Küçük Düşün Büyük Olsun!

Selamm
Benim sinirlenmelerim esime hep zarar olarak donuyor😂 ama akıllanmayor.

"Sinirle kalkarsam zarar vermeden oturmam" 😎

9bin850tl bilezik aldırdım zabah zabah😁
Kenarı kırılan bilezigimide değiştim gitmişken alış satış yapıyor tabi değişirkende 0.68gr düştük yenisini alırken ona fark ödemedik.
Yani yenisi 0.68gr daha düşük oldu.
Tabi her türlü kardayim o bilezikde 10bin kusur o da.
Biz alırken 2bin kusure almıştık zaten görünce adam bu eski modelimizden dedi baya eski yaa dedi.
Bu sinirle 1 tane daha aldirabilirim
Gün parasiyla odedi (kredi kartına fark istiyor)
Otursun içine.
Kartida coşturcam
Geçen ay 5bini sifirlamistim bu ayda sıfırlicam.

Vicdanım ve içim çok rahat.
Hep indirim takip ettim hep idare ettim.
Yine yaparım ama bazı insanlara naparsan yap yaranamıyorsun malesef.
Alismislar kullanılmaya,enayi yerine koyulmaya sen kullanmayınca yerlerini yadırgıyorlar.
Bereketli olsun cnm
Güle güle kullan canısı🧿🧿💗

Valla eşime altın sıkışmış anladım aldırdım o da rahat etti bende.
Adam ya da başının gözünün selametine yeter ki sus diyede almış olabilir şuan bilemedim😂😂
Gorumcemin oğlanın düğüne kadar sus payı olabilir.
O da yazın bir 10bin daha hazırla sonra demedin deme dedim.
Ozamana 15binde olabilir annemin deyimiyle altın patlarsa.
Yiyin kocanizin parasını diyen pazarcı abiler gibiyim bugün.

Kıza terbiyeli kofte yaptım bugün.
2 tabak yedi masallah.
Balık çıkardım buzluktan balık kizarttim.
Yarin pazar gezicem.
Kıza 1 pijama tkm daha aldiririm belki anneme🤪
Eksiğimiz yok gibi çok şükür.
Bu hafta duamız zikirlerimiz rızk bereket içindi.

Terazi burcu 2022 yorumunuda pek sevdim.
Miraslar paralar falan diyo duu bakalım
Esimlerin bir miras işi var gelirse iyi olurdu.
Başka miras seysilerinede açığım yani 🤭
Bazen nokta atışı tutuyor valla tesadufmu bilmemde.

İyigeceler bacımlar
Su saat old anca gelebildim
Wc egitimi travmanısını atlatıp,2.leri nasıl yapıyorsunız Allasen😣
Resmen 8 seans terapi alsam anca toplarım😣
10 dkda bir wc ye gidiyo tabiki oyuna cevirdi
Sinir uclarım oynadı artk😣
Barbunya yaptm,zeytinyaglı kus üzümlü dolma yaptm aksam icin.
Onu da 14.30/16.00 arası ıyudu öyle yaptm
Kzı yıkadım
2-3 mak.camasır yıkadm astım
Diziyi bile izleydmedik dogru dürüst😣

Kızlar annem çok haber gündem takip eder altının patlayacagini söylüyor
Valla daha nekadar nereye patlıcak allasen dedim.
Kuyumcular alım yapılmıyor hep satış diye isyanlardalarmis.
Neyle alınsın çeyrek 1.300tl
Valla evde bitane bile çeyrek yok
Kimsede evlenmesin
Daha nereye patlayacak hakikaten
İyigeceler bacımlar
Su saat old anca gelebildim
Wc egitimi travmanısını atlatıp,2.leri nasıl yapıyorsunız Allasen😣
Resmen 8 seans terapi alsam anca toplarım😣
10 dkda bir wc ye gidiyo tabiki oyuna cevirdi
Sinir uclarım oynadı artk😣
Barbunya yaptm,zeytinyaglı kus üzümlü dolma yaptm aksam icin.
Onu da 14.30/16.00 arası ıyudu öyle yaptm
Kzı yıkadım
2-3 mak.camasır yıkadm astım
Diziyi bile izleydmedik dogru dürüst😣
Daha çok çamaşır yıkayacan emin ol
Habire götür çiş varmı diye diye
Alışcak başka türlü öğrenemez
Anacım öyle büyüt işte ister yap ister yapma hasta olmasında
Götürürüm ben alyayı tuvalete yakın olsak
Sende otur yapıyomus gibi yap misal içesim geldi de hadi gidelim de
O alışıyor öyle öyle
Küçük tuvalet al plastik ben öyle alıştırdım gecede iki kere kaldır yapmaz zaten

