Küçük Düşün Büyük Olsun!

kizlar selam cok moralim bozuldu .arsa icin baktigimiz bir bolge vardi 230 240 bin civariydi.zorunlu sebeplerle erteledik bugun baktim 400 450 bin civari olmus
canım üzücü ama fiyatlar her ay katlanıyor. Sonumuz ne olacak bilmiyıruz.
Arkadaş 1+1 ev alacaktı. Kapora vermişti.Satıcı vazgeçti bayağı olay çıktı. Çünkü fiyat 100 bin artmıştı. Tapu ile ilgili durum sözkonusuydu o ara gelen zamla evi kaçırdı. Bugün de anlattı. Annesiyle para birleştirip ev alabilmişler. Bizim siteden 1+1 ev 530 a almış. Diğer evde 3.etaptaydı.
Çok moral bozucu.
Ne yapmayı düşünüyorsunuz şimdi.

canım üzücü ama fiyatlar her ay katlanıyor. Sonumuz ne olacak bilmiyıruz.
Arkadaş 1+1 ev alacaktı. Kapora vermişti.Satıcı vazgeçti bayağı olay çıktı. Çünkü fiyat 100 bin artmıştı. Tapu ile ilgili durum sözkonusuydu o ara gelen zamla evi kaçırdı. Bugün de anlattı. Annesiyle para birleştirip ev alabilmişler. Bizim siteden 1+1 ev 530 a almış. Diğer evde 3.etaptaydı.
Çok moral bozucu.
Ne yapmayı düşünüyorsunuz şimdi.
cok uzuldum yedirenk valla .alamicam tabi ki bana gelen zamla bu artisi tolere edebilmem mumkun degil o kadar orantisiz .yani bir daha da alabilcegimi de hic dusunmuyorum

Kendi alsın yanına cok biliyosa
Ben cok soguklarda uyku tulumu giydiriyorm ama bu havalarda giymiyor mesela
Acıyor üstünü.
Kendi yatagında yatınca da accak.
Anaysak insanız yani,uyumadan basında mı beklemis anası kücükken,aman üstü acılmasın diye.
Herseyi tartıstırırım analıgımı tartıstırmam.
Artık sacmalıyorlar cidden.
Kız yatsa yanında alacak da yatmıyor, annem gelsin sen git diyor:KK48:
Kalın giydir diyor bana,ev sıcak 26 derece. Kısa kolluyla yatıyorum. Kıza da ince pijama giydiriyorum. Zaten kalın giydirsem terden daha hasta olur.
Uyurken sırtı çok terliyor.
İşte illa laf söyleyecekler, bezdiriyorlar.

Günaydınlar
Bikac gündür durgunum,sebebi cok komik.
Sevildiğimi hissedemiyorm.
Herseyi kendim yapmaktan cok yoruldum.
Parayla alınacak herseyi bi sekilde hallediyorm cok sükür.
Ama insan özel hissetmek istiyor bi yerden sonra.
Cok komik bisey tetikledi bunu,
Arkadasımın esi dogumgününü kutlamıs,slaty falan yapmıs.
Dedimki insanlar evliler ve düsünüyolar böyle seyleri.
Sonra patron karısına süpriz tatil almıs 3 günlük(ins bana patlamaz bu tam gün demezler)yarın cıkcaklarmıs.
Tatili gectim,durup dururken gelecek cicege bile razıyım.
Gercekten bazen niye evliyim hala diyorm.
Sorun cıkarmayan insan olmaktan yoruldum.
Canım aslında dışarıya çok iyiymiş gibi yansıtan, sosyal medyada evliliklerini şaha kaldıran insanlara çok da inanasım gelmiyor. Çünkü bir çoğunda gördüm, gerçeğe dönünce durum içler acısı olabiliyor. Birbirine ağza yakışmayacak laf edenini ama aynı zamanda sosyal medyada vazgeçilmezim iyiki varsın aşk dolu sözler yazıp vs vs övenini çok gördüm. Bir de herşeyi böyle güzel yansıtıp bir anda boşandık diyeni de gördüm. Ve böyle ilişkilere akıl erdiremiyıdum.
Ben kocamın aldığı hediyeyi çiçeği insanların gözüne sokar gibi paylaşmayı sevmiyorum. Sağolsun yapıyor ama ne gerek var paylaşmaya..sonuçta olumsuz taraflarını da size anlatıyorum.
Emin ol onların da başka sorunları vardır. Ben 4/4 lük evlilik olduğuna inanmıyorum.
Elbet beklentin vardır ama onda o incelik yoktur. Bu anlamda karşındakini değiştirmek zor. İnsan beklentiye girdikçe daha mutsuz oluyor.
Ben o kadar sürprizler, slaytlar, hediyeler vs. yapmasından ziyade, beni huzursuz edecek şeyler yapmamasını, geçirdiğimiz vakitlerde huzurlu olmayı daha çok tercih ederim.
Boşver kafaya takma.mutsuz olmaya değmez

ya bence bu sevmemek degil baby .bizde de bi yilmislik var .cocuk is derken yorulduk sanirim .
simdi 100 km otede bi tostcu varmis bizim eve oraya gitcem donunce kocayi suruyup .boyle boyle enerjimizi toplamamiz lazim
bizim bir abla var kocasi surekli cicek gonderir ama surekli .en son sinirlenip aglamisti insan gibi ol da cicegin eksik kalsin diye.
İşte tam da benim anlatmak istediğimdi bu. 👏 huzur olsun, çiçek hediye sürpriz olmasa da olur

Öyle cok söylenirki kendi istemediği sürece gitiiğine pisman olursun.O riski göze alamam😀
Al benden de o kadar, ben de öyle hadi buraya gidelim yapalım edelim çok demiyorum. Çünkü daha gitmeden bahaneler sıra sıra, götürmeyi gezmeyi sever ama işte Herşeye bir kulp bulur, ben de bu durumdan rahatsız olurum.
Onu en iyisi en mükemmeli olsun diye düşünmesine bağlıyırum. Ama bana göre de anın tadını çıkarmak daha güzel. Zehir etmeye ne gerek var.

