Küçük Düşün Büyük Olsun!

Selam kızlar sabah yengem rahatsız bayadir kanser tedavisi görüyordu bugün kaybettik yarın cenazesi var oğlanı bıraktım annemlerin orda oturuyorlar çocuğun okulda olunca gidemedim yasinn okudum yarın cenazeye gidicem eşimle bize yakın mezarlık oğlanı okula bırakır geçeriz okumasına giderim artık çok üzüldüm çok severdim
Başınız sagolsun

İyi aksmlar bacımlar
Bugun sorunlu bi isim vardı bütün gün telefondaydmm
Saglık sigortası satmaktan nefret eder oldum😣
Cünkü üstüne basa basa diyorz millet anlamıyor.
Btün gün ugrastım onayladım kadın demez mi biz ameliyat olcaz karsılar dimi
Cidden bogasım geliyor
Bütün günüm cöp!
Evde bile calıstım ya.
Yrın bide iptalle ugrascam
Market yaptım geldim sinirin gecsin diye
Bim 38 tl;Tahin (aktüele gelmis güzel begendim)kurutulmus portakal,kaymak(kaymakpare yapcam bunla)
Onur 40 tl;kıza yedek bez,sarımsak tozu,soda
Ispanak kavurdum üzerine yumurta kırdık yedik
Tulum peynirli makarna yaptm bide.
Cay demliyorm dinlenmeye geccem☺️
kiz calismaya baslayinca ben de saglik sigortasi isticem senden .simdi param yok

Selam kızlar,
Bugün bir koşturmalı gün geçti. Başım ağrıyor. Diyet yapıyorum. Yemek yapıyorum. Ayy hiç bana göre değil🙈 öğlen yemek akşam yemek, yapması ayrı bir dert😅
Kıza ayrı bana ayrı.
Ela sabah 11 de uyandı. Sabaha doğru öksürüğü vardı. Kahvaltı yaptık. Markete çıktım. Elma, çilek, ıspanak, karnıbahar, dereotu, taze soğan, domates, salatalık, kırmızı biber çarliston biber,aldım da aldım. :) 48 tl ödedim. Kuyumcuya gittim. 2 gram aldım. Kızın parası ve benim paramla.
Carrefoura uğradım, kıyma aldım.
Eve geldim, arkadaş benim halı yıkama makinamı istemişti. Geldi. Öğlen beraber yedik yemek. Öğle yemeği yemeyen ben 😅
Sonra Elanın öksürük bayağı artınca aile hekimine bıraktı arkadaş.doktor İlaç yazdı. Hava cihazı için de ilaç yazdı..Eve döndüm. Arkadaştan istedim cihazı, uyguladım iyi geldi sonra yeniden başladı. Bu öksürük her ay devam ediyor.ne yapacağım bilmiyorum. Her ay ilk burun akıntısı sonra öksürük. Gece inşallah iyi geçer. Burnuna deniz duyu çıktırmıyor zorla sıkıyoruz.
Burun spreyi sıkalım sana sürprizim var drmiş babası. Sonra sen kalk jelibon ver. Öksürül başladımı yeniden. Deli olucam. Hasta çocuğa jelibon ne ya. 🙉 hayatı aburcubur çocuğu da o hale getirdi

Selam kızlar sabah yengem rahatsız bayadir kanser tedavisi görüyordu bugün kaybettik yarın cenazesi var oğlanı bıraktım annemlerin orda oturuyorlar çocuğun okulda olunca gidemedim yasinn okudum yarın cenazeye gidicem eşimle bize yakın mezarlık oğlanı okula bırakır geçeriz okumasına giderim artık çok üzüldüm çok severdim
Başınız sağolsun kuzum, mekanı cennet olsun

tr_lelli tr_lelli lellim biz geçen hafta yagsız fritöz SEM markayı aldık aldıgımızdan beri kızlar patates kızartıyor bir çorba kaşığı yag atıyoruz içine çok güzel hafif oluyor. Biz indirimden önce almıştık şimdi fiyatı biraz daha düşmüş.
Kayınvalide konusunda ben de muzdaribim ama kaynanam bana güzel bir gönderme yapmış onu görücem demiş kızlar büyük ya benim, evet zamanı gelince beni de görücek dedim. Kadın huysuz herkesi kendi gibi zannediyor. Sana veya kendime bulunacagım bir tavsiyem yok anneme anlatınca boş ver kafana takma diyor olmuyor ben nereye gitsem kadın kafamın içinde benimle her yere geliyor.Zamansız yaşlanıcam o olucak diyorum, kadın kadına neden bunu yapar hiç anlam veremiyorum. Allah hepimizi iyi insanlarla karşılaştırsın.
Erkek annelerinin psikolojisi işte tuhaf. Başka kadın oğlunu elinden aldı diyemi düşünüyorlar bilmiyorum. Hiç kendimi erkek çocuk annesi olarak hayal etmedim. Kafamdaki hep bir tane çocuğum olsun o da kız olsun hayalimdi. Erkek annesi olsam çok iyi melek kaynana olurdum 😅

ikizlere bez aliyorum .numara 6 ya cikti aylik bez maliyeti 750 lirayi buluyor .
Çocuk büyütmek için zor dönemler, çocuğum olduğundan bu yana, hep ekonomik kriz, zamlar üstüste. Allah hepimize kolaylık versin.
İkizler aslında zayıf görünüyor resimde,
Biz 4 numaradan büyük kullanmadık.
Demekki ikiz bebişlerde popo var 😅
Ela da popo hiç yok ne giydirsem aşağı iniyor😂