İyi geceler 🌚
Kız saat 22:15 te uykum geldi dedi. Koltukta sızdı. Bugün hadi uyku saatimiz geldi falan demedim. En son o saate kadar dayandı.
Biraz oturdum., sonra kalktım evi toparladım. Ocağı sildim..bulaşık makinasını boşalttım.,ancak oturdum.
Sabah kahvaltı yaptık.,yine evi topla temizle. Eşim geldi. Buzluktan balık çıkartmıştım., eşim gelince kızı çamlığın oraya götürdük.kuşlara yem verdi. Çamlıkta kozalak toplayalım dedi😅 bayılıyor.
Girdik ben yürüyüş yaptım onlar gezdi. Dönüşte ben markete gideceğim siz gidin dedim. Bime uğradım, ekmek, helva, kıza kitap, toka, süt, ( en ucuz bimdekiymiş, şaşırdım fiyata) soğan, üzüm şırası aldım 45 tl
Oradan A101 e uğradım. Yumurta ve ofçay kampanyası vardı onu aldım. 48 tl. de orası tuttu. Fileye geçtim. Midye soda Roka 36 tl.
Eve geldim. Eşim balıkla midyeyi yaptı ben de pancar salatası yaptım kıza yemek yedirdim. Sonra biz yedik. O birşeyler izledi. Eşim de diyor aman izlesin boşver. Sen tv izlemesen telefonuna bakmasan nasıl olut mesela diyor. Bence herşey televizyon izlemek değilki. Ben hiç açmıyorum gündüz. Önemli olan kaliteli vakit geçirebilmek.
Mutfağı toparladım.aldıklarımı yerleştirdim. Çay koyuyorum. Kız hep yanımda. En sonunda dedim biraz oyalasan da ben de rahat işimi yapsam💆🏻‍♀️ Hiç beceremiyor.
Kız uyuyunca da mıtfakta nargile hazırlıyor. Ben de ocağı siliyorum. Bana diyor, bardakları lavaboya koyacağına makinaya koyaydın😤 makinayı çalıştırdım daha boşaltılacak ayrıca kızla ilgilendim. Kitap okudum ona, oynadım ve uyuttum vs vaktim olmadı boşaltacak dedim. Heee haberim yoktu diyor. Bende bilmediğin şeylere yorum yapma o zaman dedim🤣
Eski çocuksuz derdi toplu halimi bekliyor sanırım. Ama o zor

Şaka gibi her gün yemin ederim

Dün akşam A101 de pınar süt 13 liraydı
Bu sabah eşim bim de süt 9 lira olmuş dedi

Ekonomi bitti resmen , allah yarınlarımızı hayırlara çıkartsın inşallah. Böyle giderse alım gücümüz hiç kalmayacak. Stok yapsak nereye kadar ???
Bimde hangi süt 9 liraymış ? Ben 5.25 e aldım ama markaya göre farklılık gösterebilir.,

Şaka gibi her gün yemin ederim

Dün akşam A101 de pınar süt 13 liraydı
Bu sabah eşim bim de süt 9 lira olmuş dedi

Ekonomi bitti resmen , allah yarınlarımızı hayırlara çıkartsın inşallah. Böyle giderse alım gücümüz hiç kalmayacak. Stok yapsak nereye kadar ???
Hergün kan kusuyorum. Coronadan beter ettiler bizi. ( corona döneminden)
En azından o zaman insanlar markete akın ediyor alıyordu. Alım gücü daha fazlaydı

Oh ne güzel kız güle güle tak resim at
Bende öyle yapıyorum yoksa Ohh harcıyor ona buna bunlar neden böyle bilmen
Hep derler iki tabağı varsa birini kıracaksın. Ama kırdıkmı tabiki hayır😅 üstelik mal sahibi yaptık, parasına para kattık bizim savruk ona buna harcayan kocaları.
Ben de kızınca illa harcıyorum. Harcayamasam da zuloma para katıyorum. Hakediyorlar. Yemeyenin malını yerlermiş.

Kızlar annem çok haber gündem takip eder altının patlayacagini söylüyor
Valla daha nekadar nereye patlıcak allasen dedim.
Kuyumcular alım yapılmıyor hep satış diye isyanlardalarmis.
Neyle alınsın çeyrek 1.300tl
Bittik ya ülke olarak. 😭😭😭😭 bu ekonomik durum bizde ne yaralar açar bilmiyırum. Ama inşallah tahmin ettiğimiz gibi olmaz, inşallah biz yanılırız.Allah yardmcımız olsun ve çok zor durumda olanların daha daha çok yardımcısı olsun

Valla eşime altın sıkışmış anladım aldırdım o da rahat etti bende.
Adam ya da başının gözünün selametine yeter ki sus diyede almış olabilir şuan bilemedim😂😂
Gorumcemin oğlanın düğüne kadar sus payı olabilir.
O da yazın bir 10bin daha hazırla sonra demedin deme dedim.
Ozamana 15binde olabilir annemin deyimiyle altın patlarsa.
Yiyin kocanizin parasını diyen pazarcı abiler gibiyim bugün.

