Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
essencese baktım şimdi şu 2 numaralı rujun renginide çok beğendim seninkinin rengide çok güzel

Eki Görüntüle 1149359

acaba bulabilir miyim ya

Bende ilk resimdeki pembesi var 10 numara olan
İlk sürdüğünde parlak oluyor sonra durdukça matlaşıyor hafif güzel bir ruj fiyatına göre ama tabi çok kalıcı değil bir şey yiyip içtiğinde mutlaka tazelemek gerekiyor:)

Son düzenleme:

bende doll eyes kullanıyorum ama bendeki waterproof değil. garnier yada bioderma ile temizleyebiliyorum
sendeki waterproof olduğu için çift fazlı makyaj temizleyici kullanman lazım. yaglı olanlardan
ben o yağlı olanlardan nefret ettiğim için waterproof rimel kullanmıyorum
birkaç örnek göstereyim sana.

İşkence gibi valla mecburen onlarla temizleyeceğim öbür türlü kirpiklerim yerinden çıkcak gibi oluyor

canım aynı benimde mor kalkalar var ve bu ürünü kullanmak istiyorum nasıl nerden satın alabilirim sen nerden aldın acaba?

ya hepsinide çok beğendim :)) bir yolum düşmediki gidip bakayım bu rujlara artık tazeliycez sürekli napalım :)

ya bende çok fazla gözenek var baktım ben bulamıycam kendime göre bir şey doktora gitmeye karar verdim sivilce tedavisi gördüm ben kullandığım ilaçtan dolayıymış bu gözenekler benim doktorumda sağolsun hiçbir şey demedi çarşamba günü gideceğim çünkü çok rahatsız olmaya başladım

Ben şuan kendime Yves Rocherin karma ve yağlı ciltler için olan gözenek sıkılaştırıcı ve matlaştırıcı toniğini ve kremini aldım. 2. Gündeyim gayet memnunum şuan tavsiye edebilirim:)

Son düzenleme:
canım aynı benimde mor kalkalar var ve bu ürünü kullanmak istiyorum nasıl nerden satın alabilirim sen nerden aldın acaba?

Canım mac pro longwear kullandın mı? Kullanmadıysan onuda bir dene.
Asla akmıyor çizgilere dolmuyor. Ve süper kapatıyor mor halkaları.
Özellikle pembe alt tonlu olanını seç. Ve teninden 1 ton koyu olsun rengi.
Ne kadar açık ve sarı tonlu alırsan o kadar mor halkanı belli eder.
Ben nw25 rengini aldım memnunum şuan.

yok canım kullanmadım ama benim göz altlarım fazlasıyla sorunlu o yüzden benim için mükemmel bi kapatıcı olması lazım
mac pro longwear peki kapatıcılığı o kadar iyi mi sen kullandın mı?

Ben şuan kendime Yves Rocherin karma ve yağlı ciltler için olan gözenek sıkılaştırıcı ve matlaştırıcı toniğini ve kremini aldım. 2. Gündeyim gayet memnunum şuan tavsiye edebilirim:)

teşekkür ederim doktor bir ürün önermezse bunada bakarım çok fazla oldukları için şaştım kaldım ya

yok canım kullanmadım ama benim göz altlarım fazlasıyla sorunlu o yüzden benim için mükemmel bi kapatıcı olması lazım
mac pro longwear peki kapatıcılığı o kadar iyi mi sen kullandın mı?

Ben şuan kullanıyorum canım değiştirmeyide düşünmüyorum
Çok memnunum macten:)
Benimde göz altlarım çok mor ve güzel kapatıyor hemde çok kalıcı..

Ben şuan kullanıyorum canım değiştirmeyide düşünmüyorum
Çok memnunum macten:)
Benimde göz altlarım çok mor ve güzel kapatıyor hemde çok kalıcı..

hadi ya ben internetten biraz bloglara falan baktım da biraz sıvı yapıda olduğu için düşündürdü ne kadar kapatır diye
ama sen öyle diyince umutlandım bi anda en kısa zamanda deniyecem

bunlar Benim bugün aldıklarım
1) pomegranante yüz maskesi
2) urban sıvı saçkremi argan yağlı
3)urban biotin saç kremi deneme boyu
4) törpü
5)glosiers nail top coat
6)golden rose oje 131 no
yanindaki tipsiz de hediye
şaka şaka

Benimde kullandigm ve memnun kaldigm makyajlarmi sunayim arkdslar :) oncelikle clarinsten skin illusion adli fondoteni kullaniyorum ve asiri memnunum.. gunes korumali faktoru var ve minerakl icerikli va baska ozlelkleri varda suan htlamiorum az miktarda suruldugu takdirde pudraya gerek kalmior ve yumusacik oluor cildiniz ama agir makyajda hfif pudra surmeniz gereblir..

