Küçük Düşün Büyük Olsun!

Herkes dökülüyor bu ara grip soğuk algınlığı öksürük. Kiminle konuşsam hastayım ve çocuk hasta diyor. Geçmiş olsun canım

Ekşi maya ben denemiştim canım. Pandemi dönemi aklıma geliyor ekşi maya deyince o dönemde denediğim birşeydi.
Evde ekşi mayalı ekmek, simit lahmacun vs vs yapmışlığım var o dönemde. Ona rağmen benim kilo verdiğim dönem de o dönemdi hey gidi günler.
Ekşi mayayı dene güzel oluyor ekmeği. Uğraşlı tuttırabilirsen süper oluyor

Lc nin internet sayfasında saatlik indirim çarkı oluyormuş. Denk getirebilirseniz güzel fırsat..

Kızlar selam,
Sağolun. Robotla bugün de odayı mutfağı kızın odasını süpürdüm. Her odada haznesini boşalttım. Allahım o ne saç toz..
Daha süpürme silmeyi ve daha güçlü halini denemedim. Yoğundum bugün fırsat olmadı., sabah kahvaltıya geçtim arkadaşa. Hepimiz hastayız. Ondan görüştük.
Bir de Ela dün diyordu onlara gidelim.,ya artık ev yetmiyor. Dün bana diyor anne arkadaşlarım okulda hep ben sıkılıyorum. Gidelim falan. Arkadaş sabah mesaj yazmış ben de uyanınca gördüm: Gidesim yoktu ama kız arkadaşına gitmek istiyor diye gittim.,diğer arkadaş da aradı ona dedim kahvaltıya gideceğimi,Zaten ona gitmesem iyi olur büyük kızı sadece burun akıntısı vardı..Neyse sonra parka gittik. Başka arkadaş aramıştı onunla çok gidip gelmiyoruz. Parkta çocuklar oynadı., Bugün kabul günü gibiydi sanki.,
Kızı uyuttum saat 15:00 ben de dalmışım. Kalkıp yemek yaptım.
Robotla ilgili deneyimlerimi paylaşırım.,
Evdeki oyuncakları toplamak gerekiyor mutfakta da sandalyeleri kaldırdım.
Şimdilik bu kadar. Ama çoook rahatlıkmış. Umarım evin tozu da az olur.,
Sizlerinde olur inşallah en yakın zamanda.

Tam anlamiyla 7gun besliyorsun sanirim sonra mayan hazir oluyor
Instada birinde gordum denicem.
Bakalim nasıl olacak.
Biz cok seviyoruz eksi mayali ekmegi.
Esim dün ki ekmekleri ayila bayila yedi disaridan aldigimiz foss diyor.
Aslinda sabahdan hemen mayalayip atsam kenara oglene pisiririm erinmekden iste.

Gozunde bisi yok dedi.
Numaram azcik buyumus sadece gözlük takmadığımdan olabilir kiz birakmiyor ki.

Günaydınlar
Aksm yemek yiyoduk tam kpderim geldi
Cok severim cat kapıları
Kızın camasırları topladım katlayyayım diye,acıltık dediler,koltukta onlar.
Nasıl attgımı bilmiyorm odaya
Kahve falan yaptım biraz oturdu gitti
Saat olmus 20.00 görümcem daha okuldaymıs,kvdem eve gidememis hey Masallah dedim ben yarım zor gün tutuyorum
Gercekten degisik insanlar,arabanın lastiğine civi girmis kociyle onu konusuyolar
Kac para verdin diyo
Sanane yani
70 tl verdim bisey degil dedi oda
Otoparka koy daha iyi böyle hep mi vercn flaan diyo ay bayılazam
İnsanın cocugunu takdir etmesinin nekadr önemli oldıgunu kocamdan görüyorm.
Takdir görmemis adam.
O gidince herblkolog dedim dayanamadım artk
Sevmiyorm böyle yorum yapmayı onlara ama tutamıyorm bazen.
Kızı uyutum dizi izledim babasıyla yattı gece .
Sıgmadık tabi ben salona gönderildim

Gecmis olsnn kuzu
Kız annemde bana getirdi bak pazartesi selanik gevreği.
Aa yok ortada koci mi yedi naptı
Aklıma geldi bak

Sactim paraları geldim eşime akşam gösterdim seçenek sundum beğendi bir alt eşofman bir sweatshirt kendime uzun kollu bluz gibi bişe ohlusa iki sweat 260 kusur gitti kargo bedavaya geldi 50 TL ye kadar bir indirim aldım eşofmanlar olmassa degisirim mağazada artık beğendim güzel duruyorlar dün ayakkabısı kuculmustu ayakkabı aldık flodan 105 indirimle gelince geçen sene aldığım botu denedim oldu bu sene gider böyle seneye bot ve mont gerekecek montu sezon indiriminden alırım biraz büyük iki sezon giyiyor benimki minyon

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…