Küçük Düşün Büyük Olsun!

Selam kızlar,
Bugün bir koşturmalı gün geçti. Başım ağrıyor. Diyet yapıyorum. Yemek yapıyorum. Ayy hiç bana göre değil🙈 öğlen yemek akşam yemek, yapması ayrı bir dert😅
Kıza ayrı bana ayrı.
Ela sabah 11 de uyandı. Sabaha doğru öksürüğü vardı. Kahvaltı yaptık. Markete çıktım. Elma, çilek, ıspanak, karnıbahar, dereotu, taze soğan, domates, salatalık, kırmızı biber çarliston biber,aldım da aldım. :) 48 tl ödedim. Kuyumcuya gittim. 2 gram aldım. Kızın parası ve benim paramla.
Carrefoura uğradım, kıyma aldım.
Eve geldim, arkadaş benim halı yıkama makinamı istemişti. Geldi. Öğlen beraber yedik yemek. Öğle yemeği yemeyen ben 😅
Sonra Elanın öksürük bayağı artınca aile hekimine bıraktı arkadaş.doktor İlaç yazdı. Hava cihazı için de ilaç yazdı..Eve döndüm. Arkadaştan istedim cihazı, uyguladım iyi geldi sonra yeniden başladı. Bu öksürük her ay devam ediyor.ne yapacağım bilmiyorum. Her ay ilk burun akıntısı sonra öksürük. Gece inşallah iyi geçer. Burnuna deniz duyu çıktırmıyor zorla sıkıyoruz.
Burun spreyi sıkalım sana sürprizim var drmiş babası. Sonra sen kalk jelibon ver. Öksürül başladımı yeniden. Deli olucam. Hasta çocuğa jelibon ne ya. 🙉 hayatı aburcubur çocuğu da o hale getirdi
Gecmis olsunn😑
Valla bitmyor 3 gün iyi öksürmüyor 3 gün sonra yine baslıyo delircem😓

@yedirenk79 siz cok becerikli analarsiniz topikce.ben o evreye gelir miyim gelebilir miyim emin degilim :KK200:
Alya ikindide börek yemis
Anne börek yapsana bana dedi
Babana git cocuum anayın bilmiyo o isleri dedim😆
Ana gibi anaym
Ama görümcem bile aradı gecen kocana söyle mantı yapsın bize o bilir bu isleeri diyo😂

Ana gibi anaym
Ama görümcem bile aradı gecen kocana söyle mantı yapsın bize o bilir bu isleeri diyo😂
aaa bak bu ben .boregi esim cok iyi yapar lazanyayi et yemeklerini pilavi vs .boyle soyleyince ben hic bisi yapmiyor gibi oldum rezalet :skandal:disardan falan okuyan olursa taslamasin haftada 5 gun sebze baklagil vs falan yeriz onlar hep bende

aaa bak bu ben .boregi esim cok iyi yapar lazanyayi et yemeklerini pilavi vs .boyle soyleyince ben hic bisi yapmiyor gibi oldum rezalet :skandal:disardan falan okuyan olursa taslamasin haftada 5 gun sebze baklagil vs falan yeriz onlar hep bende
Ay lazanyayı ben de beceremedim😑
Ay valla okusunlar yapamayrım Allah vermemis ben napaam🙆🏻‍♀️

Ay lazanyayı ben de beceremedim😑
Ay valla okusunlar yapamayrım Allah vermemis ben napaam🙆🏻‍♀️
yaaa bizden almis kocalara vermis ama manti cok iyiymis baby .masallah kociye bana manti katla dediler yaparken anam ecis bucus tovbe est bisi oldu katladiklarim .bi de ben acsam felaket

Bizimki devlet okulu canım fark ediyormu acaba bilmiyorum 4.5 saat kadr okuldlar belki ondan istemiyor lar
Benimkide devlet canım hurç a koydurdu hatta yazlıklar vardı bu hafta içindekileri kışlık yaptık bişi olursa hemen değiştiriyorlar içecek falan döküldüğü zaman
Bu arada başınız sağ olsun Allah rahmet eylesin inşallah

Ana gibi anaym
Benim eşimde katlamaya yardım eder ben açarım içini koyarim oda katlar

Sabah oğlanı siyahlı beyazlı giydirip okuluna bıraktık. Kıza da okuldaki anma programı için aldığım siyah alt üst, sınıfı kapanınca kaldı. Bugün giydi kız da evin orda Atatürk anıtı var özel günlerde hep toplanılıyor orada. Sabah küçüğüm bırakıp oraya saygı duruşuna yetiştik. Tüm araçlar yolsa durur insanlar dışarı çıkıp eşlik eder saygı duruşuna.
O bile çok acayip, plansız programsız bütün herkesin icindem gelerek yapması ne kadar güzel bir şey.
İnsanın içi acayip hüzün ve gurur doluyor.
Minnettarız her zaman Atatürk'e..
Rahmet ve sevgiyle anıyoruz.. 🇹🇷🇹🇷🇹🇷