Dier urunum ise the body shoptan allik yarisi pembe yarısı yavru agzi.. bunuda cok seviorum cnku ole bi dizayn edilmiski fircayi saga sola gezdirdigimde yavruagzi kismi fircanin ustune, pembede altina gelior ve yzume surdugmde yanaklarm pembe ve elmacik kemiklerimin ust kisminada aydinlatma vermis oluor :) hafif simli ancak guneste yakindan belli oluyor ole cok gorunur deil allahtan cnku simli allik vs sevmiorum..

3. Urunum yine clarinsten pembe allik harika otesi azicik fircayi gezdirmeniz yeterli ve cok hos dogal bi tonu var :)

4. Urunum waterprooftan bourjois 45 blue remix surme kalem.. harika bir rengi var klasik mavi filan deil cok farkli bi ton hafifte simlo gbi bole parlak cok hosuma gidior ve her tene uygun bir renk :)

5. Urunum ve dierlerini nette bulamadigm icn kendim cektim. Ilk once m.u artist fluid eyeliner no 2 den bahsedecgim.. cok canli bi mavi ve nette goze uygulanmis halini buldum gorudgnuz uzeregoruntu ayni bu :) dieride lip gloss pembe ruj. Markasimi bu bilmiorm ole yazio indirimdeydi aldim yani cift tarafli bi tarafi mat dier tarafi parlatici.. ve son olarak eveline den aqua platinumun 420 nolu ruj. Gorundugu kdr koyu deil surunce dogal koyu renkli dudaga sahip olunuo ve kurutmadigi icin dudagi bayiliorm :)

___dega___

Eklentiler

• $1402441125101.jpg
    23,4 KB · Görüntüleme: 49
  • $1402441140728.jpg
    34,1 KB · Görüntüleme: 50
  • $1402441154692.jpg
    15 KB · Görüntüleme: 52
  • $1402441168432.jpg
    7,5 KB · Görüntüleme: 43
  • $1402441180814.jpg
    16,7 KB · Görüntüleme: 51
  • $1402441201072.jpg
    29,5 KB · Görüntüleme: 50
Benimde kullandigm ve memnun kaldigm makyajlarmi sunayim arkdslar :) oncelikle clarinsten skin illusion adli fondoteni kullaniyorum ve asiri memnunum.. gunes korumali faktoru var ve minerakl icerikli va baska ozlelkleri varda suan htlamiorum az miktarda suruldugu takdirde pudraya gerek kalmior ve yumusacik oluor cildiniz ama agir makyajda hfif pudra surmeniz gereblir..

Dier urunum ise the body shoptan allik yarisi pembe yarısı yavru agzi.. bunuda cok seviorum cnku ole bi dizayn edilmiski fircayi saga sola gezdirdigimde yavruagzi kismi fircanin ustune, pembede altina gelior ve yzume surdugmde yanaklarm pembe ve elmacik kemiklerimin ust kisminada aydinlatma vermis oluor :) hafif simli ancak guneste yakindan belli oluyor ole cok gorunur deil allahtan cnku simli allik vs sevmiorum..

3. Urunum yine clarinsten pembe allik harika otesi azicik fircayi gezdirmeniz yeterli ve cok hos dogal bi tonu var :)

4. Urunum waterprooftan bourjois 45 blue remix surme kalem.. harika bir rengi var klasik mavi filan deil cok farkli bi ton hafifte simlo gbi bole parlak cok hosuma gidior ve her tene uygun bir renk :)

5. Urunum ve dierlerini nette bulamadigm icn kendim cektim. Ilk once m.u artist fluid eyeliner no 2 den bahsedecgim.. cok canli bi mavi ve nette goze uygulanmis halini buldum gorudgnuz uzeregoruntu ayni bu :) dieride lip gloss pembe ruj. Markasimi bu bilmiorm ole yazio indirimdeydi aldim yani cift tarafli bi tarafi mat dier tarafi parlatici.. ve son olarak eveline den aqua platinumun 420 nolu ruj. Gorundugu kdr koyu deil surunce dogal koyu renkli dudaga sahip olunuo ve kurutmadigi icin dudagi bayiliorm :)

___dega___

Merhaba Canim

Clarinsin Skin I. Pudrasini kullanmistim gecen yaz ve gercekten cok begenmistim. Tenimin rengi acildigi icin kullanamiyorum su an, yaz gelsin yine INSALLAH. sence Fondoteni yaza uygun mu? Terlemeye falan tutar mi? Pudra biraz agir gibi, fondotenide öyle mi? Yazin yüzde cok agir duran fondoten sevmiyorum o yüzden soruyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…