Küçük Düşün Büyük Olsun!

Lcw kendini koton, h&m falan zannetmeye başladı resmen.
Az daha kassa mango Zara olacak
El kadar şeyler 69.90 hep.
Teallam.

Şu kaymaklı valla şunu yaptım şurayı topladım falan yazmasa oturup daha çok iş yapar net.
Yemek yapmama hakkımı kullanıyorum yazmış.
Oturuyorlar linkti, yok çamaşırımi katliyorum, kahvemi yapiyorum, wc siliyorum diye paylaşmakla uğraşacağına yaparsın yani.
Bazılarından kustum artık.

Yoksa biz paylasmiyoruz diyemi görünmüyor naptigimiz? Allah razı olsunu bundan kapamiyoruz bence
Artık bende cam siliyorum tık cam silme fotisi
Sogan kavuruyorum tık foti
Wc ovuyorum falan die paylasicam

Bir zamanlar benim dedikodumu yapan biri vardi.
Bu birisi bizim evimize(annemlerin yillarca girdi çıktı, kiracimiz olarak oturdu vs vs)
Sonra bu kadının ayağını kestik evden çıkardık. Kadını kaynanamla gordum taşındıkdan sonra sonra böyle geçip gittiler yani bizim evimize girdi çıktı sonra onunla oturup benim dedikodumu yaptı.(sen nasıl buldun kaynanami yani kudurmaya bak)
Sonra bunun kizi kocaya kacti.
Sonra otizmli bir çocuğu oldu.
Ama beddua ettim.
Şimdide oğlu hastaymış baya, kocası emekli olmuştu köye taşındılar diye duymuştum.
Kocası içkiye sigaraya başlamış 60yasindan sonra.
Onu duydum az once
İlahi adalete inanın.
Ben çok inanıyorum.
Canımı yakanın canını yakim diye hiç uğraşmadim.
Ama Allah gözüme soka soka aldı intikamımı hep.
Her şekilde bana geldi onun haberi.
Er ama geç
Kim canımı yaktiysa çıkıyor.

Ee kimsenin kaderine, imtihanını gülme demisler
Yol uzun senin ki daha bitmedi.
Hadis var ya
Mazlumun bedduasından sakınınız
Cunku Allah ile mazlumun arasında perde yoktur.

Yinede keşke colukdan cocukdan çıkmasa, keşke insanlar bunu anlayabilse.

Benim kaynana kızı da görecek
Kız kardeşimde inş rabbim havale ettim o teyzesi de görecek

Alyansım değiştirdim
Açma olayı olsaydı kuyumcu kırılır dedi çok dar
Neyse dedim tektaş parlattım ve kolyemi ucu kırıktır lehimlrdi parlattı
10 tl verdim 15 dedi adam 5 TL çocuklara bişey al dedi sağolsun aldığım eurolarada yüzüğümü değiştim ne kadar pahalı ya

İyi aksamlar bacımlar
Bugun vitrin sildim
Balkon tarafının camları sildim
Misket köfte yaptım kıza ıspanak sosunda pisirdim
Bari köfteye gecsin diye eristesine de kattım aynı sosdan renkli diye yiyor
Cok skür sevdi
Kendimize eriste ıspanak köfte.
Alya yılbası süsü yapmıs kozaklaktan süslemislercok tatlı olmus
Takvim yaptırmıs okul resimli
Vallagidiyorm artok kavgaya okula
Yılbası agacının önünde resim cekmisler cocuk baska yere bakıyo
O resim basılır mı ya?
Valla yapmasın abi gönlü olmayan su isi
Götürcsm müdürün önüne koycam dedim artık

Bu akşam üstümden yük kalktı.
Elti kızı aradı Bi sitemler bisiler imalar ama üstü kapalı isimsiz.
Pardonda bana mı söylüyorsun bunları? Kim olarak? Neye istinaden? Ne hakla dedim!
Anında kıvırdı benden beklemiyordu böyle bir atak, gol. Aiyy yanlış anladın sen diyo
Yetti gayri
Kimse kimseden beklentiye girmesin Bi zahmet dedim.
Daha da evime gelirse ben tükürcem yüzüne artık

İyi yapmışsın canim.artik yüz alıp gelmez eskisi gibi bazen anlasinn diye direk yüzlerine söylemek lazım sanırım

