Küçük Düşün Büyük Olsun!

Benim de dkny marka saatim var kordonu koptu. Eminönündeki hana saatçiye götürdüm deri kordon fiyatı uçmuştu yaptırmadım. Eşim de at boşver dedi :) Çok da sevdiğim saatim ne yapabilirim bana da fikir verirmisin.

Ancak okuyabildim iyimi
Parça pinçik oku oku sonunda bitti. Eşim dedi isterseniz kalın bir hafta. He hu işte yalnız sıkıntı olmasın sana, seni düşünüyorum imajındaydım ama yine de hazırlık yaptım.. belli olmaz onun işi terazi ani karar değişikliklerine alıştım. Şimdi ben kalayım desem tripleri bitmeyecek. Yeni kaldın diyecek. Neyse duruma göre bakarız.
Akşam da oturduk karşılıklı nargile tüttürdük.
Elanın küçük gelenleri topladım. Bizim geline götürürüm.
Gece gece ütü de yaptım. Yarın giyeceklerimizi ütüledim.Normalde öldürseler yapmam. Ütüyü tamire gönderecektim. Ütü bugün düzeldi iyimi
Sanki bu eşyalar duyuyor.
Şimdi de biraz kitap okur uyurum. Metrobüsle teyzeye geçerim. Sabah 6 da kalkamam.

Celik kordonsa 1 tane cıkar aradan.
Cok basit dislerini cıkarmak
İgne ucu gibi duran yerleri ince uclu biseyle geri itiyosun.cıkan vidayı cımbızla cek bukadar.
Sonra bi sonraki dise gecir o vidayı.
Ama normal kordonsa o nasıl tamir edilir bilmiyorm.
Karısık anlattım ama videoyu atayım dha net anlasılacak

Günaydınlar
Hayırlı cumalar
Kız 6 da uyandı salladım geri uyuduk,bi kalktık saat 8.
Cok sükür bugun annem de gelsin diye tutturmadı,onlar cıktılar ben de evi toparlayıp cıktım.
Hic bisey yapasım yok resmen
Hergün aynı eve git,kızı al,yemek yap,sil süpür.
Dısarı da cıkmadık bu hafta bogaldımm.
Yarın sabah cıkalım dısarda edelim kahvaltı dicem.

Günaydın cumamız mübarek olsun. Allah affetsin cuma sabahları saat 5 te cuma mesajı atanlara bir kızıyorum uykumu bölüyor bekle saat 8 olsun öyle münasebetsizler var ki perşembe gecesinden atıyorlar. Bende atıyorum ama makul bir saatte atıyorum 10.30-11.00 gibi önce bir yüzünü yıka anladım erken kalkıyorsun bende erken kalkıyorum her sabah 6 da uyanıyorum ama gürültü etmeden yapıcaklarımı yapıyorum çaydanlığımı bile akşamdan hazırlarım, sabah sadece ocagın altını yakarım. Hele biri var cep telefonu bir saatten fazla alarm çalıyor apartman ayakta o uyanamıyor. Kızlar kusura bakmayın, aslında şikayeti seven biri değilim ama bazen böyle dışa vuruyorum eşime hiç söylemiyorum. Çünkü bir söylesem hemen telefona sarılıyor kimden şikayet ediyorsam arıyor ve söyleniyor. Kimseye rahatsız etmeye hakkınız yok diyor. Buzdolabında bir küçük poşet kapya biberim vardı onları doğradım dondurucuya koydum. Kızlara semizotu yemegi, eşime de kemikli kuzu eti yemeği yaptım kaynıyor mutfagı topladım oturduğumuz odanın ve yatak odasının tozunu aldım, havluları değiştirdim kendi komidinimi düzenledim yemek pişsin dışarı çıkıcam hem yürüyüş yaparım hem eksikleri alıcam bakalım ne kadar gidecek. Yarın da pazara çıkarız, pazar olmazsa olmazımız marketten daha hesaplı.

