Küçük Düşün Büyük Olsun!

Selam kızlar
1 makine camasir yıkadım, astım
Kizceme tarhana pisirdim ılık sulu tabiki yemedi😑
Karnabahar yemeği koydum ocağa , eşim yemez ama ona köfte yapicam akşam
Salon ve kızın odası silinecek
Camasir katlancak
Kiz uyuyunca kitap okumak istiyorum ama hep isim oluyor 😒 kitap bas ucumda o bana bakıyor ben ona
Hergun hedef koyup 50 syf okusam aslinda eşim gelince iyi olur
Ah bekarlık, günde bir kitap bitirdiğim günleri biliyorum 🥺 şimdi hicbise yapamıyorum
Ben daha kitap okumaya yeni başladım sayılır canım. Gece uyumadan önce okuyabiliyorum.

Birikimden ben de hiç bahsedemiyorum. Malesef olmuyor para hemen bitiyor. Uzun zamandır kenara 5 kuruş koyamadım.
Yağ için sırada beklemiyoruz 😁 ama her alışımızda zamlar katkat oluyor. Sonumuz hayrolsun.
Rabbim yar ve yardımcımız olsun vallahi her şeye zam gelmiş şaşkınım markete gitmemeye çalışıyorum yoksa her girmeye en az 50 gidiyor

Kızlar covid pozitifim 😷😭🤧🥺
18 ay me test yaptım, ne hasta oldum. Son 1 ayda 3.testi yaptım.
Malesef bu defa sıranın bize geldiğini anladim
Geçmiş olsun canım, inşallah kolay atlatırsın. Kaç gündür rahatsızsın. Belirtileri nelerdi.
Benim de burnum tıkalı ama sen bacak ağrım ve baş ağrım var demiştin diye hatırlıyorum.
Ben de halsizlik yok. O ağrılar yok. İlk gün sinüs ağrısı oldu.
İlaç içince işte mayışma oluyor bende.
Sadece burun tıkanıklığı var diye şüphelenmedim hiç

Rabbim yar ve yardımcımız olsun vallahi her şeye zam gelmiş şaşkınım markete gitmemeye çalışıyorum yoksa her girmeye en az 50 gidiyor
Geçen market gezdim aldım falan. Eskiden birşeyler alıp alışveriş yapınca mutlu oluyordum. Bu defa hiç mutlu olamadım. Aksine üzülüp döndüm eve. Herşeye zam gelmesi moral bozuyor

Selam kızlar,
Bugün arkadaşla kahvaltı yaptık.Ela uyanınca arkadaşının geleceğini söyleyince, oleeey dedi.
Kahvaltı yapıp diğer arkadaşa geçtik. Kızına 6 ay kınası yapacaktı. Hediye alamadım. İnternetten geç gelecekti. Avm ye de gidemedim. Para verdim istediğini al dedim.
Siteden biri de vardı torunu var arasıra oynuyırlar bahçede karşılaşınca o da gelmiş. Oynadılar Elayla. Bugünü dolu geçti.Mutlu olmuş.
Birkaç kişi daha vardı. Sohbet falan. Bana hemen ikinci çocuğu düşünmüyormusun sorusu🙃 ya şartmı ikinci çocuk yapmak. Niye bu soruyla sürekli karşılaşıyoruz😅 zaten bu şartlarda zor maddi manevi.
Ben de dedim bu yaştan sonra zaten zor.
Yaşımı 28-29 tahmin etmişler🤣🤣🤣🤣
O kadar da değil dedim😳
Saat 17:00 gibi geldik eve. Kız uyudu. 18:00 1 saat uyudu.,Yemek yemedi. Tost istedi. Babam gelince babamla tost yiyeceğim dedi :) ahaa dedim babasının kızı😁

