Küçük Düşün Büyük Olsun!

Günaydın kızlar şükür gece çıktı negatif 🥳 grip dün bendede kırgınlık vardı grip oldum ama önceki gün duş aldım balkona gir camasirla uğraştım usudugumu hissettim ama geç oldu 🤦 usuttum kendimi gece burnum tıkandı zor uyudum 3 5 saat uyandım habire burun akintisida var soğuk algınlığı ilacı içerim kahvaltı edip birde ıhlamur yapayım yeni içelim hepimiz
Herkes dökülüyor bu ara grip soğuk algınlığı öksürük. Kiminle konuşsam hastayım ve çocuk hasta diyor. Geçmiş olsun canım

Kafam aşırı dalgın bu ara nettcem bilmem.
Kurabiye yaptım pesine dereotlu pogaca k.tozunu koymamisim hic gzl olmadi tabi kabarmadi.
Nasıl öyle bisi yaptim 🤦‍♀️
Çöp olcak.
Hamur mayalamistim minik ekmekler yaptım 4 tane cikti.
Kız ekmegi seviyor yarinda ona tam bugday unuyla yapicam.
Napim bari evde yapim.
Aslında hep yapsam evde esim bayılır cok seviyo evde yapilan ekmeği
2 gunde 1 fırın acmam lazım böylede.
Eksi maya denicem evde besliyorlar mayayi.
Ona merak saldim.
O ki nohut unu bilmem ne otu tozu alamiyorum bari ekmegi ev yapımı yiyelim dicem usenmezsem..
Esim ztn benden baskasi ekmek yemiyo diyor ben yememeye calisiyorum.
Ekşi maya ben denemiştim canım. Pandemi dönemi aklıma geliyor ekşi maya deyince😅 o dönemde denediğim birşeydi.
Evde ekşi mayalı ekmek, simit lahmacun vs vs yapmışlığım var o dönemde. Ona rağmen benim kilo verdiğim dönem de o dönemdi hey gidi günler.
Ekşi mayayı dene güzel oluyor ekmeği. Uğraşlı tuttırabilirsen süper oluyor

ya benim magaza gezecek vaktim yok hic .orda fiyatlar nasil bilmiyorum ama lc onlineden memmunum ben .hemen yolluyorlar sikinti yasamadim daha
bizim de lc alisverisi ikizlerle 250 nin altina dusmuyor .sweat cocuklara alcam da gelecek aya ertelemedim artik ay vallla insanin ici sisiyor para harcamaktan
erkekler tuhaf ya .esim forma giyiyor benim kafa rahat bizde
Lc nin internet sayfasında saatlik indirim çarkı oluyormuş. Denk getirebilirseniz güzel fırsat..

Kızlar selam,
Sağolun. Robotla bugün de odayı mutfağı kızın odasını süpürdüm. Her odada haznesini boşalttım. Allahım o ne saç toz..
Daha süpürme silmeyi ve daha güçlü halini denemedim. Yoğundum bugün fırsat olmadı., sabah kahvaltıya geçtim arkadaşa. Hepimiz hastayız. Ondan görüştük.
Bir de Ela dün diyordu onlara gidelim.,ya artık ev yetmiyor. Dün bana diyor anne arkadaşlarım okulda hep ben sıkılıyorum. Gidelim falan. Arkadaş sabah mesaj yazmış ben de uyanınca gördüm: Gidesim yoktu ama kız arkadaşına gitmek istiyor diye gittim.,diğer arkadaş da aradı ona dedim kahvaltıya gideceğimi,Zaten ona gitmesem iyi olur büyük kızı sadece burun akıntısı vardı..Neyse sonra parka gittik. Başka arkadaş aramıştı onunla çok gidip gelmiyoruz. Parkta çocuklar oynadı., Bugün kabul günü gibiydi sanki.,🙄
Kızı uyuttum saat 15:00 ben de dalmışım. Kalkıp yemek yaptım.
Robotla ilgili deneyimlerimi paylaşırım.,
Evdeki oyuncakları toplamak gerekiyor 😂 mutfakta da sandalyeleri kaldırdım.
Şimdilik bu kadar. Ama çoook rahatlıkmış. Umarım evin tozu da az olur.,
Sizlerinde olur inşallah en yakın zamanda. 🤲