Hadi gözün aydın. Kalan son kg lar için artık diyet yapmana gerek yok. Kız duydu seni zorunlu spor yaptıracak sana 🤣🤣
Ben o dönemlerde 70 kiloya fırlayanım🙈 çocuktan önce hep diyetle geçiyordu., Unudum çocuk olunca veririm diyordum, sonrası felaaakettt😅 10 kilo aldım🙉
Hatta doğum kilosu sanıyorlarmış :)

Canım aslında dışarıya çok iyiymiş gibi yansıtan, sosyal medyada evliliklerini şaha kaldıran insanlara çok da inanasım gelmiyor. Çünkü bir çoğunda gördüm, gerçeğe dönünce durum içler acısı olabiliyor. Birbirine ağza yakışmayacak laf edenini ama aynı zamanda sosyal medyada vazgeçilmezim iyiki varsın aşk dolu sözler yazıp vs vs övenini çok gördüm. Bir de herşeyi böyle güzel yansıtıp bir anda boşandık diyeni de gördüm. Ve böyle ilişkilere akıl erdiremiyıdum.
Ben kocamın aldığı hediyeyi çiçeği insanların gözüne sokar gibi paylaşmayı sevmiyorum. Sağolsun yapıyor ama ne gerek var paylaşmaya..sonuçta olumsuz taraflarını da size anlatıyorum.
Emin ol onların da başka sorunları vardır. Ben 4/4 lük evlilik olduğuna inanmıyorum.
Elbet beklentin vardır ama onda o incelik yoktur. Bu anlamda karşındakini değiştirmek zor. İnsan beklentiye girdikçe daha mutsuz oluyor.
Ben o kadar sürprizler, slaytlar, hediyeler vs. yapmasından ziyade, beni huzursuz edecek şeyler yapmamasını, geçirdiğimiz vakitlerde huzurlu olmayı daha çok tercih ederim.
Boşver kafaya takma.mutsuz olmaya değmez
yok benim derdim baskaları değil,benim derdim benim evliliğim.
Yani yorucu olmaya basladı bu herseyi ben yaparım durumu.

ya bence bu sevmemek degil baby .bizde de bi yilmislik var .cocuk is derken yorulduk sanirim .
simdi 100 km otede bi tostcu varmis bizim eve oraya gitcem donunce kocayi suruyup .boyle boyle enerjimizi toplamamiz lazim
bizim bir abla var kocasi surekli cicek gonderir ama surekli .en son sinirlenip aglamisti insan gibi ol da cicegin eksik kalsin diye.
İste yorucu oluyor ben herseyi üstlendiğimde.
Ben bunu anlatmak istedim,herseyi ben yapıyorum kimse saol ya sende bukadar ugrasıyorsun demiyor.

Günaydın kızlar, güzel bir gün olsun hepimize.
K kardespayi canım çok üzüldüm. Bizim geçen yaz o sıcak günlerde peşinden koştuğumuz bir arsa vardı, sahibi ile sorunsuz anlaştığımız fiyatta mutabık kalıp tapudan randevu alıp gittik o gün satıcı gelmedi biz kapora vermediğimiz için içimiz rahattı ama ben çok üzülmüştüm. Aradan 2 ay geçti o arsa tekrar satılığa çıkmış bize söylenen fiyattan biraz aşağıya hemen aradık adam çok sıkıştıgını ödemelerinin çok olduğunu söyledi ve nasip oldu. Hayat bazen öyle güzel sürprizler yapıyor ki ben bile dedim ancak bunlar türk filmlerinde olur diye size de belki daha iyisi daha güzeli nasip olucak en hayırlısı hangisi ise o olsun doktorcum.

babyloading87 babyloading87 baby zor dönemlerden geçiyorsun belli ki, canım bazen herşey üst üste geliyor burada da yazıyoruz. Canım ne yazacağımı bilemedim. İnşallah sizin için en güzeli olur baby.
Saoalsın abla.
Ara ara geliyorlar bana:)
Malum ikizler burcu.

Günaydın kızlar, güzel bir gün olsun hepimize.
K kardespayi canım çok üzüldüm. Bizim geçen yaz o sıcak günlerde peşinden koştuğumuz bir arsa vardı, sahibi ile sorunsuz anlaştığımız fiyatta mutabık kalıp tapudan randevu alıp gittik o gün satıcı gelmedi biz kapora vermediğimiz için içimiz rahattı ama ben çok üzülmüştüm. Aradan 2 ay geçti o arsa tekrar satılığa çıkmış bize söylenen fiyattan biraz aşağıya hemen aradık adam çok sıkıştıgını ödemelerinin çok olduğunu söyledi ve nasip oldu. Hayat bazen öyle güzel sürprizler yapıyor ki ben bile dedim ancak bunlar türk filmlerinde olur diye size de belki daha iyisi daha güzeli nasip olucak en hayırlısı hangisi ise o olsun doktorcum.
valla hayirlisi abla insallah ya gonlumuze butcemize gore bir yer denk gelir.sizin icin cok sevindim guzel denk gelmis nasibiniz olmus masallah

X