Selam kızlar esim çıktı 10 u geçiyordu dün ki pidelerden işittim 11 e geliyordu kahvaltı ettik oglusla ortalık topla kafesi temizledim ay valla gına geldiher hafta süpürgeyi temizledim etrafı çektim çamaşır topladım etrafa seriyorim kurumuyolar akşam oglus okuldan gelince bir makine daha açacağım akşam için ne yapsam bilmiyorum valla yarında kardesimler bende toplanabiliriz kız kardeşime diycem o tatlı bişe yapsinn toplanirsak yemek gibimi yapsam aparatif biselermi bakcam çenemde ağrı var iki haftadır zaten ceneyle sikintiliyim uzun zamandır plak kullanmam lazım doğru düzgün kullanmadım ama ağrı yoktu dişim agriyorfu öncesinden o mu virdu çeneye bilmiyorum bugün burda yazın açılan bir poliklinik var diş üzerine oraya bı gitcem muayne ücretsiz diyor eklem uzmanı gerekebilir yoksa başka bı yer var dolgu yaptırdım orasida iyi orda çene doktoru oluyor oraya gitcem valla tırsıyorum inşallah kötü bişe demezler

Dış çok sıkıntılı ya hem pahalı hem de git gel 1 saat oturup koltukta ☹
Polikliniklerin bazında ücretsiz oluyo muayine
burdada açıldı ovuyorlar ben başlasam Bi kış giderim dolgu, kaplama, estetik dolgu falan lazım.
Bi 15bini gözden çıkardım.
Ama seneye kısa başlıca kısmet olursa bakalım.

Gittim geldim canım ücretsiz röntgen ve muayenesi ağrıyan alt dişte derin çürük ddi benim çene sıkıntılı zaten kas gevşetici verdi bı hafta kullanicam sonra kanal tedavisi artı dolgu iki kere gidilcek 800 ddi sordum işlem bitene kadar odeyebiliyormusuz başladığımda 400 vercem özele gidiyorum mecbur ilgilenmiyor randevu zor devlette bekliyemiycem bubara esiminde işi durgun hepsi üst üste geliyor valla bide doktor dış uzmanı eklem için ayrıca git plağı kullan ddi eklemler için röntgen yok burda ddi onada ayrı gircem belki kas gevşetici rahatlatir orayida

Gittim geldim doktora 800 ddi bakalım kas klgevsetici kullancam öncesinde sıcak kompleks de yaparım gityigim gün ilaca 15 verdim Onur'a girdim mantar makarna 14 halk ekmekten 1 ekmek aldım birde oglus okul için börek istedi pudra şekerli oraya 6 masraf bitmiyor valla sağlık olsunda gelir parada akşama şehriye çorbası kremalı mantarlı makarna yapcam buna taktik bunara güzel oluyor kahve içiyorum kalkıp namaz kılarım başlarım sonra

Hızlıda meşrubat ve oda kokusu aldım sprey
Bu koku çok fresh biterse yedeklerim
Kokular normalde beni tıkar başımı ağrıtır seviyorum fakat bu sebeplerle kullanmıyorum artık.
Sevdim bunu hafif.

Yarında cips falan sipariş veririm.
Kuruyemis valla yalan oldu dışarı çıkamadım bir türlü
3 saat uykuylayim gece 4 de uyudu kiz.
Ben geri uyuyamadım.
Şimdi uyusam dedim kız uyurken oglan gelecek.
Resmen uyumaya vaktim yok

Bazı zamanlar kendime acıyorum.
Dışarı çıkmak istiyorum vakit bulamıyorum yada kızla zorlanıyorum.
Uyumak istiyorum vaktim yok
Bi saç boyuyorum cebellese cebellese.
Kendime ayıracak Bi vakit alan yok.
Nefes alamıyorum bazen.

Geçmiş olsun kuzu

Selam kızlar,
Buraya yazacağıma başka topiğe yazmışım
Okunmadan sildim.
Dün gece kızı uyuturken uyumuşum. Önceki gece geç uyudum erken uyandım onum uykusuzluğuyla iyi uyumuşum.
Dün markete gittim. Herşey sebze meyve uçmuş. Yılbaşı diyemi anlamadım. 45 tl bıraktım. Ceviz aldım. 25 tl.ödedim
Sonra eve geldim kız uyudu ben ev işi yaptım.
Bugün de sabah getirde 30 tl indirimim vardı kullandım onu. Trendyolda 20 tl yemek indirimimi de köfteci yusuftan köfte kıyma aldım.
Kahvaltıdan sonra evi toparladım çamaşır attım.Arkadaş geldi kız okula gitmemiş. Oynasınlar dedik.,
Akşama yemek kıza somon yapacağım. Kendime de karnabahar yaparım belki.
Yarına meze salata türü şeyler hazırlayacağım. Komşu arkadaşa gideceğiz yılbaşı kutlamaya. O da birşeyler hazırlayacak. İçki yok :) zaten arkadaşla eşi içmiyor bizde antibiyotik kullanıyoruz.
Bizde durum böyle.

Geçmiş oldun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…