Küçük Düşün Büyük Olsun!

Ah çok iyi anlıyorum, ama böyle her şeyi üstlenmek onlar grev gibi kalıyor insana, ben de çok tez canlı olduğumdan tüm işleri üstleniridm iş hayatında falan ve insanlar bunu farketmeyince üzülürüm. Sonra fark ettim ki onlar istemiyor ben kendim yapıyorum benim tercihim bu yani onlar fark etmek zorunda değil. Zamanın olursa lütfen bir tülay kök videolarına bakar misin? Şu hayatta kendimizi gerçekten çok yoruyorsa. Sevgiyle..
Bende de o var yaparım yaparım bian gelir ehh yeter derim.
Halbuki ben yapıyorm insanlarda yapmasaydın diyor haliyle😣
İlk fırsatta bakacagım videoya 💗

İste yorucu oluyor ben herseyi üstlendiğimde.
Ben bunu anlatmak istedim,herseyi ben yapıyorum kimse saol ya sende bukadar ugrasıyorsun demiyor.
Bende aynıyım insanda yılmışlıl var bıkkınlık var boğazımınsıkıyolar gibi
Bence biraz gezmeye kafanınrahatlatmaya ihtiyacın var.

Günaydın kızlar, güzel bir gün olsun hepimize.
K kardespayi canım çok üzüldüm. Bizim geçen yaz o sıcak günlerde peşinden koştuğumuz bir arsa vardı, sahibi ile sorunsuz anlaştığımız fiyatta mutabık kalıp tapudan randevu alıp gittik o gün satıcı gelmedi biz kapora vermediğimiz için içimiz rahattı ama ben çok üzülmüştüm. Aradan 2 ay geçti o arsa tekrar satılığa çıkmış bize söylenen fiyattan biraz aşağıya hemen aradık adam çok sıkıştıgını ödemelerinin çok olduğunu söyledi ve nasip oldu. Hayat bazen öyle güzel sürprizler yapıyor ki ben bile dedim ancak bunlar türk filmlerinde olur diye size de belki daha iyisi daha güzeli nasip olucak en hayırlısı hangisi ise o olsun doktorcum.
Aynen siz gibi oldu bizim evde o kadar üzülmüştümki
Bize geri döndü çok şükür
Şuan hayatta alamadık altın filan o kadar çok arttı ki
biz de bu ay kk yi asgariden yatirdik ekstra masraf cikinca .kenarda biraz para var ama oradan almak istemedim .insallah toparlariz diye umut ediyorum
Bu ay bizde dipteyiz kardeşpayı
Eşim off
Çok borç var deyip duruyo kk patladı yine mecburen
Bende evdeki stoklarında idare etmeyi planlıyorum
Selam kızlar
Nasilsiniz
Geçmişi okuyamadım pek hepiniz iyisinizdir umarım 😊
Dun kizimin doğum gününü yaptık 🙏 1 yaşında artık çok mutluyum inanamıyorum hâlâ nasıl da hızlı geçti zaman 🥺
15 gündür regl gecikti çok stres yaptım test yaptım filan tamda kızımin doğum gününde oldu , ağrılı geçiyor basımı kaldıramıyorum hiç 🥴
İyiki doğmuş pıtırcıkkkk zaman su misali 🥰🥰🥰🥰🥰
Şimdi yürüyecek ortalığı karıştıracak
Heyecana hazırmısın sitare🥰🥰🥰🥰

Ayy eşimin patronun kardeşinin karısı (onlarda sirketde hisseli) Allahımm kocası pasta alsa paylaşıyor.
Yüzük alsa, telefon alsa, çiçek yollasa herseyini biliyoruz artık.
Hatta bi gün muhasebeci demiş ki artık x abi, x ablanin tektasi küçük kalmış ama demiş 😂😂 kadın 42 yaşında falan ergenler gibi.
Aldığının faturalarında yolluyodur kesin muhasebeciye
Sanki işlenecek iş gibi
Ne insanlar varya
Adamlar şahsi şeylerin Olur olmadık insanların göremeyeceği şeyleri bile faturasını fişini yolluyor bi baksa olmayacagını

Aldığının faturalarında yolluyodur kesin muhasebeciye
Sanki işlenecek iş gibi
Ne insanlar varya
Adamlar şahsi şeylerin Olur olmadık insanların göremeyeceği şeyleri bile faturasını fişini yolluyor bi baksa olmayacagını
Hayır adamı rezil ediyorlar.
Ofise cicek yolluyorum kocasının d.gununde falan.
Lan akşam gorcen zaten kime neyi göstermeye çalışıyorsun.
Eşimde dahil herkes hepimiz görgüsüz diyoruz.