Evet memnunuz günde iki kez kızlar kızartıyor. Ben kızlar için aldım, kilo almak istemiyorlar ama patates kızartmasından da vazgeçemiyorlar, patatesin ötesine henüz geçemedik. Çok hafif oluyor tavada bol yagda yapılan gibi değil biz begendik. Bende hb yorumlarını okuyarak aldım. Fiyatı bizim aldığımız fiyattan biraz daha düşmüş.
Aldım bakalım umarım bende memnun kalırım.
Kiz patatesi çok seviyor.
Fırında yapıyorum süreklide fırını Bi patates için açmim
Özellikle tavuk balık falan merak ediyorum nasıl yapar acaba
Selam kızlar,
Bugün bir koşturmalı gün geçti. Başım ağrıyor. Diyet yapıyorum. Yemek yapıyorum. Ayy hiç bana göre değil🙈 öğlen yemek akşam yemek, yapması ayrı bir dert😅
Kıza ayrı bana ayrı.
Ela sabah 11 de uyandı. Sabaha doğru öksürüğü vardı. Kahvaltı yaptık. Markete çıktım. Elma, çilek, ıspanak, karnıbahar, dereotu, taze soğan, domates, salatalık, kırmızı biber çarliston biber,aldım da aldım. :) 48 tl ödedim. Kuyumcuya gittim. 2 gram aldım. Kızın parası ve benim paramla.
Carrefoura uğradım, kıyma aldım.
Eve geldim, arkadaş benim halı yıkama makinamı istemişti. Geldi. Öğlen beraber yedik yemek. Öğle yemeği yemeyen ben 😅
Sonra Elanın öksürük bayağı artınca aile hekimine bıraktı arkadaş.doktor İlaç yazdı. Hava cihazı için de ilaç yazdı..Eve döndüm. Arkadaştan istedim cihazı, uyguladım iyi geldi sonra yeniden başladı. Bu öksürük her ay devam ediyor.ne yapacağım bilmiyorum. Her ay ilk burun akıntısı sonra öksürük. Gece inşallah iyi geçer. Burnuna deniz duyu çıktırmıyor zorla sıkıyoruz.
Burun spreyi sıkalım sana sürprizim var drmiş babası. Sonra sen kalk jelibon ver. Öksürül başladımı yeniden. Deli olucam. Hasta çocuğa jelibon ne ya. 🙉 hayatı aburcubur çocuğu da o hale getirdi
Bereketli olsun canim
Geçmiş olsun prensese
Sogan suyu,bal ve limonu Bi denesene.

senin kk dan cekebiliyoz mu :rolleyes:
Beybinin kart umumi 😂

Ahh ağlayarak güne başladım..
Ölümsüz bir lider..
Her Atatürk videosuna ağladım durdum.
İnşallah onun ilke ve inklaplarina layık olur ve öyle evlatlar yetistiririz.
Sonra da imamoglunun kürsü konuşmasında sessizlik hakimken adamsın adammm diye bir bagiriyor onada gururlandım.
Seviyorum bu adamı ya napim.
Muhtara muhtarim ayakda mi kaldınız sandalye yoksa oturun yerime dedi kürsüden.
Doğal kendini kaybetmemis her insani seviyorum naçizane.

Kardeşim balık getirdi.
15tane aldım 90tane tutmuş kocaman kocaman maşallah.
Buzluğa atmıştım gecenkinden.
Kıza tazecik pişircem.

Karniyarik ve pilav yapmak var aklımda balık gelince Bi muallakta kaldım
Ama yapım yemegide yarın yenir.
Kızın çorbası karnabahari var.
Az da makarna var.
Avokado muz ezerim yer ara öğündede

Yulaf ve ceviz rondolamam lazım
Kıza kalmadı ogutulmus.

Carrefourda bezler indirimdeymis bezde alınması lazım.

Sem marka fritozu aldım 3 taksitle.
Nezamandir kızartma istiyorum ama okadar yağın vücuduma girmesinde asla istemiyorum.
Yağsız tavuk ,kabak, patates, patlıcan, biber offff
Domates sos üzerine.
İnşallah içime siner güzel pişirir.

Ahh ağlayarak güne başladım..
Ölümsüz bir lider..
Her Atatürk videosuna ağladım durdum.
İnşallah onun ilke ve inklaplarina layık olur ve öyle evlatlar yetistiririz.
Sonra da imamoglunun kürsü konuşmasında sessizlik hakimken adamsın adammm diye bir bagiriyor onada gururlandım.
Seviyorum bu adamı ya napim.
Muhtara muhtarim ayakda mi kaldınız sandalye yoksa oturun yerime dedi kürsüden.
Doğal kendini kaybetmemis her insani seviyorum naçizane.

Kardeşim balık getirdi.
15tane aldım 90tane tutmuş kocaman kocaman maşallah.
Buzluğa atmıştım gecenkinden.
Kıza tazecik pişircem.

Karniyarik ve pilav yapmak var aklımda balık gelince Bi muallakta kaldım
Ama yapım yemegide yarın yenir.
Kızın çorbası karnabahari var.
Az da makarna var.
Avokado muz ezerim yer ara öğündede

Yulaf ve ceviz rondolamam lazım
Kıza kalmadı ogutulmus.

Carrefourda bezler indirimdeymis bezde alınması lazım.

Sem marka fritozu aldım 3 taksitle.
Nezamandir kızartma istiyorum ama okadar yağın vücuduma girmesinde asla istemiyorum.
Yağsız tavuk ,kabak, patates, patlıcan, biber offff
Domates sos üzerine.
İnşallah içime siner güzel pişirir.
Güle güle kullan kuzu.

Selam kızlar Nasılsıniz havalar kapalı yağmurlu 2 gündür çalış yemek bebek devam şükür rutinmizden eksik koymasın Rabbim yemek adı düşünüyorum bir yandan gaz yapıcı şeyler hala zorluyor geceleri bebişi 8 aylık oldu ama gaz sorunu yasiyiruz yediğimiz şeylerle iliskili olarak mercimek corbası dışında hazırda bişey yok aksama sizde neler.var menüde

X