Küçük Düşün Büyük Olsun!

bacim ben glutensiz bir hayata karsiyim zaten .sabah sabah boregimi gommusum yarim kalip ezineyle oh miss
Ohhh yarasıııınnn..Benim de vazgeçilmezim hamurişi. Tatlı aramam ama o hamurişi beni benden alıyor. Herçeşitini de yerim
Üstelik gluten bana egzama yapıyor. Vazgeçemiyorum,

Oovv geçmiş olsun canım.Allah beterinden korusun

Ahh hayalimm gezsin evde sürekli Hangisinden kullnıyorsun cnm ?? Temizlemesi kolay mı ?
Komşumda eufy var bi sağa bi yukarı bi sola nereye gittiği belli değil.. Ben takıntılıyım ille sıralı gidicek
Kafasına göre gidiyor canım. Geneldd ben oda oda temizlettiriyorum. Çocuk var dağınık oluyor. Ama heryeri temizliyor. Şimdiye kadar çok görmedim pislik bıraktığını.

Fiyatı da uçmuş. Eşim 3200 e almıştı. 1-1,5 ay önce.

Eklentiler

• 0694CFBE-ADC0-4F64-8200-5E996D40F17B.png
    274,2 KB · Görüntüleme: 92
GÜnaydınlar
İlk günü atlattım ama salataya dayandım acıktıkca.
60 tl trendyolda1kg sekersiz fıstık ezmesi ve gül tomurcugu aldım.
25 tl market;mas fasulyesi,kücük kutu sütler,kücük yogurt tek kullanımlık.
Bakla aldım yanıma yogurtla yerim öglen.
Eve gidince bi legen salata yapacagım icine mas fasulyesi atıp
Kk kesilmis cmrtsi öderim artık
Bu ay elime bisey kalmıyo
Seviniyordm 450 fatura bitti diye,kaskosu trafiği,saglıgı ay valla bezdumm Allahın gücüne gitmesinde.
Begendiğim cizme 260 dan 339 a cıkmıs asaplarım bozuk
Kimse dedim bana ilismesin,indiği an alcam yettii da

Bebde bot bakicam oglusu okula bıraktığım bir gün küçük geliyordu bir tane sarı kısa botum vardı yağmurlu havalarda giymelik istiyorum bakalım

Günaydın kızlar. Sabah sabah bimin kuyruguna girdim erkenden gittim. Dışarısı rüzgarlı üşüdüm biraz beklerken. Kapı bir açıldı Allahım iten mi ararsın kollarını hızlı hareket ettirip yavaşlatan mı ararsın neyse girdim içeriye ama herkes koşuyor ben ortalardayım mümkün değil yetişmem onlara, alışveriş sepetlerini koydukları yerden başımı egerek hızlıca geçtim onların önüne çıktım hemen 10 kiloluk unu aldım birer tane alabiliyormuşuz zaten 6 paket un koymuşlar birini ben alabildim. Bravo bana ama mutsuzum kaç kişi alamadı. Neyse eve geldim toz aldım daha önce sardığım sarmaları pişirdim akşama tarhana çorbası da yaparım yogurt da var yeter. Bu ay kredi kartına çok yüklendim çünkü nakit kalmadı,hafta sonu alışveriş yaptık yapmak zorundaydık yumurta aldık 2 koli hafta da bir koli yetmiyor, şeker aldım 5 kilo bulmuşken alayım dedim, pazara gittik orası nakit tabi herşey o kadar pahalı ki elimi bile sürmedim çogu şeye gözlerimle karar verdim alıp almama konusunda Allahım düzenli gelirimiz varken böyle düşünüyorum dedim. Çok şükür bin şükür buzdolabı dolu kileri de doldurdum ama kredi kartları bu ay fena cıssssssss. Elektrik-doğalgaz-su-telefon-internet faturaları da gelmiş eşim sabah birikim hesabından kendi kartına havale yapıcak yetmiyor çünkü. Bu gün market listesi yapıcam yarın alırım evde bitenleri alıcam eşim fazla çekicek birikim hesabından maaşa daha 15 gün var.

Ne vardı ki bimde okadar indirimli bugun
Tahin flaan gördüm ben reklamlarda ama.

Onları gördüm abla evt .
pilic,sosis flaan kullanmadıgımızdan dikkat etmedim.
Ama sardalya gördüm dondurulmus:)Ondan bulursam alcam fırınlıcam.

Sağol
Boruyu değişti tesisatçı bakalım Allah başka dert vermesin.

Ara ara veriyor bildirim geliyo gece 12yekadar kullanman gerekiyor ve o gün bitiyor.

Oğlana zaten mont bakıyordum kalın montu yoktu hava güzel gidiyor diyede uzerinde durmamıştım.
Kısmetiymis baya kalın içi yünlü bisi aldım.
Bazı indirimler gerçekten iyi oluyor.
Gidip gezme şansım yok bu ara.
Kıza bakarken 200tl idi montlar uyguna geldi.

Yumurta, hamurisi yaptığımdan bizde çok gidiyor.
Kizada organik alıyorum.
Her ay 2koli gidiyor sanırım bizde organikler hariç.

Selamm
Dahiliye dr romotolojiye yonlendirmisti beni tee temmuzda.
Denedim denedim ozamanlar bulamamıştım randevu geçen denim dedim bugüne bulmuştum.
Ona gittim sabah ama yoldan geri dönecektim neredeyse.
Allahim ucuyordum az kalsın.
Durakta tektim yolda bir insan evladı yok.
Ne otobüs geldi ne minibüs.
Durağa sindim dua okumaya başladım.
Korktum ya kıyamet alametleri.
5tup kan alındı.
O da belirtilere göre romotolojilik bir durum yok ama bunu kanıtlamak için yinede hepsine bakalım dedi.
1.5ay sonra çıkıyormuş kan sonucu neye bakti anlamadim valla.
Sen yine dahiliye git dedi.
O ona yolluyor o ona.

Dönüşte metroyla geldim sakin sakin.
K.Kartım yanımda yoktu istkart ve 25tl almıştım.
Istkartimda vardi para gittim geldim sagsalim.
Evi süpürdüm
Makarna yaptım.
Kıza çorba icirdim uyudu.
Dünden yemek var.
Oglanda evde.
Uzandım bende Bi bulaşık mak bosalip dolacak.
Mis gibi portakallı kek nasıl güzel gider yapıcam az bisi dinlenimde.

off fiyatlı cidden Essental olan modelini yazın 1500 e almıştı arkadaşım Ayy ucuzlasın alırız demiştik daha da arttı inmiyor da..

Geçmiş olsun lelli
Hava muhalefetinden dolayı korkudan çıkmamıştır kimse dışarıya.. Çatılar uçtu her yerde yayınladılar.
Allah yardımcımız olsun Haarp tekn diyorlar ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…