Küçük Düşün Büyük Olsun!

Aksam uyumayan bebe tam 2.5saattir uyuyor.
Aman uyanir dus alim hemen, aman uyanir namazi kilim, aman uyanır sureleride okim yatmim zaten uyanir diye diye uyanmadi valla. Tv bile izliyorum ben sok.
Kitap bile okurmusum ayol.
Aksam eşim yine geç uyuyacak zavallım. Cocugu nezaman koyuyor besigine nezaman odaya geliyorlar cogu zaman haberim bile olmuyor.
Sen uyu diyor bana ama 12-1 e kadar kız bırakıyormuş adamı.
Wc bile kapıda bekliyor babasini
Tam istedigim cocugu yaptım ben
Baba diye aglayan babacı.

Allah affetsin sıcak ekmege tereyagla gömdüm yine.
Nereme zayiflicam ben
Form cayi ictim uzerine
Regl yaklasiyor surekli bisi yeme isteği çık aklımdan

Havalardan mi nedir bende aynı durumdayım regl de geçti,
Sürekli birseyler yemek istiyorum ama açlıktan değil
Yiyince mutlu oluyorum onu fark ettim psikolojik galiba yeme isteği

kronikuykucu cimbizlimi seni
Yaa aklima geldin dün napiyorsun.
Evine taşındın hayirli olsun insallah.
Allah ödeme kolaylığı versin canım
canımm
napım ıyıyım sen nasılsınn kosturmaca oglum 27 aylık oldu canımıza okuyor düz tırmanmasına az kaldı
evimize de tasındık cok sukur canım daha güzelleri sizin olsun 15 ay ödedik bile ama tabi daha uzuuunn yıllar var Allah ödeme kolaylıgı versın cümlemize, bizim kredi 10 yıllık ilk 5 yıl çok yüksek kalan 5 yıl 2bin cıvarlarında insAllah ilk 5 yılı atlatabilirsek cok daha olacagız nasıpse.
senin kızcende büyüdü görüyorum masAllah aynı sen ya çok benzetıyorum kendi gibi bahtı da guzel olsun

Banabi de 20tl indirimim vardi 5tl gonderim ucreti aliyolla bi de ama yogurt yoktu kullanim dedim bari.
Yogurt, suzme p. 2tane pınar denge ve form cayi aldim 40tl odedim gonderimiyle.
Hepsiexpres daha uyguna geliyor kesinlikle.
Banabi sisirmis fiyatlari bilmesek yutucaz yani.
Kiz uyuyo zile basmasinlar diye (asagidan basiyorlar malum) siparisi giremedim hepsiden.
Indirimde bitmis hemencik yaw.
Esim markete girmediginden pek cok mesut
Ekmekde almiyor neredeyse gunlerdir.
Esimin en sevdigi adam asla sevmiyor bir yere ugrim vs.
Kendine kiyafet almiyor bu sebeple

Sagol kuzu buyuyorlar
Allah can sagligi versinn
Olsun hic baslamasaniz o parada giderdi azken cok olur.
Bi de bakmissin bitmis

İnşallah canım
2,5 yaşında da annesiz gitmez işte normalde. Kreşe verelim dedim de bensiz durmaz

Elma oldukça keskin leke bırakan birşey. Onu ben de bebekken farketmiştim

O dönemleri ağlama krizlerini sanırım biz atlattık geçti. Anlatıyordum ya hep burada. Bizim 3 yaşında yaşadık onu. Ağlayınca yapmadım istediğini. Artık o da biliyor ağlayarak yaptıramayacağını.
Allah kolaylık versin canım

Birikimden ben de hiç bahsedemiyorum. Malesef olmuyor para hemen bitiyor. Uzun zamandır kenara 5 kuruş koyamadım.
Yağ için sırada beklemiyoruz ama her alışımızda zamlar katkat oluyor. Sonumuz hayrolsun.

Benim tek bebekli halim öyleydi. Hiç unutmam karnımı çekirdekli galeta ekmekle doyurduğumu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…