Biz tatile gidiyorduk bizden sonra onlarda gitmeye basladi. Eşim diyo bizden bisi öğreniyorlar işte.
Adam kendi diyo gidiyoruz denize havuzda girmiyor diyo karısı için.
Yani sırf resim atmak göstermek için gidiyorlar.

Hayır adamı rezil ediyorlar.
Ofise cicek yolluyorum kocasının d.gununde falan.
Lan akşam gorcen zaten kime neyi göstermeye çalışıyorsun.
Eşimde dahil herkes hepimiz görgüsüz diyoruz.

Biz tatile gidiyorduk bizden sonra onlarda gitmeye basladi. Eşim diyo bizden bisi öğreniyorlar işte.
Adam kendi diyo gidiyoruz denize havuzda girmiyor diyo karısı için.
Yani sırf resim atmak göstermek için gidiyorlar.
Saçmalık resmen
Birisi görsün diye değil ya
Kendim için umrumda değil

Selammm
Dün aşırı yoruldum bugün yemek yapicam sadece (bilmiyorum ilerleyen saatlerde bakıncam oğlana siparisde verebilirim)
Oğlanın dersi var.
Öğleden sonrada ben öğretmenle görüşmeye gideceğim.
Akşam aramıştı beni ek ders mevzumuz var gelicem dedim görüşürüz.

Dün ablayla gelini geldi.
Sabah arkadaşımda aradı dedi lelli cuma isim cikti bugün gelsem olur mu gel dedim
Hepsi uyumlu insanlardır hazirlikda yapmışken iyi oldu.
Ev cıvıl cıvıl oldu çok sevindim.

Abla sunum tabağı almış ev hediyesi.
Arkadaşımda tkm almış, kıza yine kazak almış.
Her geldiğinde bisi alıyor dedim alma.
Bende oğluna kazak almistim.
Findik, tarhana ve ıhlamur falan koydum.

18.00 falandi kalktiklarinda
Sevdigimiz insanlarla geçirilen vakit cok❤
Çok iyi geldi.

Akşam eşimin maçı var sevdiğim ablama gidicem akşam aradım haber verdim.
O ev pogacasini çok sever.
Pogaca yapıcam maya çıkardım
Ihlamur koyarım onada.
Gönlüm onuda hediye almakdan yana ama zulamdan aldım en son hediyelikleri kart tirt malum.
Başka sefer inşallah alırım.
Dün ki gelen arkadaşım çağıracak beni onun ogluna oyuncakda alacam daha.
En son araba almıştım ona hala oynuyormuş onunla.

Çocuklar hep mutlu olsun
En cok istediğim çocuklarının gönlünü yapmak sevindirmek.

Selammm
Dün aşırı yoruldum bugün yemek yapicam sadece (bilmiyorum ilerleyen saatlerde bakıncam oğlana siparisde verebilirim)
Oğlanın dersi var.
Öğleden sonrada ben öğretmenle görüşmeye gideceğim.
Akşam aramıştı beni ek ders mevzumuz var gelicem dedim görüşürüz.

Dün ablayla gelini geldi.
Sabah arkadaşımda aradı dedi lelli cuma isim cikti bugün gelsem olur mu gel dedim
Hepsi uyumlu insanlardır hazirlikda yapmışken iyi oldu.
Ev cıvıl cıvıl oldu çok sevindim.

Abla sunum tabağı almış ev hediyesi.
Arkadaşımda tkm almış, kıza yine kazak almış.
Her geldiğinde bisi alıyor dedim alma.
Bende oğluna kazak almistim.
Findik, tarhana ve ıhlamur falan koydum.

