Küçük Düşün Büyük Olsun!

Başınız sagolsun

kiz calismaya baslayinca ben de saglik sigortasi isticem senden .simdi param yok

Selam kızlar,
Bugün bir koşturmalı gün geçti. Başım ağrıyor. Diyet yapıyorum. Yemek yapıyorum. Ayy hiç bana göre değil öğlen yemek akşam yemek, yapması ayrı bir dert
Kıza ayrı bana ayrı.
Ela sabah 11 de uyandı. Sabaha doğru öksürüğü vardı. Kahvaltı yaptık. Markete çıktım. Elma, çilek, ıspanak, karnıbahar, dereotu, taze soğan, domates, salatalık, kırmızı biber çarliston biber,aldım da aldım. :) 48 tl ödedim. Kuyumcuya gittim. 2 gram aldım. Kızın parası ve benim paramla.
Carrefoura uğradım, kıyma aldım.
Eve geldim, arkadaş benim halı yıkama makinamı istemişti. Geldi. Öğlen beraber yedik yemek. Öğle yemeği yemeyen ben
Sonra Elanın öksürük bayağı artınca aile hekimine bıraktı arkadaş.doktor İlaç yazdı. Hava cihazı için de ilaç yazdı..Eve döndüm. Arkadaştan istedim cihazı, uyguladım iyi geldi sonra yeniden başladı. Bu öksürük her ay devam ediyor.ne yapacağım bilmiyorum. Her ay ilk burun akıntısı sonra öksürük. Gece inşallah iyi geçer. Burnuna deniz duyu çıktırmıyor zorla sıkıyoruz.
Burun spreyi sıkalım sana sürprizim var drmiş babası. Sonra sen kalk jelibon ver. Öksürül başladımı yeniden. Deli olucam. Hasta çocuğa jelibon ne ya. hayatı aburcubur çocuğu da o hale getirdi

Başınız sağolsun kuzum, mekanı cennet olsun

Erkek annelerinin psikolojisi işte tuhaf. Başka kadın oğlunu elinden aldı diyemi düşünüyorlar bilmiyorum. Hiç kendimi erkek çocuk annesi olarak hayal etmedim. Kafamdaki hep bir tane çocuğum olsun o da kız olsun hayalimdi. Erkek annesi olsam çok iyi melek kaynana olurdum

ikizlere bez aliyorum .numara 6 ya cikti aylik bez maliyeti 750 lirayi buluyor .
Çocuk büyütmek için zor dönemler, çocuğum olduğundan bu yana, hep ekonomik kriz, zamlar üstüste. Allah hepimize kolaylık versin.
İkizler aslında zayıf görünüyor resimde,
Biz 4 numaradan büyük kullanmadık.
Demekki ikiz bebişlerde popo var
Ela da popo hiç yok ne giydirsem aşağı iniyor

yaa bayada zayiflar yedirenkcim persantil yerlerde ama bende anlamadim 5 iz yapti masallah 6 numaralarinda fiyati varmis ya Allah herkese kolaylik versin ikiz zor iki cocuk zor .her yasin farkli masrafi var cunku hep artarak gidiyor bir de masraflar .Allah gordugumuzden geri koymasin diye dua ederdi annem cok hakli .ela minyon olcak ben gibi masallah guzellgine diyeyim de

Ayy hiç çekilmezmiş, öyle kv olsa ben de hiç idare edemezmişim sanırım. Teyzeyle de mesafeliyim genelde. Aynı semtte bile oturmadım. Hatta o kadar kötü yanı da yok. Tek tük işte. Onu bile kaldıramadım.

Gecmis olsun canım alerjik olabilir sizinki birde öksürük bitmiyor hemen 2 hafta sürdü bizimki

Bir de kocişine cimri dersin, adam barilla makarnasız ( paketi 8 tl ) ve kahve makinasız duramıyor.

Kızlar alıntı yapmakta sıkıntı çıkıyor bende tek tek yazamadım teşekkürler hepinize çokta yazamadım tesbih topladilar onu çekiyorum yedir topla derken bgun çabuk bitti yarın için öğretmen siyah beyazlı kıyafet varsa giydirin demiş yada okul forması ben sweatshirt giydircem yeni aldigimi

Bende niye böyle bir duygum var kendimi bastırıyor sürekli diye düşünüyorum.
Kucuklukden beri hep kumbara vardi.
Hep param olurdu
Hep de kiyamazdim harcamaya.
Benim de küçükken maddi zor günler geçirmemden kaynaklı, bir de annemden de öğrendim. Hep insanın kenarda bir parası olmalı diye alıştırdı.

Gecmis olsun canım alerjik olabilir sizinki birde öksürük bitmiyor hemen 2 hafta sürdü bizimki
Bizim her defasında öksürük yoğun oluyor ama çok şükür kısa sürüyor. Uzun sürmesi daha da kötü ya. Her öksürüşünde içim gidiyor. Üstelik öksürüğe kendimden dolayı alışkınım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…