Küçük Düşün Büyük Olsun!

Bişey soracağım trendyol hızlı market aynı eve başka hesaptan sipariş getiriyor mu
Ben bi ara eşimden denedim sonra kendimden denedim benim hesabımı askıya aldılar kampanya 1 kere faydalıdır diye

Gün ortasına geldim, birşey yapmadım gibi ama zaman çabuk geçiyor. Kahvaltı sonrası mutfak topladım, peşine 5 kiloluk tenekede domates salçası almıştım onu açtım salamura ilacı ve tuz koydum güzelce karıştırdım kavanozladım, geçen yıldan az biber salçam vardı balkonda kavanozun nerdeyse dibinde kalmış onu da küçük kavanoza koydum bu kış ikiside yetmez yetmediği zaman alırım dedim bir yıgın bulaşık çıktı onları elimde yıkadım. Buzdolabında bahçeden getirdiğim 4 tane narım vardı onları taneledim mutfagın her yerine dağıldılar topla sil toparla, birde oturduğumuz oda koridor mutfak yerlerini elimle sildim. Sonra kaşlarımı düzelttim hala kuaföre gidemiyorum kızlarımda bir ay önce gittiler çalışanlar maskesizmiş geri döndüler evde yapıyoruz kızlarım ugraşmasa mümkün değil de Allahtan becerikliler. Akşama yemeğim var tepsi kebabi ve mercimek çorbası yanına salata-ayran-kavun yeter. Çayımı aldım size geldim. Birazdan gelinim mutfakta başlar onu izlerim. Dinleneyim biraz diyorum inşallah muvaffak olabilirim. Ben ne zaman oturucam dedimse olmadı ya kızlar arar ya eşim bana bir iş kitlerler.

Bişey soracağım trendyol hızlı market aynı eve başka hesaptan sipariş getiriyor mu
Ben bi ara eşimden denedim sonra kendimden denedim benim hesabımı askıya aldılar kampanya 1 kere faydalıdır diye
Ben oglanin hesabindanda aliyorum.
Ama onun telf. Olacak.
Yani no farkli olacak.

Huh az bi nefes alam surda siz devam edin
Saat 10da anneme dedim 11 de pazara cikalim mi
Pazara ciktik kizla dedin uyur ne de olsa uyku saati inat etti uyumadı
Domates, salatalik, patlican, biber, 3kiloda incir aldim.
Reçel yukleniyor

Valla resmen incir receli aş eriyorum.
Cok cnm istiyor.
Nette ev yapimlarina baktim esim dedi ver siparis 38tl falan kavanozu kargosu 20-25tl ee yuhh yani.
1 kavanoz bize 1 hafta bile gitmez.
Esimde cok seviyor.
Ordan bim a101 falan gezdik.
6tane yarimlik kavanoz aldım
Evde de var 3-5kavanoz.
Manti, hamburger ekmegi, kavanoz, kavanoz kapagi, dondurulmus bamya falan derkende 60tl oyle gitti.
Ama pazarda 50tl ancak harcadim hatta artti bile.
Valla pazarın gözünü seveyim gem taze hem daha uygun.
Fırsat bulsam her hafta giderim.

Kizi ancak uyuttum simdi ev toplayip yemek aticam ocaga.
Aksamada receli halledecooom.

Biz yaptık ilkkez esimin hesabından ama bilmiyorum sorun olurmu cuma gelcek siparislerim

Ağız tadıyla yiyinn kuzu valla pazar iyi oluyor fiyat ve seçenekleri güzel bende yarın inşallah oglusu yollayıp çıkcam domates kalmadı ordan alırım diye almadım marketten

Ağız tadıyla yiyinn kuzu valla pazar iyi oluyor fiyat ve seçenekleri güzel bende yarın inşallah oglusu yollayıp çıkcam domates kalmadı ordan alırım diye almadım marketten
Sagol cnm 6 kavanoz 2 de minnak kavanoz cikti.
Keske her sene recellerimi fln yapsam.
İnsanlar nasıl zaman buluyor saskinim.
Bi kadın var 3 de cocugu var.
Gecen aksama kadar balkonda oturdu telf. Ugrasti
Gidiyorum geliyorum hep balkonda.
Dedim hic mi evleri kirlenmiyo ya da yemekleri ne ara yapıyorlar
Kiz uyuyunca camasir mi yerleştirsem ev mi silsem yemek mi yapsam napsam diye şaşırıyorum.

