Küçük Düşün Büyük Olsun!

Yemek ve ev toplamak günlük rutin ancak ben kendimce bi kaç şudur bi yöntem buldum sanki işim daha kolay ilerliyor gibime geliyor. Sizinle de paylaşayım. Hani hepimizin başının derdi bu çamaşırlar var ya ben onu her biriktiğimde atmıyorum artık makineye. Önceden hemen her gün nerdeyse makine de bişeyler oluyor sonra asılıyor ardından ütü derken canım çıkıyordu ama şimdi istediği kadar biriksin haftanın pazar günlerini çamaşıra ayırdım. Pazar günü hiççç bir işe bakmıyorum ev savaş alanı çocuklara dahi seslenmiyorum. Ben sadece çamaşırlara konsantre oluyorum. Yıka, as, katla, ütüle, yerleştir. Pazartesi ise çamaşıra dair bişey kalmadığı için içim rahat oluyor. Çocukların ikisini okula postalayıp koyuluyorum camlardan temizliğe dip köşe. Sonra bir hafta rahatım. Diğer günler ise ufak çaplı süpürme silme işlemleri devamlı oluyor çocuklardan tabi ama çamaşır olmayınca rahat oluyorum. Kendi çapımda bulduğum bi yöntem. Belki de ben yeni bulmuşumdur hepiniz yıllardır yapıyorsunuzdur

Keşke şöyle bi toplayan koca bende olaydı
Anası kılıklı yerinden kalkmaz
Hiç umrumda değil laf sokuşturur anca
Ben pazar günü ev süpürdünmü kocam kızıyo
Ben iş yapıyorum sürekli dermiş esine ev süpürüyon yaya dedim
Batıyo biri gelse dedim

Amin.
Rahmetli babanneme su verdigimizde su verenleriniz çok olsun derdi.
Ne güzel dua.
Köy cocuklara çok iyi geliyor. Rahat temiz hava miss

Günayss
Erbaslar gitti yumurta hasladim peslerinden kız uyuyor uyansin kahvalti yapariz.

Eşim akşam diyor ki cocuk bakmak zor diyor.
Haa şunu bileydin dedim.
Sürekli peşinde dönücen diyo.

Bu ara iyice babacı oldu.
Babasi giydircek babası yedircek.
Odadan adam çıksın basiyo yaygarayi hemen pesine.
Beni itiyor eliyle ben yapcaksam.
Kitabini babasina goturuyor o okucak.
Bisi yapiyor illa babası bakacak sirinlikler yapiyo baksın diye.
En son adamı viledasiyla temizliyordu yüzünü falan
Dedim top sende artık lelli yatar.
2 defa uyudu dün en son 00.30du ben artık perttim pesime uyudu kızda.

Dünden kuru - pilav ve yayla corbasi var.
Oglan kuru yemiyo sulukofte gibi bisi yapimde hem kızda yer.

Benim eşim pazar günleri de 2 ye kadar çalışıyor ondan sorun olmuyor şükür

Ay bende ne yemek varrrr ne aş dünden Ha bu arada geçtiğimiz perşembe günü de meme büyütme ameliyatı oldum Ay lütfen linçlemeyin 3 çocukla bekleyemedin mi diye o nedenle biraz hareketlerim sınırlı hafifi ağırlarım var ne yapacağım ne edeceğim hiç bilmiyorum

Maşallah prensese eee baba çok istemişti zamanında bir kızı olsun öyle kolay değil tabi çocuk bakımı büyüdükçe oyalamakta zor oluyor

Maşallah prensese eee baba çok istemişti zamanında bir kızı olsun öyle kolay değil tabi çocuk bakımı büyüdükçe oyalamakta zor oluyor
Öyle gercekden kızımda kızım
Yemek bile yedirmiyor adama hep kucaginda oturcak.
Evet çabuk sıkılıyorlar.

Estagfurullah
Cok şükür bizim dukkanda linç olayı yok
Arada goy goy yapıyoruz işte
Gecmis olsun size

Esime dün surekli niye hersey bukadar pahali ki diye yakındim durdum.
Adam naapcaksa.
Napalım yemicekmiyiz diyo o da.
Niye hersey hemen bitiyor bu evde diyorum ee yiyoruz diyo.
Evet ben niye dusunemedim dedim bunu
Bu ara mevzu bu.

