Küçük Düşün Büyük Olsun!

Termal Otel aldınız mı, almadiysaniz Çeşme altın yunus , Denizli'de Richmond la pam otelden memnun kalmıştık. Tabi hiçbiri her şey dahil değildi. Aslında afyondaki ler en iyileri ama bize uzak kalıyor.

Kendi alsın yanına cok biliyosa
Ben cok soguklarda uyku tulumu giydiriyorm ama bu havalarda giymiyor mesela
Acıyor üstünü.
Kendi yatagında yatınca da accak.
Anaysak insanız yani,uyumadan basında mı beklemis anası kücükken,aman üstü acılmasın diye.
Herseyi tartıstırırım analıgımı tartıstırmam.
Artık sacmalıyorlar cidden.

Bereketli olsun abla.

Günaydınlar
Bikac gündür durgunum,sebebi cok komik.
Sevildiğimi hissedemiyorm.
Herseyi kendim yapmaktan cok yoruldum.
Parayla alınacak herseyi bi sekilde hallediyorm cok sükür.
Ama insan özel hissetmek istiyor bi yerden sonra.
Cok komik bisey tetikledi bunu,
Arkadasımın esi dogumgününü kutlamıs,slaty falan yapmıs.
Dedimki insanlar evliler ve düsünüyolar böyle seyleri.
Sonra patron karısına süpriz tatil almıs 3 günlük(ins bana patlamaz bu tam gün demezler)yarın cıkcaklarmıs.
Tatili gectim,durup dururken gelecek cicege bile razıyım.
Gercekten bazen niye evliyim hala diyorm.
Sorun cıkarmayan insan olmaktan yoruldum.

Oo güle güle gitmek nasip olsun canım çok sevindim anılarda birikmwli birikim gibi

Ara ara banada oluyor bu sanırım fazlaca emek vermemiz ve erkeklerin duygusal yapılarının bizim gibi olmaması dusunemiyolar evlenince çoğu romantik hiç takmiyor eşini sürpriz vs insan parasında değil yani hoştluk bir jest bekliyor birde önceden insagramda görüyordum bu fenomenlerde kıyaslama yapmamak lazum çok bilindik var bitane kendi yapıyor herşeyi sonra canım kocam sürpriz yaptı diyor mesela göründüğü gibi değil

Kız bizde giderdik
H.sonu gider otelde kalırdık,spaya giderdik
O zmanda aman aman paramız yoktu ama genctik heyecanımız vardı sanırım:)
Simdi diyorm gitsek ya h.sonu bi otele ,ne gerek var diyo bana:S
Ozman gidiyoduk ne gerekvardı ozmanda?
Yada iste ortada bisy yokken gelirdi süprizlerle.
Simdi gün sayıyo evlilik yıldönümü flaan gelmesin diye.
Valla vurasım var duvardan duvara

Termal Otel aldınız mı, almadiysaniz Çeşme altın yunus , Denizli'de Richmond la pam otelden memnun kalmıştık. Tabi hiçbiri her şey dahil değildi. Aslında afyondaki ler en iyileri ama bize uzak kalıyor.
Aldık canım çok teşekkür ederim ama inşallah bir sonraki seferde oralara da gitmek nasip olur.
Sen var ya sen çok seviliyorsun canım benim. Tabi ki eşin tarafından da sevilmek, sayılmak en önemlisi de bunu sana hissettirmesidir. Canım ben instagramda, facebokkta yazılanlara ve görünenlere inanmıyorum. Tabi ki bu benim fikrim eltimin gelini hergün foto atar eşine Allahım flört ederken bile böyle değildir dediğim oluyor. Ama eşinle konuş küçük bir kaçamak istediğini söyle çok afilli bir yer olmasına gerek olmadığını söyle bence hepinize iyi gelir. Bize inanmıyacaksınız ama çok lüks yerleri seçmiyoruz. Kızlarımda, ben ve eşimde bize yeteri kadar temiz olan yerler bizim isteğimizi karşılıyor kızlar sadece herşey dahilde fazla ücret ödememiz için istiyorlar.
Oo güle güle gitmek nasip olsun canım çok sevindim anılarda birikmwli birikim gibi
Teşekkür ederim Sekreterim. Daha iyisi daha güzeli sizlere nasip olsun.

ya bence bu sevmemek degil baby .bizde de bi yilmislik var .cocuk is derken yorulduk sanirim .
simdi 100 km otede bi tostcu varmis bizim eve oraya gitcem donunce kocayi suruyup .boyle boyle enerjimizi toplamamiz lazim
bizim bir abla var kocasi surekli cicek gonderir ama surekli .en son sinirlenip aglamisti insan gibi ol da cicegin eksik kalsin diye.

