Küçük Düşün Büyük Olsun!

Selam kızlar esim öğleden sonra çıktı biraz biraz etrafı çekip topladım kitaplıkta ne zamandır eleyeceklerim vardı oglus üst başta toplamistim iki poşet çıkardım evden dahada cikcak bir sürü şey var geçen banyonun duvarları silmiştim mutfağı silcem h içi cuma tatil o gün günümü yapabilirim cam silip perde yıkarım birde koltuk minderleri yıkayıp takarım bir zaman yikamam holde yolluklar yikancak bide son güne çok bişe bırakmam ikramlik hazırlarım

Eşim gelince ben çıktım panduf baktım lcde floda hep küçük var şoka gezerin geliyormus yeni gördüm yarın kahvaltı sonrası çıkıp bakabilirim fileye girdim et ekmek ve tek içimlik kahve bir tane pestil 65 verdim esim kartını veri ondan çektirdim et kavurma patates kızartma yaptım az patates oturtma vardı onuda isitip yedim

Selam kızlar 🌸
Nasilsiniz
Güneşli günün tadını çıkartıp kızımla çarşıya çıktık ,
Hersey ateş pahasi olmuş 😑 kıza kotondan mont baktım 200 -300 arası bütün modeller çok şaşırdım .
Doğum günü geliyor ne giydirecegime karar veremedim henüz bi tulum begendim kotondan ama almadım henüz
Fotografciya uğradım albüm fiyatlarını ogrenmek için 400 tl dedi
Dolandık geldik , yorulduk ama değdi içimiz açıldı valla

Birsey anlatacağım aksam aksam şoklardayım.
Ben hisse senedi almaya başlamıştım bu sene yatırım için.
Az az birkaç firmanın kağıtlarını biriktiriyorum
Bu akşam üstü bakayim dedim birde ne göreyim yaklaşık 4500 tl lik bir hisse senedi daha görünüyor hesapta ben şok.
Bende mesela 12 tane olan hisseden ilave 90 tane daha var hesapta görünen 😱
Ne oldu, nasıl oldu, yanlislik mi oldu olduysa nasıl olur böyle birsey bilmiyorum.
Şuan hisse hesabımda +4500 civarı havadan gelen birsey var. Doviz artınca da dün ekra görüntüsü almıştım hisselerin kar-zarar durumunu göreyim diye, şimdi de Ekran görüntüleri aldım. Bakim ne çıkacak bu isin sonunda
Bu arada bu ay para mayalama işini yapmıştım. Hani diyorum onun mu etkisi oldu diyeceğim ama yok ya o kadar da değildir diyorum. Eşime gösterdim şuan o da şaşırdı beklemedeyiz pazartesi olsun ortaya çıkar.

Birsey anlatacağım aksam aksam şoklardayım.
Ben hisse senedi almaya başlamıştım bu sene yatırım için.
Az az birkaç firmanın kağıtlarını biriktiriyorum
Bu akşam üstü bakayim dedim birde ne göreyim yaklaşık 4500 tl lik bir hisse senedi daha görünüyor hesapta ben şok.
Bende mesela 12 tane olan hisseden ilave 90 tane daha var hesapta görünen 😱
Ne oldu, nasıl oldu, yanlislik mi oldu olduysa nasıl olur böyle birsey bilmiyorum.
Şuan hisse hesabımda +4500 civarı havadan gelen birsey var. Doviz artınca da dün ekra görüntüsü almıştım hisselerin kar-zarar durumunu göreyim diye, şimdi de Ekran görüntüleri aldım. Bakim ne çıkacak bu isin sonunda
Bu arada bu ay para mayalama işini yapmıştım. Hani diyorum onun mu etkisi oldu diyeceğim ama yok ya o kadar da değildir diyorum. Eşime gösterdim şuan o da şaşırdı beklemedeyiz pazartesi olsun ortaya çıkar.
Müşteri hizmetleri bilgi verir aslinda , aradınız mi

Müşteri hizmetleri bilgi verir aslinda , aradınız mi
Yok henüz aramadım. Sesim bulanik çıkıyor, telefonla zor duyuluyor. Malum covid geçiriyorum ve maske ile evde dolaştığım için de konuştuğum karşı tarafa pek anlaşılır gitmiyor. O yüzden pazartesi bu durum anlaşılır herhalde diye bekleyeceğim

Yok henüz aramadım. Sesim bulanik çıkıyor, telefonla zor duyuluyor. Malum covid geçiriyorum ve maske ile evde dolaştığım için de konuştuğum karşı tarafa pek anlaşılır gitmiyor. O yüzden pazartesi anlaşılır herhalde
Bende merak ettim sonucu 😊
Para mayalama yaptım 20 ekimde , instada bir sayfada gördüm 29 ekimde tekrar yapılıyormuş acaba olumlu dönüşler diye paylaştıkları mesajlar doğru mu dersin

İyi geceler herkese,
Kızı uyuturken yazayım dedim. Sabah 8:30 da dikildi ayağa. Gece 1 de uyumuştu. İlk gün heyecanı.
Gündüz boyunca hareket, en sonunda perti çıktı kalabalık ses olsa da bayıldı. Ama yine de kitap okumadan uyumadı 3 kitap okuttu.,
Gündüz ceviz ve hünnap topladık.
Akşam anneme yakın olan kardeşimde yemek yedik. Diğer kardeşim de bir parça yemek yaptı geldi. Bizde kalabalıkta sarma sardık. Akşam da nargile keyfisi. Kardeşimin eşi de def çaldı söyledi. Nargile eşliğinde iyi gitti.
babyloading87 babyloading87 hoşgeldin canım. ❤️

