Küçük Düşün Büyük Olsun!

bu bizim 5 yilda 3. yerimiz sekretercim .esimle benim isimi ortak iyi sartlarda ayarlamak cok zor .simdi de benim isim kaynakli yer degistiricez bana da zor geliyor valla,da
Kolayliklar diliyorum taşınma işi zor bende taşıniyorum 3 4 yılda birhele cocuk olunca daha zor geliyor

bugun 10 saat temizlik yaptim arkadaslar yaziyla ciziyle 10 .aksam yemegini diasardan soyledik artik o kadar yorgunum ki
T thesekreter migrosta 75 lira ustine 2 lt yag indirimdeydi bi baksana .bana da zor geliyordu hayat sartlari iste .
cikolatasoslukek ah keske para mayalama boyle bisi olsa canim .ama hesaplarda yanlislik olmustur

Bence de yanlışlık olmuştur mutlaka. Yoksa niye 1 gecede aynı kağıttan bende olduğu halde ayrıca bir kalemde 4500 tl lik hisse ilavesi olsun. Yarın netleşir büyük ihtimalle.

Gecmis olsun kuzu

Selam kızlar,
Kızı uyutuyordum. Yazayım dedim. Dün gece eşim öksürdü öksürdü doktora gitti. Dedim hasta hasta çekersen nargileyi olacağı o
Sabah kalktık kardeşime kahvaltıya gittik. Buradaki kardeşim gelmedi yeğenim bugün evde kahvaltı yapmak istemiş. Çocuk haklı çünkü annesi ve babası ile başbaşa kahvaltı her zaman olmuyor. İkisi de çalışıyor tatil günleri birlikte denk gelmiyor.
Kahveye geldiler. Sonra teyzeyle eşim çıktı saat 16:30 civarı. Eşim de tık ses eleştiri yok. Teyze de geldi ya ses etmiyor adam. Gelmese yine benim başımı ağrıtır. Birşeylere kulp bulurdu.
Onlar gidince bizde buradaki kardeşime geldik.Hava yağmurluydu, çocuklar bahçeye çıkamadı çok ses yapmıştılar kafamIz ağrıdı :) biraz kafa dinledik kızlar oynadı sonra anneme geçtim.
Annemle oturduk.
Geçen bir arkadaşım vardı 20 yıllık arkadaşım. Ameliyat olmuştu geçmiş olsuna gitmiştim. Bu aralar ben yazmasam yazmıyor bir hallerde. Anlam veremiyorum sormak da istemedim. Sebepsiz böyle davrananlara sorasım gelmiyor. Çünkü bir kırgınlık varsa açıklamalı.
Ameliyat oldu hastaneye gidecektim biliyor bunu, çocukları almıyorlarmış evine gittim. Benim kızı çok severdi teyzem teyzem böyle. Bu defa gittiğimde böyle ters ters konuştu Elaya. Tabi ela biraz hareketli. Komşusunun çocuğu hareketliymiş çocuğu getirme gelirken demiş. Onu anlattı o gün gittiğimde. Eee tabi ben de rahatsızmı oldu acaba Eladan diye düşündüm. Biraz gittiğime pişman olmuştum. Bir de giderken kurabiye ve poğaça yaptım götürdüm. Sonraki gün bir arkadaşı gitmiş. Onun yaptığı kurabiyeyi çekmiş instagramda paylaşmış. Arkadaşım geldi diye paylaşımlar falan yapmış.
En çok Ela ya biraz ters konuşmasına kırıldım. Eve dönünce kusura bakma biraz rahatsız da ettik dedim. Saçmalama öyle şey olurmu demiş. Ama Elaya konuşma şeklini beğenmedim bu defa. Buna rağmen de sordum nasıl oldun ne oldu. İyileştinmi falan diye. Her defasında iyi sayılır kısa cevaplar veriyor sen nasılsın demiyor. Yazmasam eskisi gibi yazmıyor.Bir haftadır yazmıyordum. Bugün de yazdım. Nasıl oldun sesin çıkmıyor falan. O da demiş yine kısa cevap. İyiyim aslında senin sesin çıkmıyor., Zaten bazı konuşmalarına kırıldım. Ama hastayken yine de sorayım dedim. Çok yazasım da gelmiyor. Ne yapsam bilemedim. Siz olsanız ne yapardınız.? Böyle insanların anlamsız davranışlarını sevmiyorum.