Çocuk büyütmek için zor dönemler, çocuğum olduğundan bu yana, hep ekonomik kriz, zamlar üstüste. Allah hepimize kolaylık versin.
İkizler aslında zayıf görünüyor resimde,
Biz 4 numaradan büyük kullanmadık.
Demekki ikiz bebişlerde popo var 😅
Ela da popo hiç yok ne giydirsem aşağı iniyor😂
yaa bayada zayiflar yedirenkcim persantil yerlerde ama bende anlamadim 5 iz yapti masallah 6 numaralarinda fiyati varmis :confused: ya Allah herkese kolaylik versin ikiz zor iki cocuk zor .her yasin farkli masrafi var cunku hep artarak gidiyor bir de masraflar .Allah gordugumuzden geri koymasin diye dua ederdi annem cok hakli .ela minyon olcak ben gibi masallah guzellgine diyeyim de

Gerçekten öyle
Yetişemiyor insan
Bir de rahat böyle istediğin zaman topluyorsun istediğinde uzaniyorsun ne bilim yemek yapmak istemedin pratik bisi uyduruyorsun dışarıdan alıyorsun falan.
Kaynanam hepsine karışan biri.
Ev dağınık olsa pis diyor.(bunu her yerde söylüyor)
Yemek yapmasan yapmadı diyor.
Sık sık fırın açan biriyim hamur işi malum ki yeniyor asla ziyan olmuyor kendi de yerdi ama fırın sürekli acıyorum diye bile söyleniyordu.
Evde şort falan giyince orada söyleniyor.
Kadin mütemadiyen söyleniyor
Dünyaya çene olarak gelmiş.
Ayy hiç çekilmezmiş, öyle kv olsa ben de hiç idare edemezmişim sanırım. Teyzeyle de mesafeliyim genelde. Aynı semtte bile oturmadım. Hatta o kadar kötü yanı da yok. Tek tük işte. Onu bile kaldıramadım.

Selam kızlar,
Bugün bir koşturmalı gün geçti. Başım ağrıyor. Diyet yapıyorum. Yemek yapıyorum. Ayy hiç bana göre değil🙈 öğlen yemek akşam yemek, yapması ayrı bir dert😅
Kıza ayrı bana ayrı.
Ela sabah 11 de uyandı. Sabaha doğru öksürüğü vardı. Kahvaltı yaptık. Markete çıktım. Elma, çilek, ıspanak, karnıbahar, dereotu, taze soğan, domates, salatalık, kırmızı biber çarliston biber,aldım da aldım. :) 48 tl ödedim. Kuyumcuya gittim. 2 gram aldım. Kızın parası ve benim paramla.
Carrefoura uğradım, kıyma aldım.
Eve geldim, arkadaş benim halı yıkama makinamı istemişti. Geldi. Öğlen beraber yedik yemek. Öğle yemeği yemeyen ben 😅
Sonra Elanın öksürük bayağı artınca aile hekimine bıraktı arkadaş.doktor İlaç yazdı. Hava cihazı için de ilaç yazdı..Eve döndüm. Arkadaştan istedim cihazı, uyguladım iyi geldi sonra yeniden başladı. Bu öksürük her ay devam ediyor.ne yapacağım bilmiyorum. Her ay ilk burun akıntısı sonra öksürük. Gece inşallah iyi geçer. Burnuna deniz duyu çıktırmıyor zorla sıkıyoruz.
Burun spreyi sıkalım sana sürprizim var drmiş babası. Sonra sen kalk jelibon ver. Öksürül başladımı yeniden. Deli olucam. Hasta çocuğa jelibon ne ya. 🙉 hayatı aburcubur çocuğu da o hale getirdi
Gecmis olsun canım alerjik olabilir sizinki birde öksürük bitmiyor hemen 2 hafta sürdü bizimki

Günaydınlar
Beyim ne bakıyo dersiniz?
Kahve makinası:skandal:
Taktı mı takar
Ben dedim alamam valla.
Gecen sene 1200 cektim kkdan yani
Beko bakmıs cekirdeği kendi cekiyomus falan 1600 teleee
Diğerini satarız letgoda diyo.
Valla dedim gelsin sat al.
Her sene ben makina alamam.
(dedi ve ilk kart boslugunda gitti aldı)
Bir de kocişine cimri dersin, 🙄 adam barilla makarnasız ( paketi 8 tl 😁) ve kahve makinasız duramıyor. 😂

Kızlar alıntı yapmakta sıkıntı çıkıyor bende tek tek yazamadım teşekkürler hepinize çokta yazamadım tesbih topladilar onu çekiyorum yedir topla derken bgun çabuk bitti yarın için öğretmen siyah beyazlı kıyafet varsa giydirin demiş yada okul forması ben sweatshirt giydircem yeni aldigimi

Bende niye böyle bir duygum var kendimi bastırıyor sürekli diye düşünüyorum.
Kucuklukden beri hep kumbara vardi.
Hep param olurdu
Hep de kiyamazdim harcamaya.
Benim de küçükken maddi zor günler geçirmemden kaynaklı, bir de annemden de öğrendim. Hep insanın kenarda bir parası olmalı diye alıştırdı.

Gecmis olsun canım alerjik olabilir sizinki birde öksürük bitmiyor hemen 2 hafta sürdü bizimki
Bizim her defasında öksürük yoğun oluyor ama çok şükür kısa sürüyor. Uzun sürmesi daha da kötü ya. Her öksürüşünde içim gidiyor. Üstelik öksürüğe kendimden dolayı alışkınım.

X