İyi geceler herkese,
Kızı uyuturken yazayım dedim. Sabah 8:30 da dikildi ayağa. Gece 1 de uyumuştu. İlk gün heyecanı.
Gündüz boyunca hareket, en sonunda perti çıktı kalabalık ses olsa da bayıldı. Ama yine de kitap okumadan uyumadı 3 kitap okuttu.,
Gündüz ceviz ve hünnap topladık.
Akşam anneme yakın olan kardeşimde yemek yedik. Diğer kardeşim de bir parça yemek yaptı geldi. Bizde kalabalıkta sarma sardık. Akşam da nargile keyfisi. Kardeşimin eşi de def çaldı söyledi. Nargile eşliğinde iyi gitti.
babyloading87 babyloading87 hoşgeldin canım. ❤️
Selam canim 🌸
Annene gitmişsiniz, güzel zaman geçirmenize sevindim 🌸

Kızın banyo günleri sabrım sınanıyor.
Artk disimi sıka sıka yıkıyorm banyodayken o aglıyor,giydirirken ben.
Cidden aglayarak giydiririyorm yani asırı aglıyor banyoda😣
Kardesim aradı o arada,bugunu mü buldın yıkıcak zaten asaplarımız bozuk diyo😅
Haklı,cıksın aradan dedim ama feryt figan bi banyo yaptık yine😣
Canım banyoda küçük bir kaba oyuncaklarını koy o oynasın sen banyo yaptır. Ben hala öyle yaptırıyorum. Zaman zaman yüzüme su dökme saçımı yıkama dediği oluyor. O eğlenirken ben rahatça yıkıyorum. Bebeklikten bu yana bundan dolayı rahat ediyorum.

Canım banyoda küçük bir kaba oyuncaklarını koy o oynasın sen banyo yaptır. Ben hala öyle yaptırıyorum. Zaman zaman yüzüme su dökme saçımı yıkama dediği oluyor. O eğlenirken ben rahatça yıkıyorum. Bebeklikten bu yana bundan dolayı rahat ediyorum.
Ben bu dediklerini yapıyorum ama banamisin demiyor 🤦‍♀️ çığlık atıyor, kuvetinden çıkmaya çalışıyor😆

tr_lelli tr_lelli yeni yaşın kutlu olsun 🌹 sağlık mutluluk huzur diliyorum ailenle birlikte 🙏🌸 hediyen hayırlı olsun güzel günlerde kullan ❤
babyloading87 babyloading87 kk da beğenmediğim ve anlamlandiramadigim tek şey şu gruplasma lisedeyiz sanki biri bisey beğenmeyince diğerleri saldırmaya yer ariyo 😒
Fedakar ve sabırlı bir insansın ( bana göre fazlasıyla sabırlı) çok takdir ediyorum ve örnek alıyorum seni de lellicimide, takılma o yüzden kim ne diyosa desin bizim geçtiğimiz yollardan gecmeuene konuşmak kolay bosverr .🌹😘😘😘

Sabah kızı dr. Goturduk gece baya tikandi
Gece goturcektik uyudu baktik sakinledi sabah goturduk.
Goguslerinde sikinti yok
Bogazida gayet iyi alerjik dedi gozude akiyor.
Cok hapsuruyor burnu akiyot biz grip oldu dedik ama boğazları fln iyi dedi.
Alerji şurubu verdi.
Ordan e bebege gittik.
Allahim esim cocukdan daha cocuk.
Onu alalım bunu alalim oyuncaklara yapisiyor.
Kiza 3 teker bisikletden alalim diye dedim kış zaten yaza alırız.
At a yapistilar babali kizli kizim sevdi bunu alalım diyo hemen.
Aldilar.
Temizlik kovasida aldilar ula dedim markete 10liraya geliyo
Suluk aldik
Emzik aldik
2 tane bady aldim.
Oda kokusunu cok seviyorum oranin ondan aldim.
Valla 350tl lik olduk galiba.
Ordan lcw outlet var hemen yaninda oraya baktim bisi yoktu.
Kiz 1 muz yedi uyudu.
Esim berbere gitti gelir
Yemek yaptim.
Gelse ev supurcem kiz pacamdan ayrilmiyor.
Birakmiyor bisi yapim
Cok naciz hala
Lellim 3 tekerlekli bisikleti biz hep evde kullandık😅 hiç dışarıda sürdürmedim. Hala duruyor evde hala da biniyor. Kardeşim almıştı. Yeni bisiklet alınca çıkartırım evden 😃

Bende merak ettim sonucu 😊
Para mayalama yaptım 20 ekimde , instada bir sayfada gördüm 29 ekimde tekrar yapılıyormuş acaba olumlu dönüşler diye paylaştıkları mesajlar doğru mu dersin
Eğer hesabıma gelen 4500 tl nin pazartesi mantikli bir açıklaması olmazsa, bende mayalamanin etkisi diyeceğim 🤣🤣

X