Eur 11 tl bayılaazamm
11 küsür hatta.
Artık 20 eur da hayal bana
Ay su faturalar biteydi bari artıya geceydim.
Ay bunu da yazıyorum sonra sacma sapan yerlerde okuyorum.
Faturasını ödüyorm diyomusum esimin.
Ne kadar ayıpmıs.
Artık dertlenemicez de.
Herkes herbkolog.
Herkes yargı dagıtıyor.
Ben bana sormadan alınan telefona heray 450 tl ödüyorm,ve hosnut değilim.
Hediye almamısım,bana sorulmamıs sorulsa belki daha uygunu al derdim.
Nasıl bilmeden yargı dagıtıyor insanlar ya.
Sen sıcak yatagından kocanın maasını dagıtırken,ben hersabah cocugumu aglayarak krese bıraktım.
O agladı ben agladım.
Bir dahakine etiket yaparım .
Dedikodunuzu özelden yapın dısardan gelen arkadaslar!

Esim bana diyor ki sen o robotun supurdugunu begenmezsin diyor.
Yani ovdumu naapti anlamadimda.
Onu gırgır olarak goruyor.
O supurve gibi supurmez diyor istiyorun cunku yetisemiyorum.
Gercekden supurmezsede üzülürüm

Sagol kuzu yaptım bende saatimi bu video ile.

Evdeki bütün saatleri yapasım var

Selammm hayırlı cumalar hepimize.
Sabah annem kiza bakmaya geldi yakaladim hemen evi supurdum (aslinda 5dk bakip kacacakti) sonra mak. Bosalttim bulasiklari doldurdum. Evide silcektim ama okadar cok defa lelli lelli lellk dediki tmm allasen git dedim.
Yok durmuyo, bosver, gel uyut vs vs
Evet hala nacizlaniyor hasta hala.
Ama beni hic birakmiyor hem bacaklarimim arasinda kucagimda.
Ben ne ara yemek yapim.
Valla bogaldum bende.
Oyle disari cikasim var ki ama annem kiza bakmiyo
Kizla ciksa hasta.
Az uyuttum bi kahve icim dedim yok anacim uyandi geri.

Aksam petekleri isitamadik havasinida aldik ama ıı ıhh.
Bakmaya gelecekler.
Yakmaya baslicam biz usumuyoruzda kız hasta malum.

Esim aksam diyorki bu kız nasıl hasta.
Asla durmuyo cekmece tepelerinde, koltuk tepelerinde.
Cok sukur enerjisi yerinde ama gozleri bile akiyo kuzumun.
Burnu tıkalı
Aksam babaya cok simariyor yine gunduz oynuyoruz falan oturuyor.

Yemek de yaparsam bi silme isim var.

Selam baby
Yazılan birseyi üstüne alışmış olabilirsin.
Bahsettiğin yazıyı tahmin ediyorum.
Kimse kimsenin aile içi hesap kitabını bilemez tabiki, kaldı ki bu kimseyi ilgilendirmez de..
Herkes kendi yaptıklarını, yada yapmadıklarını açık olan fikir isteyen kişiler için forumda belirtir insanlar işlerine gelen kısmını dikkate alır, istemediğini görmezden gelir.
Kimseyi hedef alan, yada o öyle yapıyor ii iiihh çok yanlış tüh kaka diyecek değiliz. Sen kendi yasantina göre doğru olduğunu düşündüğünü yapıyor ve savunuyorsun, diğerleri de aksini savunabilir.
Tabi ki eşinin yaptığı borcu öderken söylenebilirsin bu en doğal hakkın. Kendi paranın hesabını eşinin yapması normal değil. Bunun haricinde zaten çocuğa harcadığın, evine mutfağına harcadığını görüyoruz bununla ilgili söylenmediğini de biliyor buradaki herkes.

Ben kendi adıma açıklama yapma gereği duydum.

Benimde hic haddim diil birine niye dert yaniyorsun niye oduyosun ya da calisiyorsun calismiyorsun vs demek.
Beybiye takiliyorum ama biliyor saka yaptigimi.
Herkesin geliri - gideri, huyu, idare sekli cok farkli.
Burada anlatipda biraz kafa dagitiyoruz.
Ben hepimizim sikayetlendigi ya da kirginliklarinin oldugu ne bilim esimizden yakindigimiz cocugumuzdan vs seviyorum bu hallerimizi.
Herkes cok doğal ya cok içten
Iyiki varız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…