Ekşi maya ben denemiştim canım. Pandemi dönemi aklıma geliyor ekşi maya deyince😅 o dönemde denediğim birşeydi.
Evde ekşi mayalı ekmek, simit lahmacun vs vs yapmışlığım var o dönemde. Ona rağmen benim kilo verdiğim dönem de o dönemdi hey gidi günler.
Ekşi mayayı dene güzel oluyor ekmeği. Uğraşlı tuttırabilirsen süper oluyor
Tam anlamiyla 7gun besliyorsun sanirim sonra mayan hazir oluyor
Instada birinde gordum denicem.
Bakalim nasıl olacak.
Biz cok seviyoruz eksi mayali ekmegi.
Esim dün ki ekmekleri ayila bayila yedi disaridan aldigimiz foss diyor.
Aslinda sabahdan hemen mayalayip atsam kenara oglene pisiririm erinmekden iste.

Slm gençler
Sitare biraz umursama sağındaki solundaki insanları umuraadıkça kuduruyorlar hep bunu gördüm bacım
Hep kafaya taktım hasta oldum
Kafana göre yaşa gül gec bunlara göreceksin uzaklaşacaklar saldıramayacaklar gör bak derim dene enn azından

Bugün kurulu fasulye 5 kilo
Mercimek
Y. Mercimek
Bulgur prinç
Hatta satan amca 1 kilo nohut hediye etti komsulara baya sattı sayende 250 TL gömdüm bütün kış yeter

Lelli doktor sana ne dedi naptın doktor olayını haftaya bende gidicem göz ağrım hala gecmedi
Gozunde bisi yok dedi.
Numaram azcik buyumus sadece gözlük takmadığımdan olabilir kiz birakmiyor ki.

Günaydınlar
Aksm yemek yiyoduk tam kpderim geldi
Cok severim cat kapıları🤦🏻‍♀️
Kızın camasırları topladım katlayyayım diye,acıltık dediler,koltukta onlar.
Nasıl attgımı bilmiyorm odaya🤦🏻‍♀️
Kahve falan yaptım biraz oturdu gitti
Saat olmus 20.00 görümcem daha okuldaymıs,kvdem eve gidememis hey Masallah dedim ben yarım zor gün tutuyorum😂
Gercekten degisik insanlar,arabanın lastiğine civi girmis kociyle onu konusuyolar
Kac para verdin diyo🤦🏻‍♀️
Sanane yani
70 tl verdim bisey degil dedi oda
Otoparka koy daha iyi böyle hep mi vercn flaan diyo ay bayılazam🤦🏻‍♀️
İnsanın cocugunu takdir etmesinin nekadr önemli oldıgunu kocamdan görüyorm.
Takdir görmemis adam.
O gidince herblkolog dedim dayanamadım artk😏
Sevmiyorm böyle yorum yapmayı onlara ama tutamıyorm bazen.
Kızı uyutum dizi izledim babasıyla yattı gece .
Sıgmadık tabi ben salona gönderildim😅

Selam kızlar bugün vakit nasi geçti anlamadım grip oldum bende şimdi daha iyiyim fileye gittik esim iş aldı bir tane ödeme almış gittik biseler aldık 220 harcadık göze görünen tek şey 1.5 kg kıyma ıvır zıvır sucuk kaşar var Selanik gevreği aldım birde esimin Trendyol da ilk market olcak 30 TL indirim için migrosu seçtim sıvı yağ Nescafe çay bı kaç şey daha 100 tutuyor yarın onaylarim bir bulaşık tableti kalıyor onuda a101 den alcam
Gecmis olsnn kuzu
Kız annemde bana getirdi bak pazartesi selanik gevreği.
Aa yok ortada koci mi yedi naptı:KK70:
Aklıma geldi bak:KK70:

Sactim paraları geldim 🤪eşime akşam gösterdim seçenek sundum beğendi bir alt eşofman bir sweatshirt kendime uzun kollu bluz gibi bişe ohlusa iki sweat 260 kusur gitti kargo bedavaya geldi 50 TL ye kadar bir indirim aldım eşofmanlar olmassa degisirim mağazada artık beğendim güzel duruyorlar dün ayakkabısı kuculmustu ayakkabı aldık flodan 105 indirimle gelince geçen sene aldığım botu denedim oldu bu sene gider böyle seneye bot ve mont gerekecek montu sezon indiriminden alırım biraz büyük iki sezon giyiyor benimki minyon 😍

X