küçük hanımlara beşik, kıyafet

pxixlot andaç

Hamaratım hamaratttttttt
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2008
645
0
kaydirigubbakcemile5merhaba hanımlar,eklediğim ürünler için özelden veya ziyaretçi mesajından ulaşabilirsiniz, tüm bilgiler resimlerin altında yazmaktadır. İlginize şimdiden teşekkürler kaydirigubbakcemile2 :1hug:

Kızıma almış olduğumuz büyüyen karyola, netten resmini ekledim, kızım büyüdüğü için kaldırdık karyolayı. Resimde yeşil olan yerler bizde sarı ve çekmecelerin tutma yerleri metal gerisi aynı. Biz 350 ytl ye almıştık, ben 200 ytl ye veriyorum kargo size ait, beğenerek almıştık, sizde memnun kalırsınız.

K

pembe tşört, 4yaşa kadar giyilir, hiç kullanılmadı 5 ytl

turuncu panço, hiç kullanılmadı, 15 ytl

Son düzenleme:

/img156/resim007np4.jpg/1/w800.png

pembe bady waikiki 5 ytl

/img156/resim436ol9.jpg/1/w800.png

kızımın üstündeki görüntüsü

2 yaş kot elbise........7 ytl[/B]

hiç kullanılmadı ...... kızım sizin görmeniz için giydi.......kaydirigubbakcemile3

Resimde pek belli olmamış ama canlı pembe çizme,,, yanlarında kuş tüyleri var,, süslü hanımlar için.... biraz ön taraflarında sürtme var... 26 noda ... 10 ytl[/COLOR]( kutusunda ve temiz olarak size ulaşacak)

rengarenk cıvıl cıvıl etek.. heryeri pullu parlak etek... kemeri gümüş pullu, pek net çıkmamaış ama renkleri çok canlı 4-5 yaş 5 ytlhihoyyyt ( beli lastikli)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…