Nasıl bişey kız bizede anlat nasıl mayalama bu gecmiş olsun bu arada bacım dikkat et
Sagol canim
Alerji testi yaptirmam lazım galiba
Mevsim gecislerine olabilir dedi bu havalara.
Gözleri akiyordu ilac iyi geldi galiba akmiyor suanlik
Gece guzel uyudu
Gecmiş olsun lelli gec olduğu iyiki dogdun iyiki varsın bacımiyiki tanımışım seni sanki kırk yıldır tanıyomusum hissi var

Benim kızda alerji var onada vermişti doktor korkma rahatlıyor burun akıntısı göz yaşı kesiliyor verebilirsin az ölçü ver çok verme

Kardeş payı angarya gel doktor civanım deriz sana
Bebeler ede bakarıs

Kızlar euro ne ucmuş ya çocukların bayram harclığı vardır kurbanda beri harcadım anca 10 euro aldım ha alım Dr alım harcadım 10 eurosu harcandı onuda biriktiriyim bari

Lelli ve thesekreter ben de alerji ilacı çok kullandım. Yıllarca kullandım. Uyku yaptığı için artık kullanmıyorum. Bir de kafa yapıyor bazısı. Yani relax oluyorsun. Aklından birşeyler geçiyor he öylemi diyorsun
Bizim de başımıza geldi devlet karşılamama olayı. Yaşından dolayı karşılamamış. Daha ne çıkacak dedim.

Güzel sözler duymak insanı mutlu eder. Bir aslan burcu olarak övülmek beni en motive eden şey.
Benim eşim binde bir öyle olumlu sözler söyler.bundan çok genelde eleştiricidir. O da motivemi düşürür. Mesela kampanya takip etmeme ucuz almaya çalışma olayıma. Cimrilik yapma, üç kuruş fazla ver ne olcak, hesapcısın falan diye söylenir. Aslında ne olacak iki güzel söz. Yok o öyle yapılırmı böyle yapılır falan filan bitmez negatif konuşması.
Bugün kardeşimle robotla ilgili konuşuyorlar. Kardeşiminki bir alt modeli. Sensörlü değil ve sınır çizme alan belirleme yok. Alan belirleme çok iyi bence diyor. Bende dedim ben de yaptım ama çok aman aman illa olması lazım dediğim özelliklerden değil. Sonuçta belli bir bölgeyi süpürtmek için alan belirlerken telefonu aç ayarlara gir, alanı çiz okeyle falan filan uğraşana kadar alır robotu o bölgeye koyar süpürtürüm dedim yani bana daha kolay geliyor. hala iddİa ediyor. Sonra da diyor tabi uğraşmaz sonra kim oturup dedikodu yapacak, yazıştığım da burası ve bazen kardeşşmle yazışıyoruz. sonra kardeşim Elanın saçını örüyor. Ben bilmiyorum o örme şeklini dedim. Tabi instagramlarda takılmaktan vakit bulamaz onu öğrenmeye diyor. İnstagramda ben paylaşımımı bile kız uyuyunca ya da birşey izlerken yaparım. Yani gün oluyor arkadaş şu paylaşım olmuş diyor ben daha görmüş olmuyorum.
Teyze de ordan diyor he he de boşver geç diyor. Zaten onarın he sensin demesinden bence adam böyle olmuş.
Allahtan eskiye göre yonttum biraz.
Neyse yani çok olumsuz konuşan insanları sevmezdim başıma bitti. Baby bu konuda beni anlar :)

Al benden de o kadar

Benimki de yer icer bi eline saglık demez
Ve illa onun aldıkları daha uygundur biz pahalıya almısızdır
Evde cinnete ramak kala cekiliyor resmn
Para konusunda farklı ucuza alıyorum diye laf eder.
Ama yemek konusunda eline sağlık demeyi geçtim, illa bir kulp bulur İşte bunu şöyle yapsaydın, şunu da ekleseydin.
Ben de hep diyorum herşeyin en doğrusunu sen biliyorsun, kimse bişey bilmiyor