Dün hepside indirim yoktu.
Bugun verirse indirim alirim biraz bisiler.
Yine tereyag yakalasam tereyag alicam 2kilo daha.
Kurabiyeleri tereyagla yaptim bu ara.
Bol bulunca

Cnm soguk baklava istiyor yarim kilosu 60tl
Kendim yapınca yaparken doyuyorum kesiyor beni.
Ugrasamicam kizla.

Dun oglanin pizzasini pisirirken (kurutmim diye kontrollu) bir yandan mutfagi toplim dedim kiz resmen cildirdi onu niye kucagina almiyormusum.
Ev de cok sicak oldu gunes vurdu petekler açık
Dedim bayilcam ben galiba cinnet geliyordu.
Oglan yemek bekliyo kiz kucak.
Valla bazen sabirliymisim ya la ben diyorum.
Cidden kendime sasiriyorum
Ben bukadar sabırlı biri degilim

Günaydın. İşe gittiğim güne döndüm bu gün. Sabah kalktım duşumu aldım, işe giderken hep böyle yapardım saçlarımı kuruttum kıyafetlerimi ayarlardım. Kardeşim yurt dışında yaşıyor, internetten bir araba bulmuş anlaşmış galeri ile parayı geçen hafta yollamış henüz gelmedi bugün gelicekmiş. Parayı benim üzerime yolluyor, arabayı da benim üzerime almamı istiyor. Benim ehliyetim yok ama araba benim üstüme olucak. İtiraz edemiyorum, çünkü benden başka iki tane daha ablası var onların bunlardan haberi olsa bile bana laf söyletmez sabah mesaj atmış bu hayatta bir babama bir sana güveniyorum abla diyor teşekkür ettim. Bazen çok yoruluyorum onun içinde bankaya gidiyorum, arsa almak istiyor gidiyoruz arsayı görmeye ama kırmak istemiyorum. Neyse vaktiyle gelsin şu para da hayırlısı ile alsak istediği arabayı. Yemek var dünden az az kaldı onları yeriz yetmezse bir b planım yok. Canım ekmek arası da çekiyor bazen dışarıdan birşeyler sipariş veririz diyorum.

babyloading87 teşekkür ederim baby ama ayın 29 da nasipse İstanbul turuna katılacagım için evde yokum, mayalama işlemini yapmak istiyorum. Nasip başka bir tarihe inşallah onu da duyabilirsem.
tr_lelli kız çocukları babaya çok düşkün olur lellim öp o cimcimeyi biz teyzeleri için.
_Elferay_ geçmiş olsun. İnşallah istediğin gibi olmuştur. Ben de benlerimi aldırdım, cilt doktoruna göstermiştim aldırabilirsiniz demişti.
yedirenk79 kolay gelsin size mevlüdünüzü de Allah kabul etsin yedirenkcim.
_Sitare_ kolay gelsin maşallah temizlik bitmiş.
Maviskelebegimm yag fiyatları artarak devam ediyor. Mecbur alıyoruz, un bende 2 tane 5 kiloluk aldım dün baktım 25.99 olunca almadım. Fiyatların düşeceğini hiç zannetmiyorum.

Günaydınn
Allahım dünden beri ofisteyim sanki
Sorunlu isler vardı 15.00 de cıktım dün,gittim evde de 18.00 ya kadar telefonda.
Lcw de bile mail atıyorm oraya buraaya.
Alya geldi vukuatlı
Sabah ögretmenini aradım,bide ona üzüldüm.
Cizmis baygı cocugu.
Tabi velisiyle görüsüyomus sabah beri ögretmen.
Kadın basta ters yaptı biraz,duran cocuga gidip saldırdı Alya falan diye cıkıstı
Dedim hocam ben de cok üzüldüm.
Görüselim rehberlikle ne yapabiliriz diye dedim.
Öyle diyince simdilik o boyutta değil ama saolun ilgilendiniz dedi.
tabiki ilgilencem istemem kimsenin cocuguna zarar versin dedim.
Yok anacım isteiğin kadar tv izletme tablet verme,nerden ögreniyosn yani saldrmayı
ÖZür diledi bidaha yapmıcam dedi ins yapmaz.
Ögretmen sessiz zaten kimseyle iletisimi pek olmayan bi cocuk diyince içim cız etti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…