Küçük Düşün Büyük Olsun!

Aynı olay bizde de oldu. Geçen aylarda gitmişti zaradan ve vakkodan gömlek tişört pantolon almıştı. Tabi bana söylerken indirim vardı aldım diyor Uzun zamandır pahalı marka almıyordu. Evlendiğimizde marka delisiydi. Yani etin ne butun ne derler ya. Evin yok araban yok gitmişsin kıyafete para yığıyorsun. Neyse geçen ütü yapıyordum vakkodan aldığı gömleğin dikişi açılmış. Zaradan aldığı pantolonda giyerken oluşan kat izleri olan yerlerde solma var. Söyledim kaç ay oldu daha al sana marka dedim bana diyor ‘ bir daha almayayım diye bilerek sen mi yaptın’
Zaten moda sürekli değişiyor, uzun süre giymeyeceğimi düşündüğüm şeye çok para vermem. Markalarda da kampanya takip eder alırım. Elaya yaz günü h&m den çok aldım. Ama hep kampanyalı olanları aldım.

Biz kombiyi 2gundur yakıyoruz artık
Sabah aksam acik
Yogusmali aldik buraya aiyy 7bin falandi muteahhit tabi fazlaca aldigindan uyguna geldi biz fark odedik bunu aldik.
5.500gelmis oldu galiba şimdilik isitmasi vs iyi.
Adam elleme hic ekoda calissin dedi.
Bakalim nekadarla baslicaz..
Termostatda almayi düşünüyorum
Ama ev sicacik oglan odasini yaktirmiyor terliyorum diyor.
Burasi yine kuzey cephe isinirmiyiz falan diyordum ama simdilik sicak bakalim.
Kapatmicam yansin bakalim.

Kampanya olunca yaz banada
Bende kiza uyguna aliyorum zatende bazen kaciriyorum kampanyalari.
E bebegim senelik kampanyasi oluyordu her gun 1urune ocakdami oluyordu ya.
Biraz bady falan alicam

Aynısı çocuğa bir çorap daha giydir soğuk işte yelek giydir soğuk, gece kalın giydir dedi. Sonuçta çocuklar koşuyor çok kalın giydirince de daha çok terlerdi. Gece de kalın giydirdim. Su gibi terlemiş. Değiştirdim. Laf demesin diyede gözüne soktum. Su gibi terlemiş diye.
Aynen dediğin gibi enerji emmek, yaşlılıkları hiç çekilmez uzun süre evde durması ve birlikte biryerlere gitmek çok da hoşuma gitmiyor.

Lelli sizin orada satılık evler daha pahalı sanki. Bizim satılık fiyatı size göre daha ucuz. Ama kiralık fiyatı çok çünkü boş ev kalmıyor sitede. Eşyalı kiraya veren de çok. Çünkü yabancı çok. Herçeşit insan var. Ondan galiba. Hızlı hızlı artış oldu son aylarda.

Ben bursayi sevdim turla gezmistim detayli gezemesemde gordugum yerleri sevdim.
Yaza 1 gece kalmali gidelim diyoruz detayli gezeriz.
Sadece uludag gereksiz kalabalik kartepe daha güzel bence.
Orayi sevmedim
Basıma bisey gelmicekse Uludag bencede cok gereksiz kalabalık.
Yani az asagısı bizim köy zaten.
Aralık ayında cıkarız senede 1 nerdeyse bizde Uludaga.
Köyle bi fark göremiyorm ben,kayak kültürümüz olmadıgı icin sanırım.

Onu ben de duydum hatta şaşırdım fiyatına. Çünkü o yağ pahalıydı. Çok iyi yapmışsın. Çünkü yağ fiyatı daha da artacak diyorlar

Gecmis olsun kuzu.

Geçmiş olsun kızlar, acil şifalar. Alerji genel hastalığım. Alerjik astım ve egzama. Ama alıştım çoktan ben. Allah daha beterini vermesin diyorum.sonuçta genetik annemde teyzemde kuzenlerimde var.

Kampanya olunca yaz banada
Bende kiza uyguna aliyorum zatende bazen kaciriyorum kampanyalari.
E bebegim senelik kampanyasi oluyordu her gun 1urune ocakdami oluyordu ya.
Biraz bady falan alicam
E bebekten uzun zamandır almıyorum. Bady kullanmıyorum artık. Diğerleri kampanya denk gelince söylerim sana da. Son ayda kotonun % 50 yaz sezon kampanyası vardı.
Yazlık kolsuz tişörtler aldım. Çok giymeden yaz bitti. Ama büyük almıştım. Seneye yaza da giyer.

Allah Allah yıllardır yaşıyoruz ve ailem kardeşlerim yaşıyor, bişi yapmadılar
Onu bence burada da çok yerden insan var diye demişlerdir. Sen kimden duydun.
Ben korkuyorm İnegöl/Gemlikten.
Heryerde tabi her cesit insan varda,
Genelde öyle derler Gemlikle İnegöl teksası Bursanın diye:)

Satılık olanlarda su son 1 senedir artti.
Saskiniz bizde.
400-500bine ev alinabiliyordu daha 1.5sene onceye kadar burda suan asla alamazsin.
Toprakdan bile yok o fiyata.
Toprakdan 800-900bin istiyorlar
Bitince 1.300.000

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…