Bu arada bime girip bakinirken gördüm 10 gün oldumu sıvı yağ bilmiyorum 68.5 tan aldım şoktan evin markayı şuan biminki 74 olmuşdur demiyor kimse bu fiyatlara
Aaaaa ben şok. Ben de yağ alacaktım. Kampanya takip ediyordum. Düşer diye beklerken artmış. Alsak bir türlü almasak bir türlü. Öyle dönemdeyiz. Hepsiexpresten hepsipaya 20 tl yüklediler. 90 tl ye 30 tl indirimi bekliyorum.toplam 50 tl indirimle yağ almak planım. Ama ben alana kadar 100 tl olur. Alayım en yakın zamanda

@kardeşpayı taşınmak zor iş. Bir de ayrı şehire daha da zor. Ama birgün şöyle bir çekip gidesim var istanbuldan. Hiç mutsuz olmam sanırım. Keyifle taşınırım. Çok yordu bu şehir beni.
İnşallsh senin de hakkında hayırlısı olur. Keşke bizim de iş imkanımız olsa taşınsak bu taraflara.,
Kardeşimin evinin sitede satılık ve kiralık daire fiyatlarını sorduk kardeşime. İstanbulda villa evli siteler gibi kardeşimin evinin sitesi. Kiralar 1500-1800 dedi. Ev kocaman,sadece balkonu benim yatak odamla çocuk odasının birleşimi kadar. Bizim sitede kiralar eşyalı 5000 olmuş. Eşim de diyor gelsek buraya otursak 3 bin cebimize kar kalır valla geçineceğimi bilsem saniye durmam. İstanbuldaki evi kesinlikle satmayı düşünmüyorum. Emekliliğimde küçük yerde ucuz kirada oturup evimi kiraya veririm. Artı kazancım olur. Dünden bu yana bunu düşünüyırum da size de yazayım dedim :)karlı iş

İnsanın enerjisini emmekten baska biseye yaramıyor yani su laflar
Muhabbet edesim gelmiyor benim,nerden ne bulcak simdi diyorum.
Dün mesela kardesime kahveye gittik,75 defa terledi cocuk dedi
En son anladım tmm terledi değistirdik üstünü dedim.
Kosuyorlar cocuk sonucta,biseyi 150 kere söylemesine deli oluyorm bende

Günaydın bacımlar
Dün koci ögleden sonra geldi,yemek yediler kızla.
Oyuncaklara gittik söz vermistik,akülüye ,trene falan bindi kalabalıktı durmadık cıktık.
Kardesime kahveye ugradık aylar oldu görmeyeli
Cocuklar hastalık falan.
Dedim herkes iyiken görüselim.
Ekler aldık onların ordan(cok güzeldi cesitleri)75 tl olmus ekler bile
Kestane götürdüm cocklara bide.
Kahveye gittik göyaa
Cay demleyeyim dedi kardesim,ben yok ya derken koci iceriz dedi
2-3 saat oturduk 19.00 gibi kalktık
kıza 200 tl verdi enistesi
Alya cok özlemis teyzesini anne diyo kardesime bisey söylerken
Bezelye yapmıstm
Eriste pisirdim
Benim canım patates /sogan halkası istiyor dedi koci biraz da onlardan kızarttım
Öyle yedik kızı uyuttm
Bayılmısım ben de 23.00 gibi.

tr_lelli gecmis olsun lelli ya ben arada gormemisim sanirim
bizde at 2 tane ilk arabam tahterevalli falan var salonun ortasinda
Sagol canim
Ilk arabamda aldik ebebek den ama gozume cok kucuk geldi +18yaziyordu.
Oglana almistik ozamanlar o daha buyukdu.
Iade ettim buyuk alicam sevmisti ama oynuyordu.
Atida sevdi.
Yazada bisiklet aliriz artik 3 teker.
Baya oyaliyor ona sevindim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…