Hanımlar selam, bir takım borçlarım var onlarla cebelleşiyorum. Borçları ödemekten birikim maalesef yapamıyorum, ay sonunu zor getirdiğim için. Baktım olacak gibi değil dün kumbara aldım, cüzdanımda olan bozuk paraları, 5-10 tl'leri atarım dedim. Motive olmak içinde buraya yazmak istedim :) Herkese iyi günler diliyorum.

Hoşgeldin. Konunun tam merkezine geldin. Bak başlamışsın birikime biriktirdikçe, döviz altın aldıkça yaz biz de öyle yapıyoruz. Birikim candır.

Hoşgeldin. Konunun tam merkezine geldin. Bak başlamışsın birikime biriktirdikçe, döviz altın aldıkça yaz biz de öyle yapıyoruz. Birikim candır.
Hoşbuldum :) Kumbara ağzına kadar dolsun öyle açacağım biriken parayı da dediğiniz gibi altına, dövize çevirir yazarım bende buraya inşallah.

Hissettiklerini haklısın ama bu işte karakterde önemli ve herkesin sevgiyi gösterisi farklı.
Benim eşim de öyle çiçek almak süpriz hediye almak falan hayatta yapmaz, ama aklına gelmiyor onun için bunlar önemli değil çünkü. Sevgisini faklı şekilde gösterir.. ben özel günlerde yemeğe yada tatile gitmeyi çok severim o yüzden evlilik yıldönümü öncesi bir kaç yer belirleyip atıyorum tatil ayarla diye, doğum günü öncesinde yemek için bir kaç yer atıyorum o seçiyor
Böylece o mutlu ben mutlu.
Bence bekleme ben çok sıkıldım hadi şu özellikte bir yer bulalım tatile gidelim de bence. Diyeceksin ki ben o düsunsun istiyorum, ama karakter. Bir düşman bence o un da farkli şekillerde sevgisini ifade ettiğini göreceksin. Mesela yemek yaparak, mesela sen rahat et diye bir şeyler yaparak

Bana iyi geldiği için sizlerle de paylaşmak istiyorum, yön tube da tülay kök diye bir psikolog var dinlemenizi tavsiye ederim çok güzel anlatıyor, benim hayata bakış açımdan yaşamımda olumlu değişikliklere yol açtı.
Mesela ilk kendimizi düşünmeyi nasıl öğreniriz? diye bir videosu var onu tavsiye ederim.

Selam tekrar kızlar kalkınca migros işini hallettim benim kartta para yoktu esimin karttan nakit çektirdim 4 lt sıvı yağ iki bulaşık eldiveni 12 li wc kagıdı buzdolabı poşeti küp şeker bitmiş o yokmuş siparişlerinde işte gelsinde onu görmemişim küp şekerde istedim 75 üzeri tahsildaroglu peynir 12 idi onu aldım peynir azcik vardı 3-5 arası gelcek ben ciktim taksiti hallettim eltime pilav tencere si aldım 80 açılışa özeldi fiyat hafif defolu belli değil defosu lor aldım 5 peynirciye onur market domates biber biraz 8tl halk ekmek tekrar açılmış tam buğday ve normal ekmek 9 kusur paketli ekmeklere zam gelmis esim kahvaltı etmemişti su böreği aldım 13 verdim onuda oglus bitirdi adama çorba işittim tekrar avm istiyor oglus migros gelcek olmadı babasıyla çıkar akşama mercimek var biber kavurcam peynirli

Öyle cok söylenirki kendi istemediği sürece gitiiğine pisman olursun.O riski göze alamam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…