Küçük Düşün Büyük Olsun!

Çelik değil canım. Deri ama baktım. Bağlantı yeri çok değişik. Sanırım zor yapmak. Çok sağol baby

Baby yi etiketleyemiyorum bile. gerçekten benim fikrim de şu. Burada iyimizi kötümüzü anlatıyoruz. Paylaşıyoruz. Sonuçta ekonomi birikim için başladık. Ama dönem zor çoğumuz birikim yapamıyoruz.
Tabiki eşini tanımam yorum yapmak istemem ama bana da söylenilse böyle şeyler inanılmaz derecede kızardım. İyi bile sabrediyor. Benim eşim para konusunun lafını yapmaz ama ufacık birşey dese takıyordum. Mesela alma şimdi ne gerek var dediği olduğunda bile buna takılmışlığım var.
Daha Ela gelmemişti ben bebek hazırlığı yaparken, sudakrem almıştım büyük boy fiyatı da vardı bayağı. O gün bana demişti niye aldın bu kadar büyük ne gerek vardı. Ben de terslemiştim. Bu kadar parayı baklavaya verirken niye alıyorum demiyorsun diye :) Bir de e-bebek e gitmiştik. Yine Elaya hazırlık yapıyorduk. Biberon temizleyici deterjan almak istemiştim. Alsakmı aslında falan dedim. Bence para tuzağı bunlar dedi bir içlenmiştim anlatamam. Şimdi anlatırken gülüyorum. Çünkü şimdi o benden daha da fazlasını hesapsızca alıyor kızına.,
Yani hassas konu çocuk konusu, bir de çalışırken başında sürekli niye aldın niye yaptın denilmesi daha da insanı hızursuz eder.
Bez yinemi bitti derken yanlış bir niyetle söylediğini sanmıyorum ben. Benim eşimde aaa yinemi bitti mama demişliği olmuştu. Aklıma kötü birşey gelmedi bunu derken.
Ama işte bırakılan izlenim önemli.
Sonuçta yaşayan baby kendisi olayın içinde olan kendisi biz bilemeyiz ve bilmeden de yorum yapamayız.
Paylaşır dinleriz. Fikir sorar fikir veririz. Rahatsız olan okumasın. Sonuçta eşiyle ilgili ne diyeceğine karar verecek olan bizler değiliz.
İnşallah yeniden dönersin baby.

CoK yiyip hirpalanmaktan olabilir benimkide yapıyor onların midesi daha hassas oluyor canım ne ara hemen usuyup kusacak teyze bir garip idoda kussa bu havalarda sallanıyor feribotlar ondan derdim

Ben cok severim ama markalar cok pahali be
Ferruci fln takiliyorum bende.
5tane var suan pilleri yok biri tamirde gorecek extra

Benim kizi babası cok hoplattiginda cok guluyor o da kusuyor ozaman.
Kusan bir bebek hic degildi.
Kusmaz oyle ama cok gülünce kusuyor.
Umarım hasta falan olmadan güzel guzelgezer gelirsiniz canim
Ya aynen öyle hadi herkese acik topikler okudun okudun niye tasiyosun baska yere kendine dert ediyorsun yani bunu.
Valla bazı insanları asla anlamıyorum.
Anlayamayacagim da
Anacim derdimizide yazamicaz daha buraya gidelim ozaman napalm.

Slm
Surda bi yanlıs cümlem olmus.
Sacma sapan yerlerde okıdum derken,metin olarak sacma demek istedim.
Topiklere sacma demem söz konusu degil.
Sadece bunu belirtmek istiyorm
Bütün arkadaslarım emek veriyorlar o topiklere,yanlıs anlasılsın istemem

Slm bacımlar yettim
Herkesleri özledim
nazenin9320 ablacım cok tesekkür ederim güzel sözlerinize
İns kısmet olur tanısmak
Dün canım sıkıldı gittim kendime kahkül kestim
2-3 senede bir yapıyorum bu deliliği
Bi ara düzelltirmemm lazım
Onun dısında ise git gel aynı
Bugun kızı 15.00 de koci bıraktı bana
Eve gelirken hamur aldık cevizli lokum aldık
Hamurun birazına kasarlı pogaca yaptm
Birazını da sarımsaklı ekmek
Dün hersey üst üste geldi
Annemle ufak bi tartısmamız oldu
Daha dogrusu kardesimle tartısmıs,kardesim haklı
Ben de ona hak verince,ikimizle de konusmuyor
Hıncımı sactan cıkardım azcık

Sabah kızı dr. Goturduk gece baya tikandi
Gece goturcektik uyudu baktik sakinledi sabah goturduk.
Goguslerinde sikinti yok
Bogazida gayet iyi alerjik dedi gozude akiyor.
Cok hapsuruyor burnu akiyot biz grip oldu dedik ama boğazları fln iyi dedi.
Alerji şurubu verdi.
Ordan e bebege gittik.
Allahim esim cocukdan daha cocuk.
Onu alalım bunu alalim oyuncaklara yapisiyor.
Kiza 3 teker bisikletden alalim diye dedim kış zaten yaza alırız.
At a yapistilar babali kizli kizim sevdi bunu alalım diyo hemen.
Aldilar.
Temizlik kovasida aldilar ula dedim markete 10liraya geliyo
Suluk aldik
Emzik aldik
2 tane bady aldim.
Oda kokusunu cok seviyorum oranin ondan aldim.
Valla 350tl lik olduk galiba.
Ordan lcw outlet var hemen yaninda oraya baktim bisi yoktu.
Kiz 1 muz yedi uyudu.
Esim berbere gitti gelir
Yemek yaptim.
Gelse ev supurcem kiz pacamdan ayrilmiyor.
Birakmiyor bisi yapim
Cok naciz hala

Hosgeldinn evine kuzu

Vay vay vay kimler gelmiş nerelerdeymiş hoşgeldin canım benim. Özlettin kendini bazen bana da oluyor herşey üst üste geliyor bende diyorum kabul günüm sırası gelen geliyor diyorum. Her şey çok güzel olucak diyorum artık Allah sağlık sıhhat versin herşeyin üstesinden geliriz diyorum sadece sağlıkla sınanmayalım. Amin.

Gecmis olsın kızıma
Güle güle kullansın cicilerini

Hosbuldum ablacm
Amin amin

Eşimle dışarı çıktık, önce fotografçıya girdik kızlarımın güzel resimlerini bastıralım dedim cep telefonlarında kayboluyorlar ama halledemedik harddisk almamız gerekiyormuş neyse alırız artık. Sonra eşim çınaraltı diye bir yer var oraya gittik eşim çay ısmarladı sonra pazara gittik. Domates, maydanoz, dereotu, kavun, elma, kapya biber, üzüm, peynir aldık eşim ödedi ama pazar pahalıydı kızlar.

Kızın banyo günleri sabrım sınanıyor.
Artk disimi sıka sıka yıkıyorm banyodayken o aglıyor,giydirirken ben.
Cidden aglayarak giydiririyorm yani asırı aglıyor banyoda
Kardesim aradı o arada,bugunu mü buldın yıkıcak zaten asaplarımız bozuk diyo
Haklı,cıksın aradan dedim ama feryt figan bi banyo yaptık yine

Benimki önceden severdi şimdi istemiyor zorluyor bazen çok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…