Geçmiş olsun canım, inşallah kolay atlatırsın. Kaç gündür rahatsızsın. Belirtileri nelerdi.
Benim de burnum tıkalı ama sen bacak ağrım ve baş ağrım var demiştin diye hatırlıyorum.
Ben de halsizlik yok. O ağrılar yok. İlk gün sinüs ağrısı oldu.
İlaç içince işte mayışma oluyor bende.
Sadece burun tıkanıklığı var diye şüphelenmedim hiç
Bende aslında 1 ay once de burun tıkanıklığı falan olmuştu o dönemde oğlum hastaydı ondan geçmişti. Tatile de gideceğimiz için test yaptırmıştık negatifdi. Yine öyledir diye düşünüyordum. Hafta sonu platese gittiğim için ayaklarım ağrıyor diyordum. Tatile giderken 10 gün ara vermiştim belki o yüzden spor ağır geldi diye düşündüm ama sonra da icime kurt düştü gidip bir test yaptiratim dedim malesef pozitifim.
Dun aksam biraz baş ağrısı vardı.bacak ağrılarım biraz hafifledi.

Son düzenleme:
AAA gecmis olsunn
Hafif atlatırsınız ins cnm🙏🏻
İyiyim hafif grip gibi geçiyor. Eşimde ben pozitif çıkınca test verdi. Sabah beraber gitmiştik nasılsa birsey çıkmaz bende diye hiç ona da yaptırmak aklımıza gelmedi. Onun sonucu daha çıkmadı. Ama çocuklarda bu akşam tek tük öksürük var. Büyük ihtimalle hepimiz hafif geçiriyoruz. İlaçlar geldi ama iyi sayılırım diye kullanmaya başlamadım

Geçen market gezdim aldım falan. Eskiden birşeyler alıp alışveriş yapınca mutlu oluyordum. Bu defa hiç mutlu olamadım. Aksine üzülüp döndüm eve. Herşeye zam gelmesi moral bozuyor
Kesinlikle öyle üzücü yani paranın bu kadar değer kaybetmesi eskiden market katoliglarini incelerdim şimdi hiç çünkü bir şey fark etmiyor fiyat olarak

İyiyim hafif grip gibi geçiyor. Eşimde ben pozitif çıkınca test verdi. Sabah beraber gitmiştik nasılsa birsey çıkmaz bende diye hiç ona da yaptırmak aklımıza gelmedi. Onun sonucu daha çıkmadı. Ama çocuklarda bu akşam tek tük öksürük var. Büyük ihtimalle hepimiz hafif geçiriyoruz. İlaçlar geldi ama iyi sayılırım diye kullanmaya başlamadım
Bunla gelmis gecmiş olsun.

Gunaysss
Zabah zabah yogurtla ugrasiyorum
Dun banabiden yogurt sut peynir almistim.
Yogurdun skt 8 gun var ama kesik eksi Sütaş bi de
Sikayet varada banabiyede yazdim.
Ikiside ilgilendi ikiside urun yollamak istiyor.
Ama sutasin kendi firmasina gelin alin numuneye yollayin siz yedirirmisiniz acaba cocugunuza dedim.
Gelip alacaklar.
Alsinlar yani
Sadece 1 defa meyvesuyunu skt gecmis yollamislardi online alisverisde onuda binbirozurle telafi etmislerdi.
Bu 2.sikintim.
Bakalim gelip alacaklar mi.
Beklicem bunlarla ugrasicaksin.
10tl degilim isin ama sinirlendim nasil dikkat etmezler pınar, Sütaş güya yinede eski marka guvenilir diyoruz.
2 haftadan beri yogurt yapamadım valla dost birsah alsam sikinti yasamazdim eminim.
Adresimi istediler gelip alacaklarmış bekliyorum.
Banabide hemen yaziyo telafi edelim diye onlarinda saklama kosullari tabi nekadar iyi tartisilir tutussunlar.
Sanki bedava veriyorlar.
Neyse artık süt alıp mayalicam onuda hazir yoğurtla mayaliyorum boylede sanki ayni kapıya cikiyor(onlarin mayasiyla hep eksi oluyor cocuklar yemiyor)

