Küçük Düşün Büyük Olsun!

Sen eşittir benbenimki jöle bitiyor alsana diyor çorap Bitiyor alsana jöle şöyle olsun böyle olsun diyor ya al ozaman yok sen indirimli halledersin diyor

ah kizlar şimdi binden geldim yağlara gene zam gelmiş çok üzülüyorum gerçekten market markalı olanlar 82 olmuş taş yiyelim biz artık
Esimin markette tanimladiysa indirim yağ alicam hangi marketten denk gelirse bı 5 lik var onunda üzerinden 2 litreye yakın gitti

Esimin markette tanimladiysa indirim yağ alicam hangi marketten denk gelirse bı 5 lik var onunda üzerinden 2 litreye yakın gitti
Vallahi bende uygun bulduğum an stok yapicam daha iki hafta önce 69 lira olan yağ 82 lira oldu benimde 5 litre açılmamış var bir tanede yeni açtım bir tane daha alırsan Mayıs'a cikartir beni inşallah

Selam kızlar ev topladım oglusu bıraktım okula kardeşimin kuru temizleme işi vardı bitmiş aldım fileye girdim file para var esim yüklemiş 50 kıyma kahve ekmek aldım 4 TL verdim üzerine kuru temizleme 48 tuttu biraz bakınıp geldim kiymayi köfte yaptım garnitürlü yapicam fırında Bezelye patates hasladim havuç sevmiyor benimki hazır almadım 10 TL kaldı cebime ütü yaptım günler sonra kardeşimin gomlekte vardı oda çıktı şimdi kahve içiyorum sonra yemeği yapcam yanına pilav salata yeter

Bu arada marketi kullandım onurdan maylo 16 li wc kağıdı 1 litre pınar süt dove şampuan avsar soda 6 li cüzdanda 3 TL vardı onunla indirimler düşünce 23 kusur tuttu esim inanmıyor attım siparişi aklı gitti adamınbide kardesimin eşiyle çıktılar bugün yolla aldıklarını gostercem ona ddi netten pahalı diyor o

Bugün kan sonuçlarında çıktı
Hepsi güzelmiş
Ama bu ben değilim hocam
Dedim
Heryerim dökülüyor resmen
Halsizlik kollarımda uyuşmada var
Gözümün ağrısı sanki biraz gevti
Annem diyoki seninki sinirleniyorsun ondan oluyo diyo
Aslında doğru sakin kafa olunca ne başım ağrıyo ne gözüm
Takma kafana diyo
Milleti
He de diyo aslında doğru
KV kışın lelli maksat doğalgaz yanmasın masraf olmasın orda burda gezer habire
Ondan ama laf dil pabuç gibi

Saoalsn cnm
E kalsın evinde üsüyosa Allahım ya.
Bak kvdeme diyorm gel bak burda cmrtsileri diye.
Yakarım ben heryeri ısıtırım getirin buraya diyo.
Herkesin kendi evi.

Salça saça geliyo parayı
Bu ayda eşim diyo kredi kartı
Çok diyo habire bişey çıkar
Öğretmenler gününe hediye alınacak ona vercem
Kendim alsam baya tutar
Ama param olsa güzel bişey alırdım ama
Olmayınca millet le katılıcam artık
Çocugumuza emek veriyor sonuçta iyi biri

Vallahi bende uygun bulduğum an stok yapicam daha iki hafta önce 69 lira olan yağ 82 lira oldu benimde 5 litre açılmamış var bir tanede yeni açtım bir tane daha alırsan Mayıs'a cikartir beni inşallah
4 teneke in birini açtım ya kafayı yemişler iyiki almışım

Bende aynı durumdayım seninle.
2. Yedeği ataydim kızartma fln yapmazsam 2-2.5 ay rahat gidiyor

Sevindim canım bisi çıkmamasını
Benimde öyleydi sürekli bisim var bisim var bisi cikmadi şükür
Stresten

Hepsi expresden 5 lt yağ aldim kızlar 70 tl yudum ayçiçek ,
Halıları yıkadım makinede astım ,
Bim a101 yaptım 150 tl gitti
Saklama kapları, banyo aksesuarları vs gelmisti
İpler sis vs de vardı tuttum kendimi bu sefer kapıdan bacadan ip dökülecek eskisi.gibi fırsatta yok elisi yapmaya
Pazara gittim geçen hafta kilotlu corap alıştım kıza küçük geldi onu değiştirdim Zara satan tezgah bu hafta yine yoktu doğum günü için elbise almak istiyorum

Geçmiş olsun , bisey çıkmamasına sevindim canım
Stres sinir bana da halsizlik ve sırt ağrısı olarak geri dönüyor, rahat olmak lazım ama oda bizde yok malesef

Kesinlikle iyi almışız eşim kızmıştı alırken ama şimdi bir daha al diyor

Sabah oğlanı kreşe götürdüm, sonra geri eve getirdim.
Sınıfındaki cocuklarda göz nezlesi çıkmış, öğretmen gruptan yazmis ama cocuklar gelmesin hafta sonu ile birlikte dinlensinler, hasta olanlar doktora gitsin damla 8le hemen toparlanır yazmış. Tabi okula gelmeyin dememiş. Biz dun de girmediğimiz için gidip geri döndük.
Sitede bahcede oynadı biraz, kedilerin peşine koştu. Eve geldik esimle kız uyuyordu. 10 gibi kalktılar. Ekmek de yeni çıkmıştı makineden. Sıcak sicak iyi geldi

3 saatlik uyku ile ayakta olunca 12 gibi oglanla beraber uyudum. Eşim iş yapmış, kız da bilgisayardan derslerini takip etmiş.
Teyze uğramış 3 kg kabuklu ceviz sipariş etmiştim onu bırakmış, cocujlar seviyor diye de simit ekmek ile 1 paket küçük kanepe olan pogacalardan aldım. Benim oğlan bayılıyor onlara
Uyanıp çocukları yedirdim. Kızi ingilizce kursuna bıraktık, eşim test vermeye gitti, bende oğlanı koydum arabasına hava çok güzeldi pazara gittik.
1 er kg muz, cekirdeksiz uzum, 1.5 kg kadar cennet hurması, 3 kg da mandalina aldim.
50 tl verdim. Sadece meyve alıp geldim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…