Haftada bir ev silip , yemegide gecistirici şeyler yapsak ya da dışarıdan söylesek biz de vakit bulabiliriz ki
Çocuğu da salsak evde kendi haline geriye balkonda oturup tel oynamak kaldı bacım

Selam kızlar
Eşim rahatsiz iki gün raporlu bugün kızla beraber uyumasını firsat bildim
Banyo ve wc duvarlarını, dusakabin klozet vs camasir suyuyla fırçaladım yıkadım
Çöp kovami yıkadım
Holü yatak odasını mutfağı sildim
Bulaşık makinesi doldur boşalt yaptım
Mutfak havlularimi sofra bezlerini yıkadım
Bide yemek hazırladım dünden vardi
Kollarım sızlıyor suan hızlı hızlı yaptım kiz uyanana kadar yetişsin istedim
İçime sindi , evde yapılacak işler varken ruhum sıkılıyor
Kızı uyutup yapamıyorum ben çünkü yanında olup pispislamasam hemen uyanıyor huysuzlaniyor çoğu zaman uyusun diye sallarken indiremiyorum bacaklarimdan
Uyanıkken de yurutecle peşimden dolansın istemiyorum ev soğuk usutmesinden korkuyorum
Yatak odasinida kullanmıyoruz kisin soğuk die temizledim düzenledim kapadım bazayi kızın odasına taşımıştık zaten
Benden böyle, yarında kapıları silip bi toz alıp yemek yapsam çok iyi olur
Beyazları attım makineye onlar yikaniyor şimdi

Çoğunu biliyorum böyle şeylerle çok uğraşmıyor misafir gelcekse temizlik yemek yapıyor ben sonayi takip ediyordum bı ara her gün kızartma çorba çocuklar yiyor demekki benimki hiç kızartma yemez bir patayes kızartması

Selam kızlar tekrar bugün yazamadım pek dışarı çıktım kaç gündür çıkamıyorum yürüdüm eşimden almistin para 3 sandalye kılıfı aldım oglusa bir sweatshirt 30 TL ona verdim kiliflara 30 TL verdim makbule girdim dutozu lokum 19 verdim oglusla kendime şemsiye 60 TL eşime sigara milyoncudan ev terliği Türk kahvesi fincanı tek 20 oraya 320 harcamisim elimde yer kalmadi A101 e girecektim bulaşık tableti fln alcaktim onuda yarın hallederim artık eşimde fincanı begendi banada al ddi onada yarın alırım

Gel yiyelim incir reçeli bende var Annem son gittiğimde vermişti. Benim eşimde bayılıyor. Ben de çilek reçelini seviyorum

Nerde yedin paraları söyle söyle, nerde yedim euroları söyle

Evet canım 7 gün ama zaten anlaşılıyor tuttuğu anda kullanıyorsun. Ben youtube dan refikayı izlemiştim. Onun tariflerini de çok yaptım.

İyi geceler,
Bugün ne yaptım :)
Sabah 10 da kalktım 10:30 da ayıldım
Çok uyku yapıyor ilaçlar. Bana yapıyor da Elaya niye yapmıyor anlamıyırum
Neyse doktora gittim bugün aile hekimine, aferin sinüs bitmişti onu yazdırayım dedim.
Dün akşam Ela çok öksürdü eşim rahat edemedi gitmişken götür dedi. Arkadaş elayı bana bırak dedi ama eşimin içi rahat etsin diye götürdüm,
Bana balgam sökücü hap verdi çok işe yaradı. Ağız ve burun spreyi verdi.
Elaya da balgam sökücü yazdırdım ama kullanmadım. Gerekli olursa kullanırım.
Doktorla muayene sırasında biraz muhabbet ettik. Malum benim kız yerinde durmuyordu. Doktor dedi olsun sıkıntı yok rahat olun benim de aynı yaşta kızım var hiç farkı yok aynı dedi üstelik aynı ay doğumluymuş bir hafta fark var. Onun kızı da şimdi hastaymış. Bu ara çocukların hepsi böyle hasta dedi. Covit bile geçirmiş.
Çıktım ilaçları aldım. 40 tl.
Oradan gittim site muhasebesine ödeme yaptım 800-900 civarıydı. Markete uğradım simit, mandalina, Elma havuç aldım 21 tl
Saat 12 yi geçiyordu geldik kahvaltı yaptık.
Topladım. Arkadaşla annesi aradı 1 saat uğradılar. Sonra kızla oyun oynadık kitap okuduk. Yemek yedik.O mantı istedi. Yogurt mantı yedi.
Ben sadece çorba içtim.
Eşim gelirken balık almış onu hafta sonu yaparız.
Akşam ıspanak haşladım yarın onu yumurtayla yaparım. Eşimin sevdiği şekilde.
Bir de patlıcan kesip suda beklettim onu da attım dolaba.
Yarın niyetim evden çıkmamak. Kızımla vakit geçirmek.
Kızın kitapları geldi tam uykuya dalarken zil çalınca kitaplarım geldi diye kalktı. Ben de onlar yarın gelecek uyuyacağımızı söyledim kargoya dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…