Küçük Düşün Büyük Olsun!

Gecmis olsun cnm
Saol cnm
Saol ablacım bugün biraz daha iyi inş gecer
3 gündür gece uyumak yok

Eşim akşam parayı verdi birikim hesabından çekmiş ikibin tl bir kısmını maaşta yetmeyenlere takviye yapıcak bana da maaşa kadar 600 tl verdi çok üzüldüm biriktiremediğimiz gibi hazır birikeni de harcıyoruz içim yangın yeri gibi biri bir kibrit çaksa tutuşacagım. Eşimin heyet raporlu ilaci var onu aldım 19.50 tl para ödedim. Sonra eve gelirken eksik listemde ki eksikleri alabilmek için markete bime gittim.
-1 paket irmik,
-1 paket mısır unu,
-1 paket sosis
-1 paket sucuk
-1 tane salam
-1 paket onlu kabartma tozu
-2 paket bulyon
-1 paket kekik
-1 paket margarin
-3 kilo yogurt
-2 paket çay
-1 kilo pirinç
hatırlayamadıklarımda var 147 tl tuttu bugün ben bayagı bir harcadım ama kayda değer birşey yok 5 kilo un bimde 37.9 olmuş canım çok sıkılıyor.

Yarın iki arkadaşım bana gelicek hafta da bir gün birbirimize gidiyoruz çay-kahve eşiliğinde sohbet ediyoruz terapi gibi oluyor iyi geliyor. Onlar için pırasalı arnavut böreği yaptım buzdolabına koydum yarın pişiricem yanına peynirli pogaça ve kadayıflı muhallebi yapıcam anlaşmamız bir tatlı bir tuzluydu ama ben seviyorum yapmasını da yemesini de hala aklımda tarçınlı kurabiye de mi yapsam diye geçiriyorum fazla kilolarımı hiç dert etmeden yemeği düşünüyorum.

Ne güzel abla ellerine sağlık bende seviyorum kız kıza toplanmaları terapi gibinarkadas lazim

MAlesrf bende iyii görmüyorum gidişatı geçen hafta 10.90 aldım BİM'in 2 kg unu baktım dün 12.5 olmuş enntemel ihtiyaçlardan bu yani

Selam kızlar 10 geçiyordu uyandık ailecekkahvaltı bulaşık topla yaptım dün kardesimleri bıraktık geldik yorulmusum çay bulaşığı kalmıştı kahvaltı edip açtım oglusu okula bıraktım tayt almistim ona kısa geldi az büyük aldım degistim esim sigara istedi ona sigara 80 kuşa gaga taşı tarzı bişe aldım takamadim onuda yarın tekrar bir kuscuya giderim artık 12.5 oraya verdim a101 e girdim bulaşık tabletim azaldı 10 tane kalmış bitmeden aldım bir tane tam buğday ekmeği 29 kusur oraya çektirdim halk ekmek ten 2 ekmek 2.5 verdim onun bayat ekmeği de güzel oluyor tost yumurtali ekmek fln esim seviyir bime girdim 3 kahve birde altinkilic küçük eski kaşar 11 flnda buraya verdim eve geldim az dinlenip kahve içtim

Regl oldum dün namazda kilamiyorum tabi oturdum esim çıkmıştı kardeşimin eşi in arabasi bozuk kendi işini yapıyor araba olmayınca evde oda beraber çıktılar iş için onların orda pazar var balık almcakmis esim bende alım ddi al dfim bende kıyma çıkarmıştım bezelye yapacağım diye olmadı pişirip koyarım dolapta dursun yarın yeriz

MAlesrf bende iyii görmüyorum gidişatı geçen hafta 10.90 aldım BİM'in 2 kg unu baktım dün 12.5 olmuş enntemel ihtiyaçlardan bu yani
Nolcak bilmiyorum böyle olacak halimiz eşim diyo ayda su kadar para harcıyoruz ya dedim ben o kadar harcamıyorum
Dün banada baya verdi kararlıyım evdekilerden yapcam uzun bir süre kararlıyım bakalım ne kadar gidecek

Bugün alışveriş yapmamıştım ama hepsiexpresde sut peynir vs indirim vardi.
1lt pinar denge normalde 8.90
6.90 civarındaydi 3 kutu aldım.
Suzme ve sutas kalıp peynirde aldım 44tl gitti akşam akşam.
Evde de 2 çeşit var peynir, kasarlarda kargoda.
Aralık ayını çıkarır bize diye ümit ediyorum.
Yumurtada almam gerek.

Lcw montu oğlan beğendi ama kastı biraz koltuk altından.
Mağazada değişim yapicam.
Kalın güzel..
Oğlan diyo babam el koymazsa giyerim diyo.

Çocuğun montlarina ayakkabılarına sardı
Bu benim değilmiydi diyo ama oluyo bana diyo.

Eve nohutlu pilav yaptım.
Oğlana patates nugget kizarttim yanına fritozde
Etsote yaptım.
Kızın çorbası bitti

Lahanaları daha haslamadim karnabahar pisecek.
Yarin Bi sulu yemek yapmam lazım.

Canım bisi yapmak istemiyor.

Bereketli olsun canım bende hizli markete koydum peynir ekledim zam geliyormuş çiğ süt fiyatı artmis Aralık sonrası artacak diyolar altinkilic alıyorum güzel oluyor kutulu alıp atayım birde kaşar peynir alcam

Hergün birşeylere sürekli zam haberleri moralmen çökertiyor bizi
Maaşlar eridi bitti Allah yardımcımız olsun
İnşallah düzeldiğmi günleri de görürüz ne diyelim
Sorma ekurim neymiş asgari ücrete büyük zam gelecekmiş
Sen uçur fiyatları alım gücü olmasın para olsun pul istersen 7bin yap!
Sonra?
Yine zam yap

Geçen mazota zam geldi dünde 44krs. İndirim gelmis şaka gibi
Vallahi şaka gibi

Hayirli olsun canım güle güle tatil yapın

Bereketli olsun canım bende hizli markete koydum peynir ekledim zam geliyormuş çiğ süt fiyatı artmis Aralık sonrası artacak diyolar altinkilic alıyorum güzel oluyor kutulu alıp atayım birde kaşar peynir alcam
Valla alıp atmak lazım.
Ama işte nekadar idare edecek bizi 2ay 3 ay

Bereketli olsjn abla aldıklarınız
Öyle düsünme zor zamanlar icin biriktiriyorz
Ben de kızın ceyrklerindrn bozduklarını kocinin ,cok takıyodm kafaya.
Aa dedim delirdin mi?
Yarın ölüyo musun?
Senede 1 ceyrek koy gerekirse 10 sene de yap.
Onu düsünüp saglıgından olmaya deger mi dedim sakinledim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…