Günaydınlar,
kızı okula bıraktık,kaoslu bir geceydi.
1 de uyandı 3e kadar kriz:S
Oturcam uyumucam diyo saat olmus 3.
Pıspıslayarak uyuttum artık.
Sabah kalktık okula gitmicem krizi
Sonra ben giyindim cıkıyorum ben,ise gitmem lazım Alyacım.
Sen evde mi kalıyorsun?dedim.
Cantasını alıp ben bende okula gidiyorm dedi cıktık.
kızı okula bıraktıkikahve icelim dedik.
kahve içtik ofise gectim.
kız benim cadırım yok anne diye geziyo evde:)
cadır arayacaguk ,annemde varmıs bulamazsak onu yollucak:)

İnşallah canım
2,5 yaşında da annesiz gitmez işte normalde. Kreşe verelim dedim de bensiz durmaz
Alisir aslinda
Orada arkadaslaria oyuna dalinca hem yorulur atar enerjisini
Kızlar covid pozitifim 😷😭🤧🥺
18 ay me test yaptım, ne hasta oldum. Son 1 ayda 3.testi yaptım.
Malesef bu defa sıranın bize geldiğini anladim
Cok gecmis olsun bizede geliyor sanki gelmekde olan

Esim sabah kotuydu test ver dedim kesin vermez.
Oksuruk, bas agrisi, karin agrisi fln vardi.
Oglan toparlandi okula gitti ama dogru olan dinlenmeleri.
O dönemleri ağlama krizlerini sanırım biz atlattık geçti. Anlatıyordum ya hep burada. Bizim 3 yaşında yaşadık onu. Ağlayınca yapmadım istediğini. Artık o da biliyor ağlayarak yaptıramayacağını.
Allah kolaylık versin canım
Konusuyorum nekadar anliyor bilmiyorum ama kisa cumlelerle soyluyorum.
Onu yapamayız tehlikeli.
O oyuncak değil
Bunun oynamaliyiz
Bununla oynayamayiz diye.
Dün kestaneleri ellemek istedi dokecek sicakti artik dedim eli azcik isinsin anlasin ona dokunamaz napim nasil agliyor az aldi eline bakti sicak ellemedi daha.
Bana bulasik mak. Bosaltiyo yardim ediyo guya kasiklikdakileri veriyo baktim once kasiklari bi agzina sokuyo sonra bana veriyor😂😂😂
Ayy bu gülme geldi.
Tmm dedim sen daha olmamissin kizim var daha birak.
Esimde tatlanmistir o kasiklar simdi diyo.

Günaydınlar,
kızı okula bıraktık,kaoslu bir geceydi.
1 de uyandı 3e kadar kriz:S
Oturcam uyumucam diyo saat olmus 3.
Pıspıslayarak uyuttum artık.
Sabah kalktık okula gitmicem krizi
Sonra ben giyindim cıkıyorum ben,ise gitmem lazım Alyacım.
Sen evde mi kalıyorsun?dedim.
Cantasını alıp ben bende okula gidiyorm dedi cıktık.
kızı okula bıraktıkikahve icelim dedik.
kahve içtik ofise gectim.
kız benim cadırım yok anne diye geziyo evde:)
cadır arayacaguk ,annemde varmıs bulamazsak onu yollucak:)
Bende kurdum oglandan kalani icine girdigi yok odayi darladigiyla kaldi.
Bizi sokuyor icine.

Yine yemek yok günü
Evi kuruttular.
Ispanak corbasi yapim yine oglanda kizda seviyor.
Bugun pilavdan kacamam pilav yapim nohutlu.
Sote yaparim bi de.

Kiza yulaf yedirdim aksam kayisi pureli cevizli cok seviyor.
Gecede tutuyor.
Biraz yulaf rondolim almamda lazim az kalmisti.
Ceviz cekim yine kiza.
Ekmekler var koftelik çekilecek buzluga.
İş arama yeterki bi sürü 🤷‍♀️🤦‍♀️

X