18.00 falandi kalktiklarinda
Sevdigimiz insanlarla geçirilen vakit cok❤
Çok iyi geldi.

Akşam eşimin maçı var sevdiğim ablama gidicem akşam aradım haber verdim.
O ev pogacasini çok sever.
Pogaca yapıcam maya çıkardım
Ihlamur koyarım onada.
Gönlüm onuda hediye almakdan yana ama zulamdan aldım en son hediyelikleri kart tirt malum.
Başka sefer inşallah alırım.
Dün ki gelen arkadaşım çağıracak beni onun ogluna oyuncakda alacam daha.
En son araba almıştım ona hala oynuyormuş onunla.

Çocuklar hep mutlu olsun
En cok istediğim çocuklarının gönlünü yapmak sevindirmek.
Benimde komsu gelecekti kabul etmedim valla işim çok dedim akşam bile işe gidiyoruz
Ev işi yapamıyorum bile
Sonra gelsen olurum dedim bişey demedi
Sen gel deme 🤯 yok
Kendi gezecek zaten gitmem de
Bende dedim işler yoğun sonra gelsen olurum dedim eskisi gibii değilim o komusumada
Habire gezme derdinde hemen ben geliyim
Bi kerede sen gel de demez
Zaten gezmeyi pek sevmem başkalarına gitmeyi
Arasa hemen sana gelmeyi istiyorum diyo
Anlamıyoda napdam bilemedim

Benimde komsu gelecekti kabul etmedim valla işim çok dedim akşam bile işe gidiyoruz
Ev işi yapamıyorum bile
Sonra gelsen olurum dedim bişey demedi
Sen gel deme 🤯 yok
Kendi gezecek zaten gitmem de
Bende dedim işler yoğun sonra gelsen olurum dedim eskisi gibii değilim o komusumada
Habire gezme derdinde hemen ben geliyim
Bi kerede sen gel de demez
Zaten gezmeyi pek sevmem başkalarına gitmeyi
Arasa hemen sana gelmeyi istiyorum diyo
Anlamıyoda napdam bilemedim
Böyle insanlari tutmuyorum valla sayılı arkadaşım var ondan😁saolun takıldıklarımda sen gel ben sorun yapmayız

Günaydınn
hayırlı cumalar:dua:
Bu hafta kızla bana bisey oldu
Depresifiz
O babasını özledi:)
Ben de evde cok sıkılıorum aksamları yalnız(kociyi özlediğini itiraf edemiyr bence ellesmeyin:KK70:)
Cocuum evde,benim babam nerdee? diye geziyor kücük emrah gibi:KK70:
Adama nerdeyse tmm gitme bu hafta cok gittin ise dicez:KK70:
Sabah bobbi kargom geldi de azcık yüzüm güldü.
Kardesim de kıza zaradan bi dünya sey almıs.
Taytlar disneyli bayıldım.
Kesesine bereket.
Gece satısım olmus artık yarın arasla falan veririm.

Cumamız mübarek olsun kızlar. Akşam saçımı boyadık kızlarla nasıl üşüdüm anlatamam kafam uzun süre ıslak kalınca üşüdüm. Sabah toz aldım oturdugumuz odanın koltuklarını ve yerlerini sildim. Yemek yaptım kabak yemeği taze naneli yanına da bulgur pilavı yapıcam. Akşam fava ve kabak tarator yaptım saklama kaplarınla buzdolabına koydum bu gün yemeklerim hazır, dolaptan kıyma çıkardım köfte yaptım iki poşet ve bir parçada sulu köftelik olacak şekilde onlarda dondurucuya gitti. Sabah gözümü bulaşık makinasını yerleştirmeyle açtım akşamdan yıkamayı yapınca sabah rahat oldu. Evi düzenleyince biraz yürüyüş yapıp markete ugradım muz ve soğan aldım carrefourda çok güzel indirim var kızlar saç boyalarında, sabunlarda uğrarsanız bakın. Balıkta vardı almadığıma pişman oldum ama eve gelince bir daha da çıkmak istemedim eşimi aradım ben gelirken alırım dedi sağolsun hava iki gündür kapalı bir de deli rüzgarı var. Dışarıda zor yürünüyor yürüyüşümü kısa kesip eve geldim. Şimdi tv izliyorum sizi okuyorum.

