet kızlar ben başlıyorum

arkadaki beyaz göz kalemini göz için kullanıyorum yediriyorum çok az belirgin olacak şekilde

ardından bb krem light .. pek memnun olmamakla birlikte kullanıyorum cildim kuru nemlendirici kullandıgım halde soyuk soyuk yapıyor bazen öğrencilik mecbur kullanıyoruz

ardından göz altı morluklarım için kullanıyorum . benim göz altı morluğum inanılmaz çok .. o nedenle belli bi miktar kapatamıyor tabi ..

ilk kat rimelim

hemen üzerine 2. kat olarak kullanıyorum
eyeliner pek çekemiyorum bu yuzden flormar siyah göz kalemi şeklinde olan eyeliner ile bazen yapıyorum

en sevdiğim rujum da bu

merhaba hoşgeldin :)
beyaz kaleminin markası avon mu
sürülüşü nasıl kirpiklere yapışıyor mu göz içine sürerken ?

evet avon canım ama resim benim değil netten aldım şu colortriend in kalemi oluyo sanırım ındırımdeyken almıştım ben bembeyaz sürmüyorum canım 1 kat sürüyrum sonra parmağmla yediriyorum ustune de rimel sürünce bulaşması önleniyor kirpiğe bu arada hoş buldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…