Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Eki Görüntüle 1148105

ben bunlardan hiç memnun kalmadım ya yüzüm bir tuhaf oldu :KK5:

bana karma ciltler için temizleyici tonik önerebilecek olan var mı rica etsem :KK50:

alix avienin rimel ve fondoteninide beğenmedim yaa

ben niveanın hem yüz temizleme jelini hemde matlaştırıcı toniğini kullanıyorum çok memnunum benim cildimde karma ayrıca hafta da 2 defa garnier saf ve temiz 3 ü bir arada kullanıyorum cildime iyi geliyor.

alix avienin bende göz altı kapatıcısını kullandım ve memnun kalmadım.

ben niveanın hem yüz temizleme jelini hemde matlaştırıcı toniğini kullanıyorum çok memnunum benim cildimde karma ayrıca hafta da 2 defa garnier saf ve temiz 3 ü bir arada kullanıyorum cildime iyi geliyor.

alix avienin bende göz altı kapatıcısını kullandım ve memnun kalmadım.

alix avienin fondoteni güzel aslında ama en açık rengi bile bana koyu geldi hiç öyle istediğim gibi ne bir fondoten ne pudra ne de temizleyici bulabildim :KK50:

alix avienin fondoteni güzel aslında ama en açık rengi bile bana koyu geldi hiç öyle istediğim gibi ne bir fondoten ne pudra ne de temizleyici bulabildim :KK50:

sen benim dediklerime bak
ama denemeden alma kesinlikle.
bu arada rimmelin stay matte pudrasının 1 numarası transparan pudra
yani renk vermiyor kapatıcılığı yok
ama diğer renkleri normal pudra gibi.tenine uygun olanı alabilirsin.

Son düzenleme:

sen benim dediklerime bak
ama denemeden alma kesinlikle.
bu arada rimmelin stay matte pudrasının 1 numarası transparan pudra
yani renk vermiyor kapatıcılığı yok
ama diğer renkleri normal pudra gibi.tenine uygun olanı alabilirsin.

tamam canım çıktığımda bakacm ama fondotende kararsızım
$l_oreal-true-match-fondoten-3695.jpg

bunu kullananlarda çok memnun kalmış yağlı ciltler için uygunmuş hem benimki de karma parlama sorunu olmaz diye düşündüm ama bakacm

Eki Görüntüle 1110255
çoğu kişinin begendiğin bir ürün loreal true match fondoten
benim için tam bir fiyaskoydu
fondoten yüzümle uyum sağlamadı kalıp şeklinde kaldı. pütürlü iğrenç bir görünüm oldu.
siz bu ürünü kullandıysanız ne düşünüyorsunuz

yok be tatlım katı iğrenc birşey maske gibi .kuzenim almıştı sürüodu koyu duurodu bie teninde berbattı pütürleşiodu bir saate .. benim ten rengim baya beyaz zaten hiç olmuo fondoten:KK70:

yorumları buldum senin için
ben hiç begenmeyip çöpe atmıştım.yalnız değilmişim norwegianda begenmemiş.

Orta boyu, yağlı da değil kuru da değik o d orda. Uzasın diye bi dönem klorane kullandım. Sonra bişindenedim o kepek yaptı. Şimdi kafam karışık. Hafif kepek var. Boyalı çok uzamaz uçları kırılır hemen

$Ýçerik.jpg
bunu kullandın mı kullanmadıysan dene mutlaka

bugün gratisten hayatımda ilk defa soluk renkli bir ruj aldım bu nude diyebileceğimiz kadar soluk:KK70:
maybelline 620 pink brown $maybelline 620 ruj 2.jpg

X