Kızlar özledim sizleri..
Nasılsınız..
Ben evdede iştete baya bir yoğunum o yüzden pek gelemiyorum.. ara ara okuyabilsem de yazamadım:KK43:
Geçenlerde eşimle öyle kısa bir çanakkale asos tatili yaptık ..Çok iyi geldi ikimize de..
Ama eve dönünce gene modumuz düştü :KK43:
Ülkenin bu halleri maalesef moral bırakmıyor insanlarda ..
Hergünümüz aynı iş ev yat kalk.. okul koşturması iş koşturması ev koşturması devam ediyor..
Rabbim sağlık sıhhat versin de ne yapalım ..
İnşallah artık bu kötü gidişat bir yerden sonra durur normale döneriz de psikolojilrimiz yerine gelir..

selam kizlar dun bugun net alisverisi ile gecti 1000 i gecti harcadigim .esim kizartma vs yapmis yag azalmis. yag tuvalet kagidi vs aldim migrostan .
nazenin9320 nazenin9320 saolasin abla .carrefoursadan deterjan dis macunu sampuan aldim .iyiydi fiyatlar baya
sonra zuberde indirim var babyloading87 babyloading87 sen seviyorsun sanki zuberi ordan da hurma aldim .
babam bir sey rica etti onu hallettim 70 tl
islak mendil aldim bir de bol bol aliyoruz malum

selam kizlar dun bugun net alisverisi ile gecti 1000 i gecti harcadigim .esim kizartma vs yapmis yag azalmis. yag tuvalet kagidi vs aldim migrostan .
nazenin9320 nazenin9320 saolasin abla .carrefoursadan deterjan dis macunu sampuan aldim .iyiydi fiyatlar baya
sonra zuberde indirim var babyloading87 babyloading87 sen seviyorsun sanki zuberi ordan da hurma aldim .
babam bir sey rica etti onu hallettim 70 tl
islak mendil aldim bir de bol bol aliyoruz malum
Carrefoura bu hafta ugrucam avm icinde var bizim burda ona gitcem artık
Züber seviyorz biz aynen kızla,saolasn cnm haber verdiğin icin💗

Eve geldim kız uyumamıs bugun yıkılıyo ordan oraya
Kısır yaptm bisey dicem ikidir ksıırım bi tık oluyo sanki🙈
Kvdeme eksidim görümcemin ona verdiği yarım kg Hatay salcasını aldım elinden🙆🏻‍♀️
Sinsi gelin sahalarda😂
Aman yemeyiversin güneste kurumus salcada🙈(iyiki oglum yok banada benim gibi denk gelirdi ugras dur🤪)
Kız yemez diye ona da mantı hasladım
Anasının gızı benim kısırları tükürüp teyzesinin kısırları yutuyodu,oturdu yedi bi kase.
Üstüne de mantı🙈
Ohh yarasın dedim uyudu bakalım ins gece dikilmez
Bimde 50 tl bıraktım;kaju,bazlama ekmegi,süperfresh rulo börek(10.90 tl patatesli)yag sökücü.

İyi geceler kızlar sabah ortalık topladım kahvaltı sonrası öğlen çıktık annemi alıp geçtik dış hastanesi ne röntgen çekti baktı diş eti sorunu farklı bölüme gidilcek ordan yürüdük biraz annemi bırakıp geldik çok trafik vardı 🤦yemek ye topla çay Faslı oglusu uyutuyir esim onla yatcakmis huysuzlugu tuttu gece gece yarın arkadaşa kahvaltıya gidices oraya yakın AVM var çocuklar oyun alanına girer bizde kahve içeriz ddik🤗 bugün anneme ilaç 17 bakkal 10 harcadım oglus durum istedi 20 ona yarın oyun parkı fln derken 100 gider sanırım siseme 15 attım bereket günüydü birde 1000 TL için yaptigim çizelge var oraya 50 attım zulama ayırdım biraz idare ederim sanırım bir süre birde hediye alincak esim parfüm jöle istedi gratisten bakarım p tesi diyorum oglus okuldayken

X