Kıza terbiyeli kofte yaptım bugün.
2 tabak yedi masallah.
Balık çıkardım buzluktan balık kizarttim.
Yarin pazar gezicem.
Kıza 1 pijama tkm daha aldiririm belki anneme🤪
Eksiğimiz yok gibi çok şükür.
Bu hafta duamız zikirlerimiz rızk bereket içindi.

Terazi burcu 2022 yorumunuda pek sevdim.
Miraslar paralar falan diyo duu bakalım
Esimlerin bir miras işi var gelirse iyi olurdu.
Başka miras seysilerinede açığım yani 🤭
Bazen nokta atışı tutuyor valla tesadufmu bilmemde.
Terazi burcu tabiki beni de ilgilendiriyor.💃💃💃 Ahh keşke para olsa. Şenlik olur ya.
Bayağıdır içimden bir ses biryerden para gelecek diyor. Hiç de olmazdı böyle şey ama bugünlerde öyleyim. Gelecek yerde yok ama bakalım ne olacak.

babyloading87 babyloading87 ben dumduz sekerle yapiyorum valla onu da yaparsam insallah yani :rolleyes:

yedirenk79 yedirenk79 valla yemeyen cocuk yemiyir yedirenk benim rahatligim ondan .38 kiloydum ben universite mezuniyetinde simdi gobek kendini asti gidiyor
38 kilomu😳 hiç olmadım.olsam iskeletim çıkar kesin😅 42 kiloyu hatırlıyorum. Lise zamanlarıydı galiba. ben üniversiteyi bitirirken 48 kiloydum. Çok yemiyor ve okula yürüyerek gidiyordum ( ekonomik tarafım o zamandan varmış😂)
Evlenirken de 50 kilo. Yüzümün kemikleri görünüyordu.
Şimdi ise 55 kiloya razıyım.

Selam kızlar günaydınn

Pazar sabahı uykusu kaçıp uyuyamayan bi benim herhalde ! Bu aralar herkes fosur fosur uyurken hep ayaktayım :işsiz:

Fazla kafama takıyorum , fazla üzülüyorum her şeye..
Rahat olan insanlara nasıl özeniyorum anlatamam :KK43: Eskiden olsa nescafemi yapar , sigaramı yakar paketi bitirene kadar içerdim.. Şimdi ikisini de bıraktım. yaklaşık 2 yıldır.. Aslında çoğu şeyi bıraktım. Eskisi kadar arkadaşlarımı aramıyorum ( tabi onlar da beni aramıyor ) , pandemiden beri cafedir vs hepsini rafa kaldırdım ( ki zaten şu yaşam şartlarında daha da gidemeyiz herhalde ) Eskisi gibi saatlerce kitap okuyamıyorum hatta kitabın kapağını açtığım gibi geri kapatıyorum.. Hobi vs hak getire.. Sadece boş boş geziyorum evde.. Çamaşır bulaşık yemek.. Dön başa tekrar et ..!

Bi bitmişlik , bi, değersizlik hissi .. Bu aralar çoğu şeyle başa çıkacak ruh haline sahip değilim..
Böyle hissettiğinizde ne yapıyorsunuz kızlar ??

Selam kızlar günaydınn

Pazar sabahı uykusu kaçıp uyuyamayan bi benim herhalde ! Bu aralar herkes fosur fosur uyurken hep ayaktayım :işsiz:

Fazla kafama takıyorum , fazla üzülüyorum her şeye..
Rahat olan insanlara nasıl özeniyorum anlatamam :KK43: Eskiden olsa nescafemi yapar , sigaramı yakar paketi bitirene kadar içerdim.. Şimdi ikisini de bıraktım. yaklaşık 2 yıldır.. Aslında çoğu şeyi bıraktım. Eskisi kadar arkadaşlarımı aramıyorum ( tabi onlar da beni aramıyor ) , pandemiden beri cafedir vs hepsini rafa kaldırdım ( ki zaten şu yaşam şartlarında daha da gidemeyiz herhalde ) Eskisi gibi saatlerce kitap okuyamıyorum hatta kitabın kapağını açtığım gibi geri kapatıyorum.. Hobi vs hak getire.. Sadece boş boş geziyorum evde.. Çamaşır bulaşık yemek.. Dön başa tekrar et ..!

Bi bitmişlik , bi, değersizlik hissi .. Bu aralar çoğu şeyle başa çıkacak ruh haline sahip değilim..
Böyle hissettiğinizde ne yapıyorsunuz kızlar ??
Sanirim ülkenin geleceği umutsuz diye bir karanlık çöküyor banada Allah'ım feraha erdirsinn cümlemizi

X